Nejlepší herní VPN 2024 (Červen)

Zjistěte, které sítě VPN mohou zlepšit váš herní zážitek

Přestože VPN do značné míry nabyly na významu díky svému příslibu lepšího zabezpečení a většího rozsahu obsahu pro streamování, stále více lidí nyní používá VPN také pro hraní her.

Důvodů je mnoho. Možná chcete získat přístup ke hře nebo rozšíření, které bylo zpřístupněno pouze v jiné části světa. Nebo vaše škola nebo kancelář (možná i vaše vláda!) zablokovala přístup k Fortnite nebo Minecraftu.

Pokud jste soutěživý hráč, možná vás více znepokojuje hrozba DDoS útoků. Nebo na druhém konci spektra byste mohli hledat využití jednodušších lobby ve hrách jako Warzone. Všeho lze dosáhnout pomocí dobré herní VPN.

V tomto článku doporučujeme ty nejlepší herní VPN, které jsou nyní k dispozici. Všechny níže uvedené možnosti jsou snadno použitelné na celé řadě zařízení a, co je zásadní, mají dostatečně rychlé a konzistentní rychlosti serveru, aby zajistily, že vám při zapnutí nezpůsobí žádné zpoždění.

Herní VPN: jak si vybrat to nejlepší

Většina hráčů nebude potřebovat VPN, aby si užili svou vášeň. Je však logické, že mnozí – zejména ti na nejlepším herním PC nebo herním notebooku – budou stále chtít mít nainstalovanou VPN z jiných důvodů (ať už z důvodu zabezpečení, streamování, IP spoofingu nebo čehokoli jiného).

V první řadě se chcete ujistit, že dostáváte službu, která nezpomalí celý váš systém. Konkrétně testujeme rychlosti připojení na více serverech všech služeb VPN, které kontrolujeme, takže vám můžeme říct nejrychlejší. Věřte tomu nebo ne, existují dokonce určité důkazy, že používání VPN může skutečně zkrátit dobu pingu!

  Jak používat VPN s Discordem

Obecné zabezpečení a soukromí jsou také zjevně nutností – čas se s těmito DDoS útoky definitivně rozloučit. A pokud hrajete na více platformách, pak vám doporučujeme vybrat si poskytovatele, který je snadno použitelný na různých zařízeních. Naštěstí níže uvedené služby zaškrtávají všechna tato políčka… a další.

Nejlepší herní VPN 2024

1. ExpressVPN – Nejlepší všestranná VPN – pro hraní her, streamování a vše ostatní

SPECIFIKACE

Počet serverů: 3 000+

Rychlost: až 580 Mbps

Umístění VPN: 160 v 94 zemích

Maximální podporovaná zařízení: 5

Živý chat 24/7: Ano

30denní záruka vrácení peněz: Ano

DŮVODY K KOUPĚ

Mezi nejrychlejší VPN na trhu

Široká podpora zařízení

30denní bezplatná zkušební verze

24/7 podpůrná služba

Se 160 různými místy v 94 zemích by vám ExpressVPN měl umožnit najít rychlý server odkudkoli na světě. Ve skutečnosti se nejen může pochlubit některými z nejrychlejších rychlostí, kterých jsme byli svědky během našeho testování, ale jsou také opravdu stabilní a spolehlivé – a to je v podstatě stejné na jeho serverech po celém světě. Takže pokud se obáváte, že vaše sazby pingů raketově rostou, opravdu nemusíte.

Je to také bezpečné, takže útoky DDoS můžete odsunout do pozadí vaší mysli, když stojíte proti sobě v posledních vzdechech Battle Royale.

Služba vyniká v mobilním oddělení nabídkou intuitivních vlastních aplikací, zejména pro Android a iOS. Nastavení na počítačích je směšně snadné a je zde snadné sledovat online průvodce, který vám pomůže zprovoznit to i na PlayStationech a Xboxu.

Pokud jste doufali, že použijete herní VPN pro potřeby streamování, pak je ExpressVPN také skvělou volbou. Snadno odblokuje uživatele jako Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, YouTube a další, takže můžete obejít geografická omezení, když se snažíte sledovat svůj oblíbený obsah ze zahraničí. To také znamená, že je to velmi užitečné, pokud jste měli v úmyslu použít svou VPN pro Warzone k obcházení SBMM.

Je pravda, že ExpressVPN stojí více než některé jiné sítě VPN, ale volba 1letého plánu je nejdostupnější volbou a získáte bonus tři měsíce navíc zdarma plus bezplatné zálohování do cloudu od Backblaze. A pokud nejste se službou spokojeni, můžete se do 30 dnů od nákupu obrátit na zákaznickou podporu a získat plnou náhradu bez jakýchkoli otázek.

  Jak získat přístup k blokovaným stránkám v Pákistánu pomocí VPN

CENY

1 ROK (NEJLEPŠÍ NABÍDKA) = 8,32 $ / měsíc

1 MĚSÍC = 12,95 USD

KLIKNĚTE ZDE PRO NAVŠTÍVENÍ EXPRESSVPN

2. SurfShark – Nejlevnější nejlepší VPN pro hraní her

SPECIFIKACE

Počet serverů: 3 200+

Umístění serveru: 100+ v 65 zemích

Maximální podporovaná zařízení: Neomezená

Živý chat 24/7: Ano

30denní záruka vrácení peněz: Ano

DŮVODY K KOUPĚ

Neomezený počet podporovaných zařízení
Spolehlivá spojení
Delší plány mají velkou hodnotu
Skvělé pro streamování

Přejděte na našeho průvodce levnými poskytovateli VPN a nevyhnutelně uvidíte Surfshark mezi těmi nejlepšími. Opravdu se jí podařilo podrazit velkou konkurenci – a my si rozhodně nestěžujeme!

Ale pokud si myslíte, že levné znamená, že budete muset obětovat kvalitu, pak byste se alespoň v tomto případě mýlili. Ano, postrádá obrovské množství serverů než servery NordVPN a ExpressVPN, ale stále má pokrytou spoustu světa, pokud jde o umístění ve více než 60 zemích.

A také tlačí na konkurenci tím, že vám umožňuje používat pouze jeden účet Surfshark na více zařízeních. Váš PC, váš Mac, váš mobil, mobil vašeho manžela, mobily vašich rodičů. Hodně.

A je to také rychlé. Rychlosti připojení v našich testech byly působivé – zvláště při nastartování protokolu WireGuard. A pokud jste ostřílení hráči, ale ve světě VPN jste nováčci, pak vás Surfshark jemně ulehčí svým snadno použitelným rozhraním a přátelskou instalací.

CENY

2 ROKY (NEJLEPŠÍ NABÍDKA) = 2,49 $ / měsíc

1 MĚSÍC = 12,95 USD

KLIKNĚTE ZDE PRO NAVŠTÍVENÍ SURFSHARKVPN

3. NordVPN – Pomáhá vám vyhnout se DDoS a omezení šířky pásma

SPECIFIKACE

Počet serverů: 5 100+

Umístění serveru: 80+ v 59 zemích

Maximální podporovaná zařízení: 6

Živý chat 24/7: Ano

30denní záruka vrácení peněz: Ano

DŮVODY K KOUPĚ

Dvojité šifrování dat

Velmi dobrý výkon

Tolik serverů

NordVPN – pravděpodobně nejslavnější poskytovatel na světě – se nestydí mluvit o svých rychlostech. A abych byl upřímný, je to zcela potvrzeno naším testováním v reálném světě, které zjistilo, že výkon připojení je vysoce nadprůměrný a tak ideální pro hráče, kteří rádi nechávají svou VPN spuštěnou na pozadí.

  Jak používat VPN, aby vás váš ISP nemohl sledovat

Je také opravdu jasné, proč si myslí, že všichni hráči potřebují VPN. NordVPN si je velmi dobře vědom nebezpečí těchto DDoS útoků a i když připouští, že VPN nejsou 100% vodotěsným řešením, zavazuje se, že pomůže zmírnit větší provoz než vaše běžné širokopásmové připojení.

Má vyšší počet serverů než dokonce ExpressVPN, s více než 5 000 po celém světě. A jsou rozšířeny široko daleko, s lokalitami tak rozmanitými, jako je Kostarika až po Severní Makedonii.

Pokud je soukromí vaší hlavní prioritou, pak jsou zásady ochrany osobních údajů společnosti NordVPN jasné, podrobné a kontrolované nezávislými očima. A protože má také dovednosti k odemknutí zařízení jako US Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime a další, není divu, že se také umístil na předních místech v našem nejlepším průvodci streamováním VPN.

CENY

2 ROKY (NEJLEPŠÍ NABÍDKA) = 3,71 $ / měsíc

1 MĚSÍC = 11,95 USD

KLIKNĚTE ZDE PRO NAVŠTÍVENÍ NORDVPN

Nejčastější dotazy k herní VPN

Jaká je nejlepší VPN pro hraní her?

Právě teď hodnotíme ExpressVPN jako nejlepší možnost. Může se pochlubit mnoha serverovými umístěními, spolehlivě vysokou rychlostí připojení a různými bezpečnostními protokoly (včetně vlastní možnosti Lightway). Je to úžasně snadné použití na stolních počítačích a mobilních zařízeních a je také fantastické při odblokování televizních služeb, když streamujete.

Je VPN dobrá pro hraní her?

Záleží. Zvolte špatnou službu VPN a riskujete, že skončíte s trochou softwaru, který zpomaluje vaše připojení a není tak bezpečný a anonymní, jak jste zamýšleli. Vyberte si však jednu z nejlepších herních sítí VPN a můžete se spolehnout, že vaše data budou šifrována a v některých případech může schopnost služby obejít omezení ISP skutečně urychlit vaše hraní!

Můžete dostat ban za používání VPN?

Ne to není možné.

Mám používat bezplatnou VPN pro hraní her?

Nedoporučovali bychom to. Nemáme vůbec nic proti bezplatným VPN obecně – myslíme si, že mají svůj čas a místo. Ale často přicházejí s dost neúměrnými datovými povolenkami, což znamená, že po krátkém hraní přestanou fungovat. Jejich reklamy mohou být také pěkně odpudivé. A budete mít na výběr mnohem méně serverů.

Může VPN snížit ping?

Pokud jde o hraní, nikdo nechce být přistižen vysokým pingem. Naštěstí s tím nejlepší herní VPN může pomoci a zajistit, aby se váš vstup ovladače okamžitě zobrazil na obrazovce, čímž se vyhnete zpožděním při hraní online.

VPN, která zajišťuje nejrychlejší možné připojení, vám umožňuje přeskočit na výběr – v některých případech – tisíce serverů, které mohou zaznamenat zlepšení v rychlosti. I když nejste hráč, ping lze snížit, pokud jde o stahování souborů z internetu atd.