12 nejlepších stojících stolů, které můžete získat ve Velké Británii

Stojací stoly jsou nejlepší nábytkovou inovací současnosti. Od studentů po profesionály jsme museli většinu práce dělat všichni vsedě.

U mnoha lidí vedlo neustálé sezení ve stejné pozici k vážným problémům s páteří a zády. Tyto problémy snižovaly efektivitu a ukázaly se být významným problémem v pracovním životě většiny jednotlivců. Zde přijdou na pomoc stojící stoly.

V tomto článku budeme diskutovat o stolech ve stoje a o tom, jak si získaly popularitu v WFH/ hybridní pracovní kultuře.

Budeme také diskutovat o výhodách stojících stolů a některých funkcích stojících stolů, na které je třeba dávat pozor, když je vybíráte. Nakonec si povíme o 12 nejlépe stojících stolech, které můžete ve Spojeném království získat.

Co jsou to stojící stoly?

Termín „stání stůl“ označuje dostatečně vysoký stůl, aby na něm uživatel mohl pracovat ve stoje. Je také známý jako stojanový stůl a je to v podstatě pracovní stanice, která vám umožňuje pohodlně vstát při práci.

Kategorie psacích stolů je určena ke zvýšení vašeho celkového pracovního výkonu a zaručuje, že můžete dosáhnout svých každodenních pracovních cílů bez trvalé fyzické námahy, která se běžně projevuje během dlouhé pracovní doby.

Stoly na stání se dodávají v různých provedeních a modifikacích a někteří výrobci dokážou vytvořit vlastní položky ideální pro jedinečné potřeby. Mnoho současných verzí je pohyblivých, což umožňuje měnit výšku stolu a přepínat mezi sezením a stáním. Jsou známé jako stoly se stojanem nebo výškově nastavitelné stoly.

Výhody stojících stolů

Důvodem, proč se stoly k stání staly tak populární, je to, že svým uživatelům nabízejí mnoho výhod. Výzkumníci uvedli, že uživatelé stolů ve stoje vykazovali až 32% zlepšení bolesti dolní části zad po několika týdnech používání.

Poskytuje nejen zdravotní výhody, ale také uspořádá a uklidí vaše pracovní stoly. Níže je uvedeno několik výhod z mnoha výhod, které nabízejí stoly na stání.

Hladina cukru v krvi je snížena

Vysoká hladina cukru v krvi negativně ovlivňuje vaše zdraví. Nová studie s 10 jedinci zjistila, že stání pouhé tři hodiny po obědě může snížit hladinu cukru v krvi o 43 %.

Snižuje pravděpodobnost obezity a přibírání na váze

Podle studií může celodenní stání vést ke spálení více než 170 kalorií. To představuje dalších 1 000 kalorií spálených za týden, aniž byste dělali hardcore cvičení. Díky stání je mnohem snazší vyhnout se přibírání na váze a obezitě s menší námahou.

Snižuje riziko srdečních onemocnění

Riziko srdečních onemocnění se zvyšuje dlouhodobým sezením. Podle kardiologických specialistů přílišné sezení zvyšuje nebezpečí o ohromujících 147 %. Podle studií ti, kteří celý den stojí, výrazně snižují riziko úmrtí na srdeční onemocnění.

Výrazně zmírňuje bolesti krku a zad

Zaměstnanci kanceláře si běžně stěžují na problémy s páteří, nepohodlí zad a bolesti krku. Správným používáním stojícího stolu za pouhé čtyři týdny můžete účinně snížit své nepohodlí o 54 %.

Jaké vlastnosti stojících stolů byste měli hledat při jejich výběru?

Při nákupu stojícího stolu byste měli věnovat pozornost několika věcem, aby byly splněny všechny vaše požadavky. Nejlepší by bylo, kdybyste měli na paměti, že po celou pracovní dobu nemůžete stát.

  Proč aplikace pro iPhone a iPad požadují použití Bluetooth

Jedna z nejdůležitějších vlastností, kterou byste měli hledat u psacího stolu, je ta, která se hladce přechází. Krátké vstávání a sezení v pravidelnou dobu během dne zlepší celkové zdraví a spálí více kalorií.

Modernější stoly na stání s dlouhou životností mají LED klávesnici pro zadání více výšek a jsou napájeny elektronicky.

Kromě toho mají několik časových rámců pro upozornění, abyste přešli ze sedu do stoje a naopak. Musíte zajistit, aby byla paměť vašeho stolního sedu a stojanu pevná a aby se stůl během dne postupně neprohýbal.

Další věc, kterou byste se měli ujistit, je, že vaše stoly na stání by měly být robustní, robustní a stabilní. Kromě toho se ujistěte, že váš stojící stůl doplňuje vaše prostředí a je esteticky příjemný.

Vzhledem k tomu, že budete svou pracovní stanici pravidelně využívat, bude elegantní a sofistikovaný stůl pro stání přínosem pro vaši mysl i tělo. To je důvod, proč byste měli zvážit nejlepší stojící stoly, které Spojené království nabízí pro vaši práci.

BONTEC Stojací stolní konvertor

BONTEC Standing Desk Converter nabízí velkou plochu horní plošiny 800 x 400 mm. Poskytuje dostatek prostoru pro nastavení dvou monitorů a další požadavky.

Navíc má tento stolek vestavěné místo pro tablet nebo chytrý telefon. Má ergonomický spodní panel s designem myši a klávesnice. Výšku tohoto stojacího stolu můžete snadno změnit mezi 115 mm a 505 mm.

Plynová pružina umožňuje rychlý a snadný přechod ze sedu do postavení. Tento stolní konvertor je vyroben z robustní oceli a má velký povrch MDF, díky čemuž je neuvěřitelně stabilní a má dlouhou životnost, i když je plně vysunutý. Může podporovat maximální zatížení 15 kg (33 lb). Tento stojací stůl obsahuje dvě lepicí spony pro uspořádání kabelů pro uspořádání zamotaných kabelů.

Devoko výškově nastavitelný psací stůl

S výškově nastavitelným stolem Devoko můžete stát a sedět v optimální ergonomické poloze. Jedná se o obrovskou, dvoudílnou dřevěnou desku o rozměrech 120 x 60 cm, která slouží jako víceúčelový počítačový stůl.

Tento stůl pojme monitor, notebook a další předměty. Další háčky jsou na levé straně stolu pro vaše věci nebo sluchátka. Stůl má také otvor pro uložení kabelů.

Stůl unese až 70 kg hmotnosti. Nabízí inteligentní rozsah nastavení výšky 73 až 122 cm. Tento stůl obsahuje LED indikátor výšky, čtyři tlačítka a dvě tlačítka pro nastavení paměti, která usnadňují sledování výšek, které vy a vaše rodina běžně používáte.

Tento stůl vám může pomoci pracovat produktivněji a zmírnit stres ve vašem pase při práci po delší dobu.

Stůlový konvertor FITUEYES

Horní plocha FITUEYES Standing Desk Converter má velikost 91,5 x 40 cm. Je zde dostatek místa pro notebook a další instalace počítačových monitorů, duální monitory, jednotlivé monitory a další nastavení. Výšku tohoto stolu můžete nastavit od 11 cm do 50,4 cm. Bez ohledu na to, jakou jste výšku, tento psací stůl je pro vás tou nejlepší volbou.

Pomocí síly plynové pružiny se můžete rychle a plynule zvednout ze sedu. Tento psací stůl si také můžete upravit na svou ideální úroveň pohodlí pomocí jeho špičkového, snadno nahmatatelného systému zamykání výšky.

Jeho robustní základ má nosnost 15 kg. Tato pracovní stanice je dostatečně robustní, aby podporovala dva monitory, všechny vaše oblíbené gadgety a jakékoli další vybavení nezbytné pro vaše superschopnosti.

Stojací stůl KAIMENG

Stojací stůl KAIMENG je výškově nastavitelný elektrický stůl. Výšku stolu můžete snadno změnit mezi 72 cm a 116 cm. Výšku stolu můžete upravit podle svých představ. Kromě použití na pracovišti je vhodný pro domácí a školní použití. Konstrukce nohy ve tvaru T na jejích stranách poskytuje tu nejodolnější podporu.

  Jak přidat widgety na domovskou obrazovku iPadu na iPadOS 14

Nebyly nalezeny žádné produkty.

Konstrukce stolu je vyrobena z pevného kovu a dřeva, což zajišťuje vysokou nosnost a dlouhou životnost. Když se stůl zvedá a spouští, digitální panel rychle reaguje a zobrazuje výšky. Díky čtyřem paměťovým tlačítkům výšky jej můžete rychle nastavit na správnou výšku při změně pracovní polohy.

Stojací stůl FEZIBO

Výškově nastavitelný elektrický stojící stůl FEZIBO obsahuje tři přednastavená nastavení, která vám umožní vybrat libovolnou výšku mezi 70 cm a 117 cm. Psací stůl má dvě zásuvky s dvojitými policemi nahoře. Tato funkce efektivně organizuje vaši plochu a pomáhá vám mít hlavu nahoře, když na ni umístíte obrazovku.

Zvedací systém tohoto stolu je vyroben z odolné oceli. Konstrukce stolu je vyrobena z průmyslové oceli, což umožňuje unést až 80 kg hmotnosti. Kromě toho, že je stolek zabalen ve spojovací desce, obsahuje přihrádku na vedení drátů a dva háčky. Otočná kolečka stolu se mohou pohybovat o 360 stupňů, díky čemuž je pohyblivý a chrání vaši podlahu před poškozením.

Aktivně stojící stůl EQ5

Active Standing Desk EQ5 se rozprostírá od 110 do 170 cm a nabízí dostatek pro různé velikosti stolů. Používá pláty o šířce 120–180 cm a má měnitelnou šířku rámu.

Minimální hloubka desky je 60 cm. Tento stůl poskytuje dodatečnou flexibilitu a prostor pro nohy díky absenci příček. Vyrobili ho zruční designéři domácího kancelářského nábytku.

Stojací stůl EQ5 je osvědčený pro své vysoké standardy kvality a stupeň účinnosti, protože kombinuje řadu inovativních funkcí. S tímto stolem můžete pracovat vsedě i ve stoje, aniž byste se museli starat o zdraví své páteře.

Stůl pro WFO a WFH E8

Sofistikovaná klávesnice a dotyková LED obrazovka ve Standing Desk pro WFO a WFH E8 poskytují prvotřídní provozní zážitek. Dětská pojistka na tomto stole umožňuje uzamknout výškovou polohu, dokud ji nedeaktivujete. Má 4 nastavení paměti. Pozice vsedě i ve stoje jsou přístupné pro uložení vaší ideální pracovní výšky.

Tento stůl má dvoumotorový zvedací mechanismus pro všechny potřeby vašeho stolu, což umožňuje vyšší nosnost 125 kg.

Vylepšená konstrukce tohoto stolu zajišťuje stabilitu i při plném zatížení a nastavení na nejvyšší úroveň. Skutečnost, že tento stůl má měkké hrany, je jeho nejatraktivnější vlastností. Chrání před možným poškozením a je bezpečný pro vaše děti a domácí mazlíčky.

Elektrický stojící stůl Fenge

Elektrická stojící pracovní stanice Fenge o rozměrech 110 x 60 cm je rozměrný stůl, který stačí na dva monitory a notebook. Elektrický zdvihací systém tohoto stolu má silný motor, který umožňuje tiché nastavení výšky 2,5 cm/s, které je plynulé v rozsahu 73,5 až 123,5 cm.

Součástí je propracovaný ovladač se čtyřmi tlačítky pro paměťově přednastavené výšky. To znamená, že můžete nastavit preferovaná nastavení výšky pro sebe a ostatní členy rodiny.

Zvedací mechanismus tohoto stolu je vyroben z odolné oceli a má nosnost 176 lb/80 kg. Znamená to, že může snadno spravovat preferované nastavení pracovní výšky. Tyto elektrické stoly jsou spolehlivé, protože prošly důkladným testováním kvality a splňují všechny platné mezinárodní požadavky.

Stůl ERGOMAKER

Výškově nastavitelný stojanový konvertor od společnosti Ergomaker se vertikálně zvedne a složí od 13,5 do 52 cm. S pomocí plynové pružiny s jednoduchým, plynulým chodem a výškovým uzamykacím mechanismem můžete snadno upravit úroveň svého pohodlí a udržet si ho. Horní plocha tohoto stolu má rozměry 80 x 40 cm a poskytuje dostatek prostoru pro notebook nebo dva monitory.

  7 Deepfake aplikací, které vytvoří ty nejlepší memy

Jeho horní povrch unese 33 lb/15 kg hmotnosti. Spodní patro o rozměrech 65 x 30 cm, které má nosnost 4,4 lb/2 kg, pojme běžnou klávesnici, myš, kalkulačku nebo dokumenty.

Ergonomický design tohoto stolu umožňuje při práci vstát nebo sedět podle potřeby, zachovat neutrální páteř a dobré držení těla.

MAIDeSITe výškově stojící stůl

Výškový rozsah výškově nastavitelného stojícího stolu MAIDeSITe je 72-120 cm. Namísto běžných pracovních stanic s pevnou výškou obsahuje funkci jednoho kliknutí pro přepínání mezi sezením a stáním.

Nebyly nalezeny žádné produkty.

Aby byl odolnější a pevnější, je celý rám stolu vyroben ze 100 % vysoce kvalitní průmyslové uhlíkové oceli, což je o 50 % více než u konkurenčního zboží. Hmotnostní limit je 80 kg.

Stůl má nástěnku, kde jsou zaznamenány důležité informace. Vaše okolí bude organizovanější a přívětivější díky boční úložné tašce, háčkům a přihrádce pro správu kabelů.

Používání stolu je bezpečnější doma díky čtyřem paměťovým tlačítkům, které lze nastavit na různé výšky, USB portu pro nabíjení digitálních zařízení, dětské pojistce a protikoliznímu systému.

Homall výška stojící stůl

S extra velkou pracovní plochou 140 x 70 cm pokrytou ekologickými materiály nabízí výškově nastavitelný stůl Homall další prostor a pohodlí pro vaši hektickou pracovní dobu.

Díky ukládání notebooku, monitoru a všech potřebných papírů a vybavení na jednom praktickém místě výrazně stoupne produktivita vašeho pracoviště.

Nebyly nalezeny žádné produkty.

Rozsah nastavení výšky 72 až 116 cm plně uspokojí požadavky uživatelů různých velikostí a pracovních prostředí. Provozní výška se zobrazí na obrazovce LED, když kliknete na tlačítko nastavení. Pomocí čtyř tlačítek předvoleb paměti můžete rychle změnit požadovanou výšku a ušetřit drahocenný pracovní čas.

FITUEYES stojící stůl ve tvaru L

Motorový zdvihací mechanismus na elektrickém stojícím stole FITUEYES ve tvaru L umožňuje hladší nastavení výšky mezi 75 cm a 122,5 cm.

Jeho použití je jednoduché, protože vše, co musíte udělat, je lehce se dotknout tlačítka a okamžitě se přizpůsobí požadované výšce. Prostorná pracovní plocha ve tvaru L o délce 48″/ 120 cm nabízí spoustu místa.

Pracovní stanice ve tvaru L jsou lepší pro fyzické a duševní zdraví lidí, mohou zvýšit produktivitu práce a mohou učinit pracoviště živějším než běžné stoly, které jsou fádní a obtížně se s nimi manipuluje.

Zvedací systém může snadno spravovat nastavení vaší preferované pracovní výšky, protože je vyroben z robustní oceli a unese 176 lb/80 kg hmotnosti.

Závěr

Pro ty, kteří to nikdy nevěděli, stoly na stání existují přinejmenším od dob Leonarda Da Vinciho. Stoly na stání jsou jedinečně konstruovány s pohyblivými prvky, které pomáhají správnému držení těla a vašemu fyzickému blahu, na rozdíl od pevné polohy standardních pracovních stanic pro sezení.

Vaše kariéra a zdraví budou těžit z používání nejlepšího pracovního stolu, který vám umožní udržovat zdravý pracovní životní styl, který zahrnuje častější vstávání a méně sezení. Takže vstaňte a použijte tyto stojící pracovní stanice ke zlepšení své produktivity, fyzického zdraví a duševní čistoty.

Dále se můžete také podívat na některé skvělé herní stoly.

x