etechblog

14 praktických testů Azure, které vám pomohou složit skutečnou zkoušku

Téměř každá společnost nyní využívá alespoň jednu cloudovou službu od Microsoftu. Cloud computing je na vzestupu a od moderních podniků se vyžaduje, aby jej přijaly z celého srdce, místo aby se zcela spoléhaly na místní infrastrukturu.

To znamená, že učení se Microsoft Azure může pomoci profesionálům v digitální transformaci. Může otevřít zcela novou dimenzi příležitostí, znalostí a kariérního růstu.

Osvojení této dovednosti činí jednotlivce náročným a pomáhá urychlit jeho kariéru, protože cloud computing je na vzestupu. Podle zprávyTrh cloud computingu se kolem roku 2023 pravděpodobně zdvojnásobí a poroste s CAGR o 22,3 % z 229 miliard USD v roce 2019.

Získání certifikace v technologii Azure vám tedy může pomoci stát se konkurenceschopnějšími, zvýšit šance na přijetí do zaměstnání a pokročit ve své profesní kariéře.

Zde jsou některé podrobnosti o technologii a o tom, jak může pomoci vaší kariéře.

Co je to certifikační zkouška Azure?

Certifikační zkoušky Microsoft Azure jsou žádané, protože procházíme digitální transformací. Cloud computing přináší revoluci do světa. Stále více společností jej využívá, aby umožnilo flexibilní pracovní prostředí, rychlejší a bezpečnou práci v cloudu a efektivní komunikaci a spolupráci.

Microsoft Azure je cloudová služba vytvořená v roce 2010 společností Microsoft. Podporuje vývoj, testování, správu a nasazení různých typů služeb a aplikací pro různé oborové vertikály prostřednictvím jejich spravovaných datových center umístěných po celém světě. Podporuje SaaS, IaaS, PaaS a další možnosti a služby od společnosti Microsoft i třetích stran.

Pokud tedy máte znalosti a dovednosti v Azure, může to otevřít novou dimenzi příležitostí v renomovaných organizacích a pomoci vám posunout vaši kariéru v cloud computingu. A abyste dovednosti získali a dokázali je světu, můžete podstoupit certifikační zkoušku Azure. Pro různé role a pozice, jako jsou základní, přidružené a expertní zkoušky, jsou k dispozici různé certifikační zkoušky Azure.

 • AZ-104 (Administrátor Azure)
 • AZ-203 (Vývoj řešení pro Azure)
 • AZ-300 (Azure Database Administrator Associate)
 • AZ-303 (Azure Architect Technologies)
 • AZ-304 (Azure Architect Design)
 • AZ-400 (řešení Azure DevOps)
 • AZ-500 (Azure Security Technologies)
 • AZ-900 (Azure Fundamentals)

Kdo může složit zkoušku?

Pokud jste profesionál spojený s cloudovými technologiemi, řešeními a službami Azure, můžete absolvovat certifikační zkoušku Azure, abyste lépe porozuměli cloudovým konceptům.

Je to výhodné pro správce databází, správce sítí, bezpečnostní inženýry, cloudové vývojáře a podobné profesionály, kteří pracují, sestavují, textují nebo nasazují cloudové služby a řešení.

Kromě toho, pokud jste profesionál spojený s prodejem nebo nákupem cloudových služeb a řešení, pak by vám ve vaší pracovní roli velmi pomohly znalosti cloudových technologií a základů Azure.

Předpokládejme však, že ještě nepracujete v žádných takových kapacitách, ale máte zájem naučit se technologii a budovat svou kariéru v oblasti cloud computingu. V takovém případě můžete pokračovat a absolvovat tyto kurzy.

Jaké jsou výhody certifikací Azure?

Zde jsou některé z důvodů, proč vám certifikace Azure mohou pomoci ve vaší kariéře.

Široké možnosti kariéry

Absolvováním certifikační zkoušky Azure se vám otevře široká škála kariérních možností. Můžete se ucházet o pozici v renomovaných organizacích na základě úrovně svých dovedností, jako je cloudový architekt, architekt řešení, odborník na zabezpečení, správce databáze, vývojář cloudu a další. Tyto certifikace jsou použitelné napříč průmyslovými odvětvími a globálními lokalitami.

Krásný balíček

Vaše certifikace Azure je důkazem, že jste získali konkrétní dovednost, a měli byste velkou šanci, že vás organizace v dané oblasti vyberou. Poskytuje vám také náskok před vašimi konkurenty. Když se podíváme na dnešní poptávku po cloudových technologiích, organizace hledají šikovné lidi. Můžete si tedy pořídit pěkný platový balíček.

Podle Indeed, průměrný plat architekta Azure v USA je kolem 134 000 $ ročně a plat cloudového inženýra kolem 118 000 $ ročně. Celkově mohou specialisté Azure vydělávat od 40 000 do 172 000 $ ročně v závislosti na pracovní roli, organizaci a zemi.

Profesionální vývoj

Učení se cloudových technologií, jako je Azure, vám pomůže ve vašem profesním rozvoji a zvyšování kvalifikace. A zvyšování kvalifikace v tomto digitálním věku je vždy výhodné. Můžete růst ve své současné organizaci a také najít příležitosti od jiných špičkových společností a vládních organizací, pokud máte prokázané dovednosti. Tyto nově se objevující dovednosti vás činí náročnými a nejsou snadno nahraditelné.

  Opravte kód chyby Netflix UI3012

Pokud tedy máte zájem absolvovat certifikační zkoušku Azure, zde jsou některá z doporučených míst, která nabízejí kvalitní cvičné testy, které vám pomohou prověřit vaše dovednosti a více je vypilovat.

Udemy

Udemy nabízí mnoho kurzů a certifikací pro Microsoft Azure a také vás připraví na jeho zkoušky. Můžete absolvovat tento kurz – příprava na zkoušku AZ-303 Azure Architecture Technologies, abyste prokázali své dovednosti.

Kurz aktualizovali v září 2021; získáte tak nový obsah, na který se můžete připravit relevantní pro danou technologii. V současné době má 4,5 hodnocení od 25 000+ studentů ze 126+ zapsaných. Je k dispozici v 7 jazycích, včetně angličtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, němčiny, polštiny a portugalštiny.

Tento kurz vám pomůže naučit se navrhovat řešení Azure, porozumět konceptům Azure a mít aktuální informace o nedávných změnách platformy Azure. Použití všech těchto dovedností vám pomůže projít testem Azure Architect Technologies na první pokus.

Abyste mohli využít tento kurz, musíte mít placené nebo bezplatné předplatné Azure a vzrušení z praxe a učení se Microsoft Azure. Jako bonus vám bude poskytnuta studijní příručka ve formátu PDF, kterou si můžete zdarma stáhnout. Tento kurz je určen pro starší technické profesionály s určitou zkušeností s Azure, uchazeče o testování Azure AZ-303 a technické architekty, kteří se chtějí dozvědět více o cloudovém navrhování.

Whizlabs

Whizlabs poskytuje – kurz Microsoft Azure Exam AZ-304 Certification. Jedná se o pokročilý kurz, který již absolvovalo 3800+ studentů. Skládá se z 235 otázek pro cvičné testy a 65 videí, která vám pomohou naučit se dovednosti potřebné k soutěži a excelenci ve zkoušce.

Tento kurz vás připraví na zkoušku AZ-304: Azure Architect Design určenou pro Solution Architects. Můžete se na to také připravit s jejich kurzem Azure-303 a vybudovat si kariéru certifikovaného Microsoft Azure Architect. Kurz se skládá z 5 simulovaných zkoušek s 275 jedinečnými otázkami a obsáhlým vysvětlením každé otázky.

Pomocí zpráv můžete také posoudit své silné a slabé stránky. Všechny kurzy Whizlabs navíc po zakoupení nabízejí neomezený přístup ke kurzům na celý život. Také, pokud narazíte na nějaké pochybnosti nebo problém, jejich odborníci budou k dispozici, aby vedli a objasnili vaše otázky. Můžete dokonce jít na bezplatný test, který obsahuje 15 otázek, abyste se rozhodli, zda v něm chcete pokračovat.

Plurální pohled

Dalším skvělým zdrojem využití cvičných testů Azure je Plurální pohled. Nabízí – Microsoft Azure Fundamentals: Úvod do kurzu AZ-900 Exam. Toto je kurz pro začátečníky, aktualizovaný v červenci 2021. Můžete se tedy připravovat podle nejnovějších osnov.

V tomto kurzu objevíte svůj potenciál a naučíte se dovednosti potřebné pro kvalifikaci na zkoušku. Hlavní témata, která se dozvíte, jsou výhody získání certifikace Azure, správné publikum pro zkoušku a další. Poskytnou vám také více zdrojů, takže vaše cesta za učením bude jednodušší.

Po absolvování kurzu budete mít dovednosti, abyste zvládli zkoušku AZ-900 a získali certifikaci pro zahájení své kariéry v oblasti cloud computingu. Nabízejí také 10denní bezplatnou zkušební verzi, takže můžete pochopit, jak to funguje.

SkillCertPro

SkillCertPro nabízí spoustu kurzů a praktických testů na Azure. Jejich zkouškové otázky Microsoft Azure Fundamentals (AZ-900) pro rok 2021 zahrnují 870+ otázek, 14 praktických testů a 1 hlavní Cheat Sheet. Nedávno také aktualizovali obsah a upravili otázky výhradně z předchozích zkoušek.

Tato online simulovaná zkouška vás připraví na základy Azure, cloudové koncepty, služby Azure, ceny, životní cyklus, SLA a prvky důvěry, dodržování předpisů, zabezpečení a soukromí. Svůj Master Cheat Sheet připravili zkušení instruktoři, kteří poskytli osobní poznámky k cílům zkoušky, abyste rychle pochopili všechna témata.

SkillCertPro doporučuje používat Master Cheat Sheet 2–3 dny před vaší hlavní zkouškou, abyste z ní vytěžili maximum. Kromě toho mají odpovědný, oddaný tým, který pravidelně aktualizuje banku otázek na základě zpětné vazby od studentů k věcem, které se objevily při skutečné zkoušce a externím srovnávání.

Jakmile se do něj zaregistrujete, získáte doživotní přístup k obsahu. Poskytli také podrobné vysvětlení všech otázek a také požadují 100% záruku průchodu. Nejen to, ale také nabízejí 100% záruku vrácení peněz, pokud nemůžete provést vyšetření na první pokus, se zásadou bez otázek.

  Jak spravovat nastavení ochrany osobních údajů na LinkedIn

Kurz stojí 19,99 $. SkillCertPro také nabízí bezplatný vzorový test na 15 otázek, které si můžete vyplnit po vyplnění svého jména a e-mailové adresy.

MeasureUp

Nastartujte svou kariéru v cloud computingu s certifikací Microsoft Azure a praktickým testem MeasureUp. Nabízí spoustu certifikačních kurzů na Azure, včetně certifikace pro:

 • AZ-500
 • AZ-400
 • AZ-104
 • AZ-900
 • AZ-304
 • AZ-203
 • AZ-303
 • 70-487

Získání těchto certifikací vám pomůže odlišit se od svých kolegů a předvést své odborné znalosti v technologii Azure. Kromě toho můžete získat MCSA v cloudových platformách a budovat svou kariéru dokončením dvou zkoušek Azure.

MeasureUp nabízí vysoce kvalitní praktické testy a certifikace pro vývojáře, architekty řešení, bezpečnostní inženýry, administrátory, funkční konzultanty, datové vědce a další nadšence do cloudu a Azure.

EduSum

EduSum nabízí praktické zkoušky pro Microsoft Azure Fundamentals, které vás připraví na certifikační zkoušku Azure AZ-900. Zkouška vám poskytne příležitost seznámit se s formáty a otázkami ve skutečné zkoušce Azure Fundamentals.

Kromě toho můžete také identifikovat témata, kde jste dobří, a ta, která potřebujete více studovat. EduSum připravilo otázky pro test AZ-900 agregací vstupů od uživatelů z komunity a nedávno certifikovaných profesionálů. Mají také pečlivě udržovanou váhu tématu, trvání zkoušky, formát otázky a skóre absolvování falešné zkoušky na základě sylabu certifikační zkoušky AZ-900.

EduSum nabízí více než 870 sad otázek k procvičení, neomezený počet pokusů po dobu dvou měsíců a MCQ se správnými odpověďmi v prostředí simulované zkoušky. Cvičné zkoušky podstoupíte časově omezeným způsobem, získáte podrobnou výsledkovou knihu a budete mít časté aktualizace zkoušek od odborníků na Azure a certifikovaných členů komunity.

Stojí to 26,90 $ se 100% zárukou vrácení peněz, pokud u zkoušky neuspějete na první pokus.

TestPrepTraining

Připravte se na cvičnou zkoušku Microsoft Azure Fundamentals AZ-900 TestPrepTraining získat dovednosti a zahájit svou kariéru v cloud computingu. Zabývali se tématy, včetně:

 • Cloud koncepty
 • Základní služby Azure
 • Nástroje pro správu Azure a základní řešení
 • Zabezpečení sítě a obecné bezpečnostní funkce
 • Identita, soukromí, správa a dodržování předpisů
 • Dohody o úrovni služeb (SLA) a řízení nákladů

Tato zkouška je pro vás, pokud chcete prokázat základní znalosti o cloudových službách, jak je používat s Azure a pravděpodobně si vybudovat kariéru v této technologii. Můžete jej také využít, pokud se zabýváte nákupem nebo prodejem cloudových řešení nebo jste spojeni s technologií.

K absolvování této zkoušky nutně nepotřebujete IT technické zkušenosti, ale pomohlo by vám, kdybyste měli IT vzdělání nebo znalosti. TestPrepTraining nabízí celovečerní falešné testy s jedinečnými otázkami, objektivní otázky ukládající skóre po částech, nejnovější osnovy založené na osnovách, tipy a triky k vymazání testu, spolehlivé zprávy k vyhodnocení vašich dovedností a neomezený přístup k obsahu.

Zaručují také 100% jistotu úspěšného složení zkoušky; pokud ne, můžete požádat o 100% vrácení peněz.

ITExams

ITExams vám poskytne cvičný test pro zkoušku Azure AZ-900. Připravili zkušební materiály od expertů na Azure, včetně skutečných zkušebních otázek, vysvětlení a odpovědí zdarma.

Můžete využít celkem 288 zkušebních otázek na základě nejnovějších aktualizací Azure a zkušebních osnov. Obsah naposledy aktualizovali 7. listopadu 2021.

Mindhub

Absolvujte cvičný test AZ-900 Azure Fundamentals, abyste se připravili na skutečnou certifikační zkoušku AZ-900 a složte ji s dobrým skóre. Pokud jste spojeni s cloudovými službami, můžete si tento test zakoupit na Mindhub.

Tento praktický test má 180 otázek, které pokrývají témata, jako jsou cloudové koncepty, základní služby Azure, Azure SLA, ceny a životní cykly a funkce zabezpečení, důvěry, dodržování předpisů a ochrany osobních údajů.

Pro každou otázku můžete využít reference a podrobné odpovědi, odpovídat časově omezeným způsobem a získat okamžitou zprávu o skóre pro posouzení vašich dovedností.

CertLibrary

Dodejte svému životopisu šmrnc a získejte certifikaci na zkoušku Microsoft Azure AZ-900 s vynikajícími příležitostmi CertLibrary která nabízí cvičné testy a smysluplné přípravy na zkoušky.

Poskytují otázky ze skutečného světa simulující skutečnou zkoušku, aby posílily vaše znalosti a dovednosti. Jejich praktické testy jsou zdarma a každý má přístup k 50 % nebo více přípravám na zkoušky, když se zaregistruje v CertLibrary. A pokud chcete 100% přístup, můžete si vybrat Prémiový přístup.

CertLibrary neustále aktualizuje své testy a otázky, abyste mohli využívat nejnovější materiály ke zkoušce a také sleduje kvalitu. Nabízejí zcela digitální řešení, která lze snadno aktualizovat a ke kterým má kdokoli přístup na jakémkoli zařízení, na rozdíl od tradičních metod zahrnujících DVD a tištěné materiály. A pokud narazíte na jakýkoli problém, můžete se přímo obrátit na jejich tým, aby váš dotaz vyřešil do 48 hodin.

  Jak vytisknout excelovou tabulku s pozadím

Pokud použijete jejich tarif Premium, získáte 12 měsíců plného přístupu k obsahu Azure Fundamentals a budoucím aktualizacím. Přidává také mnoho dalších funkcí, jako jsou možnosti přizpůsobení, které vám nabízejí více pohodlí. Navíc přidává zabezpečení, takže obsah nikdy neuteče na jiné stránky a nemusíte se potýkat s problémy s formátováním a Captcha. Prémiový plán stojí pouhých 29,99 $ ročně, zatímco běžný plán je zdarma pro každého.

Tutoriály Dojo

Pokud jste začátečník v práci s cloudovými službami a řešeními, jděte do toho Tutoriály DojoPraktické zkoušky AZ-900 Microsoft Azure Fundamentals. Kurz obsahuje 5 lekcí, 13 kvízů, 4 témata a neomezený přístup k obsahu po dobu 3 let.

Kurz vám pomůže naučit se cloudové koncepty, úlohy a služby Azure, zabezpečení, soukromí, sítě, ceny, úložiště, podpora aplikací, výpočetní technika a vývoj aplikací. Můžete přistupovat k simulaci zkoušek AZ-900 v reálném čase s jedinečnými otázkami, včetně rozbalovací nabídky, možnosti přetažení, více otázek ano/ne atd. Získáte přístup ke 4 režimům zkoušky – časovaná, kontrola, sekce- založený a závěrečný test se 40 otázkami, abyste byli připraveni na zkoušku.

Zahrnuly komplexní vysvětlení, cheaty a referenční odkazy pro konec každé otázky, abyste si mohli ověřit své odpovědi a prohloubit své znalosti. Získáte také studijní příručku, která funguje jako reference pro vysvětlení ve vašich praktických testech. Kromě toho neustále aktualizují svou banku otázek na základě zpětné vazby od studentů, nejnovějších osnov a externího benchmarkingu.

Kromě toho budete mít aktivní diskusní fórum pro otázky a odpovědi, kde uvidíte vstupy od instruktorů zkoušek a studentů. Pomůže vám to pochopit nedávná témata, která se objevila na skutečné zkoušce. Mají také přátelský tým odborníků, který řeší vaše problémy do 72 hodin. Můžete také zkontrolovat svůj výkon prostřednictvím testovací zprávy a přistupovat k platformě odkudkoli a kdykoli pomocí rozhraní kompatibilního s mobilními zařízeními.

Examsnet

Naskočte na Examsnet absolvovat cvičné testy Azure. Nabízejí testy pro různé certifikační zkoušky Azure, jako jsou:

 • AZ-900: Azure Fundamentals
 • AZ-400: Řešení Azure DevOps
 • AZ-300: Azure Architect Technologies

Vylepšete své dovednosti v cloudových technologiích a získejte komplexní informace o službách Azure, pracovní zátěži, zabezpečení, soukromí, sítích, podpoře a cenách. Kromě toho se můžete pomocí testů připravit na vývoj aplikací Azure, výpočty, úložiště a další související koncepty.

Mají 4 cvičné testy pro AZ-301, 4 testy pro AZ-300, 3 testy pro AZ-400, 5 testů pro AZ-900 a 5 testů pro AZ-103.

boson

Navštivte oficiální stránky boson a najděte si praktické zkoušky ExSim-Max pro certifikační zkoušku AZ-900. Nabízejí celkem 150 otázek připravených zkušenými profesionály Azure s kvalitou a jedinečností, které vám pomohou připravit se na zkoušku a posunout vaši kariéru.

Tento praktický test vám pomůže objasnit koncepty technologie Azure a souvisejících témat, abyste mohli získat certifikaci a získat skvělé příležitosti. Cvičné testy stojí 99 $.

CyberVista

Pokud se chcete kvalifikovat na certifikační zkoušku Microsoft Azure Administrator AZ-104, můžete to zkusit CyberVista a absolvovat jeho praktické testy. Tato zkouška je vhodná pro správce Azure spravující cloudové služby, včetně úložiště, sítí, zabezpečení a výpočetní techniky.

Tato zkouška vyžaduje komplexní pochopení služeb Azure během celého životního cyklu IT. Potřebujete také znalosti týkající se infrastrukturních služeb, prostředí a aplikací. Udělejte si tedy cvičné testy a připravte se na tyto služby.

Kromě toho si zdokonalte své dovednosti v prostředí PowerShell, rozhraní příkazového řádku, šablonách Azure a portálu, operačních systémech, cloudové infrastruktuře, virtualizaci, sítích a strukturách úložiště. Můžete studovat svým vlastním tempem, ať jste kdekoli a kdykoli budete chtít.

Nabízejí skutečné otázky podobné zkoušce a k obsahu máte přístup po dobu 180 dní, včetně kvízů, podrobných vysvětlení, referencí, známek, sledování výkonu a kartiček, které vám pomohou zapamatovat si pojmy. Stáhněte si kvízy také pro offline studium a využijte studijní kalendář k maximalizaci studijního času. Můžete také použít InstructorLINK k zobrazení nápovědy pro IT odborníky.

Tento praktický test stojí 149 USD.

Závěr 👨‍💻

Doufáme, že tento seznam certifikačních praktických testů Azure vám pomůže připravit se na skutečnou zkoušku a získat dovednosti potřebné v tomto konkurenčním digitálním věku, abyste mohli posunout svou kariéru v cloud computingu.

x