11 nejlepších aplikací pro chlazení telefonu pro Android a iOS

Bez ohledu na to, s jakým elektronickým zařízením máte co do činění, zahřívání je vždy velkým buzzkill, zejména pokud jde o mobilní telefony. Dlouhé hodiny používání způsobují přehřívání v mnoha mobilních sestavách kvůli vyšším otáčkám ventilátorů procesoru, což může přímo ovlivnit životnost zařízení a způsobit spálení hardwaru zařízení. Obvykle se to děje kvůli špatné správě aplikací v telefonech, kdy aplikace nebo proces na pozadí běží bez povolení, vybíjí baterii a způsobuje dodatečné zatížení procesoru telefonu, a proto máme různé aplikace, které nám pomáhají chlazení smartphonů a tento článek uvede některé z nejlepších aplikací pro chlazení telefonů pro Android a iOS. Než budeme pokračovat přímo se seznamem, pojďme pochopit jejich pracovní proces.

Nejlepší aplikace pro chlazení telefonu pro Android a iOS

Z různých důvodů se váš telefon může velmi rychle zahřát. Při používání telefonu je třeba počítat s určitým teplem. Příliš mnoho aktivních aplikací v telefonu však může způsobit jeho přehřátí. Může se potenciálně extrémně zahřát v důsledku intenzivního slunečního záření nebo infekce. Chladicí aplikace jsou účinné, ale ne v tom smyslu, jak si většina uživatelů věří. Chladicí aplikace fungují tak, že v reálném čase monitorují teplotu vašeho telefonu a upozorňují vás na přehřátí. Chladicí aplikace poté upraví nastavení telefonu a ukončí aplikace náročné na energii, které způsobují přehřívání telefonu. To pomáhá ochladit váš telefon. Takže teď, když známe základy aplikací pro chlazení telefonu, pojďme pokračovat ve výčtu.

1. Cooler Master

Cooler Master je velmi jednoduchý na používání a je na prvním místě v našem seznamu. Vše, co potřebujete, je jednoduché klepnutí a vychladnutí telefonu Android. Jakmile se software otevře, zobrazí se procenta paměti RAM a CPU. Pokud vás aplikace upozorní, že teplota není vhodná, dotkněte se modrého tlačítka níže a Cooler Master prohledá vaše nainstalované programy. Pokud si myslíte, že je to nezbytné, máte také možnost zrušit výběr aplikace. Chcete-li pomoci při snižování teploty, výběrem tlačítka Let’s Cool Down vypnete všechny aplikace na seznamu. Ujistěte se, že váš telefon není na přímém slunečním světle, když jej necháte na chvíli na vychladnutí, protože to zastaví proces chlazení.

  Jak spustit aplikaci z rychlého nastavení [Android]

Funkce:

 • Jediným přejetím můžete zavřít aplikace, které využívají příliš mnoho CPU.
 • Aplikace s vysokou spotřebou energie vám mohou připomenout, když budete sledovat všechny programy, které spotřebovávají energii, i když nejsou aktivní. Podle seznamu je možné uložení jedním kliknutím. Zvyšte životnost baterie po hibernaci.
 • Android Accelerator jediným kliknutím zrychlí telefon.
 • Čistič odpadu pro jednoduché a bezpečné čištění pomocí funkcí Cleaning Master & Power Cleaner.
 • Získejte zpět úložiště smazáním nevyžádaných položek mezipaměti, mezipaměti, reklamních souborů a zbylých souborů! Obnovte místo v paměti a váš smartphone a karta SD budou fungovat lépe.
 • Chcete-li rychlejší a čistší telefon Android, stačí odstranit soubory odpadu.

2. Chladič telefonu CPU Cooler Master

Phone Cooler patří mezi dokonalé aplikace pro chlazení telefonu, které regulují teplotu zařízení při jeho chlazení. Váš telefon bude pracovat rychleji, protože spravuje a ukončuje programy zatěžující zdroje. Snižuje nároky kladené na CPU a zlepšuje výkon. Lepší výkon je možný s chladičem telefonu, který také řeší a řeší několik problémů. Obchod Play to má zdarma.

3. Battery Doctor

Battery Doctor je oblíbená aplikace, která pomáhá prodloužit životnost baterie vašeho telefonu a zlepšit její celkovou účinnost. Je to také jedna z nejlepších aplikací pro chlazení telefonů pro Android a iOS. Kromě toho funguje jako skvělý software pro chlazení telefonu Android a může vám pomoci udržet váš telefon bez souborů odpadu.

Funkce:

 • Snadno se používá a optimalizuje se jediným přejetím.
 • Jeho měřič baterie organizuje a zobrazuje spotřebu energie každé aplikace.
 • Aplikace, které spotřebovávají baterii vašeho telefonu a způsobují jeho přehřívání, můžete jednoduše deaktivovat jediným stisknutím.
 • Má výborné chladicí vlastnosti.
 • Dokáže monitorovat teplotu vašeho telefonu a chránit jej před přehřátím i přebitím. Když telefon nabíjíte, můžete si všimnout, že se extrémně zahřívá, zvláště pokud jej používáte.
 • Battery Doctor zlepšuje stav nabíjení vašeho telefonu, aby jej chránil. Dozvíte se také, jak udržet telefon při nabíjení v chladu.

4. Cooling Master – Chladič telefonu

Cooling Master je mocná položka v seznamu aplikací pro chlazení telefonu, které jednoduše snižují teplotu a zvyšují rychlost Wi-Fi. Přehřívání se brzy vrátí do normálu a váš procesor začne lépe fungovat. Tento software chladiče telefonu vás upozorní na spotřebu energie a aplikace produkující teplo, abyste se jim mohli vyhnout. Pokud nechcete, aby byla vaše oblíbená aplikace odstraněna, umístěte ji při chlazení baterie do kategorie ignorovat. Tento software vás také informuje o aktuální teplotě vašeho zařízení, RAM a stavu nabíjení.

  Nahrávejte screencasty, Google Hangouts a Skype hovory na Android

5. All-in-one Toolbox: Čistič

Super Phone Cooler je dodáván se softwarem All-in-One Toolbox a dokáže snížit teplotu vašeho smartphonu a zároveň sledovat jeho obecný výkon. Je to účinný odstraňovač odpadu, který zabraňuje přehřátí telefonu odstraněním nadbytečných dat a mezipaměti. Ten je nakonec užitečný pro sledování teploty vašeho zařízení.

6. Asistent pro Android

Jednou z nejlepších a nejúplnějších aplikací nástrojů pro správu pro Android je aplikace Assistant for Android, která pomáhá vašemu telefonu Android fungovat efektivněji. Patří také mezi nejlepší programy pro čištění mezipaměti. Poskytuje vám přístup k 18 nejlepším funkcím pro rychlou a efektivní správu vašeho smartphonu a udržuje váš telefon v chladu, zatímco se vypořádává s problémy s přehříváním. Také identifikuje programy, které představovaly překážku pro lepší výkon.

7. CPU Cooler – Antivirus, Clean

Tato jedna z aplikací pro chlazení telefonu obsahuje poutavý symbol, který simuluje chladný vzduch, který vás obklopuje. Jeden pohled na symbol vás ochladí, stejně jako jediné klepnutí na váš mobilní telefon. Software chladiče CPU vám umožní snadno najít programy, které způsobují problémy s přehříváním. V závislosti na vaší objednávce je aplikace odstraní, abyste mohli zjistit znatelný posun teploty vašeho telefonu. Tento program chlazení telefonu také čistí RAM, reguluje teplotu procesoru a monitoruje spotřebu baterie. Celkový výkon vašeho telefonu se zlepší a zrychlí.

8. CPU Cooler – Cleaner, Booster

Nenechte se zmást podobností názvů s předchozím. Přestože funguje podobně, software CPU Cooler – Cleaner, Booster umožní rychlé snížení teploty vašeho telefonu stisknutím jediného tlačítka.

Funkce:

 • Začíná to tím, že budete sledovat svůj telefon.
 • Zbaví se také všech programů, které zahřívají vaše zařízení.
 • Za třetí, zabraňuje tomu, aby se váš telefon znovu zahříval.
 • Výkonné chladicí účinky Cooling Master pomáhají ochladit váš telefon a zároveň vylepšují váš procesor a přesně měří teplotu.

9. Cleaner master – Super čistič

Chytrý čistič Cleaner Master vám pomůže identifikovat a vymazat srovnatelné fotografie a videa, kombinovat duplicitní kontakty a zálohovat kontakty z telefonu, abyste se zbavili zbytečných dat a zrychlili výkon. Je to jedna z nejlepších aplikací pro chlazení telefonů pro Android a iOS. Tento fantastický software odstraňuje odpadky z telefonu a řeší problémy se zpožděním a přehříváním. Pozitivní komentáře k nejlepším aplikacím Cooler pro telefony Android a iOS o tomto softwaru přicházejí z celého světa. Sofistikovanější funkce získáte zakoupením prémiového členství.

  Jak zobrazit počet oznámení na iPhone v iOS 16

10. Cool Down Phone: Cooling Master & CPU Cooler

Není žádným překvapením, jak tato jedna z aplikací pro chlazení telefonu dělá zázraky jako ostatní na seznamu. Aniž by zpomaloval telefon nebo vyžadoval dlouhou dobu, tato aplikace funguje jako chladič baterie a sleduje všechny akce. Pomocí aplikace Cool Down Phone: Cooling Master & CPU Cooler můžete svůj telefon ochladit jediným klepnutím. Automaticky analyzuje, identifikuje a odstraňuje jakýkoli problém, který představuje překážku. Uživatelé to považují za méně obtížné a méně složité.

11. Phone Master – Junk Clean Master

Phone Master – Junk Clean Master je další oblíbený software pro čištění a chlazení telefonu. Vaše mezipaměť, odpadní soubory, RAM a další položky jsou vymazány čištěním aplikace.

Funkce:

 • Pro zvýšení výkonu telefonu také vyčistí RAM.
 • Navíc, aby se šetřil úložný prostor a životnost baterie, jeho Speed ​​Booster deaktivuje programy automatického spouštění.
 • Software poskytuje řadu funkcí, včetně schránky aplikací pro ochranu vašeho soukromí a antivirového skeneru. I přes to všechno funguje dobře jako chladicí aplikace.
 • Aplikace identifikuje a ukončuje programy, které mohou zvýšit teplotu vašeho telefonu, a do značné míry sníží teplotu CPU.

***

Zahřívání telefonu je hodně na hovno bez ohledu na to, jaký telefon používáte a jaké operace s ním provádíte, samozřejmě s výjimkou nadměrného zpracování. Na internetu je k dispozici spousta aplikací pro chlazení telefonu, ale můžete se spolehnout na výše uvedené, které vám mohou do značné míry pomoci. Podělte se o svou cennou zpětnou vazbu v sekci komentářů níže a uvidíme se v příštím článku.

x