14 Převodník fotografií na skicu, který převede váš obrázek na čárovou kresbu

Rádi byste viděli, jak se vaše fotografie změní na skicu, že? Zde je několik užitečných aplikací, díky kterým to uděláte jediným kliknutím.

Náčrtky jsou považovány za jednu z nejlepších forem umění. Stránky sociálních médií jako Instagram, Facebook, Twitter a dokonce LinkedIn mají mnoho účtů nebo platforem, které se zaměřují pouze na zveřejňování náčrtů. Mnoho lidí také miluje vidět sebe nebo své zachycené fotografie ve formě náčrtů.

Náčrtky skutečných fotografií vypadají realističtěji a snadno upoutají pozornost diváků. Ale tvorba náčrtů, zvláště přesných, zabere spoustu času a není to šálek čaje pro každého. Zde nám pomáhají online nástroje, jako jsou převodníky fotografií na skici.

Tento článek bude diskutovat o důležitosti technik úpravy fotografií a o tom, proč jsou tak žádané. Probereme také, co je to konvertor fotografie na skicu. Přišli jsme také se seznamem některých z nejlepších konvertorů fotografií na skici, které přemění váš obrázek na velmi slavné perokresby.

Jaký význam mají techniky úpravy fotografií?

Jak jsme již řekli, není pro každého šálek čaje dělat skici. Také vytváření náčrtů je velmi zdlouhavé a vyžaduje spoustu energie a času. Správné a přesné náčrty z fotografií dokážou pouze velmi zruční umělci. Všechny výše uvedené důvody jasně říkají, že vytváření ručních náčrtů je obtížné a ne pro každého.

Již víme, že nám technologie usnadnily život a úpravy fotografií jsou dalším přínosem, který technologie nabízí. Online nástroje pro úpravu fotografií nabízejí mnoho funkcí a převodník fotografií na skicu je jednou z nich.

Pomocí technik úprav fotografií můžete vytvořit obrázek, který se co nejvíce blíží tomu, co jste měli na mysli při fotografování, ne-li lepší.

Techniky úpravy fotografií jsou pro specializované fotografy velmi důležité, protože dokážou vylepšit a zvýraznit své individuální styly.

Techniky úpravy fotografií navíc podporují branding společností. Zejména pro podniky elektronického obchodování je úprava fotografií klíčová, protože vnímání zboží a prodejní výsledky jsou přímo ovlivněny kvalitou obrázku.

Co je to nástroj pro převod fotografií na skicu?

Pomocí aplikace Photo to Sketch Converter můžete své fotografie proměnit v úžasné skici a vylepšit je pomocí dalších poutavých filtrů a efektů. Z gadgetu lze vybrat více obrázků a rychle je přeměnit na vybraný výkres.

Úžasnou funkcí, na kterou byste si u těchto konvertorů měli dát pozor, je schopnost převádět přímočaré obrázky na skici a možnost zahrnout různá barevná schémata.

Nyní nemusíte trávit hodiny kreslením náčrtu a jeho pečlivým ukládáním pro pozdější použití. Existuje mnoho nástrojů pro převod fotografií na skicu, které dokážou tento úkol dokončit během krátké doby. Zatímco většina z nich je zdarma, některé potřebují peníze.

Kromě zlepšení estetiky obrazu poskytují tyto nástroje možnost ořezávat, otáčet, měnit velikost, aplikovat několik efektů a dokonce vytvářet koláže.

  Jak najít pokročilé nastavení na Instagramu

Můžete být ohromeni úžasně přesnými kresbami obrázků, které se bezchybně překládají a nabízejí řadu možností, jak obrázek vyniknout. Kvalita převedeného obrazu je zlepšena a různé druhy tahů, mixů a štětců poskytují umělecký vzhled.

Fotor

Hojně používaný multiplatformní nástroj pro úpravu obrázků Fotor nabízí mnoho nástrojů a efektů. Přestože nemá přesný kreslicí efekt, specifický efekt připomíná efekt náčrtu tužkou.

Chcete-li svou fotografii rychle změnit na kresbu pomocí Fotor, postupujte podle těchto jednoduchých kroků. Nejprve navštivte webovou stránku Fotor a poté vyberte obrázek, který chcete převést. Poté vyberte „Secluded“ ze seznamu efektů rozbalením „MONO“ na kartě Efekty.

Tento nástroj funguje lépe než ostatní při použití s ​​obličejem nebo přírodní tapetou. Některé z jeho funkcí mohou vyžadovat placené předplatné.

Befunky

Jeden z největších webů pro fotky ke skicování je Befunky. Několik zručných a neuvěřitelně realistických kreslicích efektů odpovídá za jeho přitažlivost. Nejlepší vlastností Befunky je, že vám umožňuje vytvořit ideální kresbu s výběrem stylů dostupnými pouze jedním kliknutím.

Existuje efekt, který vám pomůže vytvořit dokonalou skicu, od tradičního pera po modernější grafické efekty.

Kromě toho můžete kombinací různých stylů a intenzit barev vytvořit jedinečné umělecké dílo. Jeho použití je však poměrně jednoduché. Můžete nahrát obrázky nebo pořídit obrázky pomocí fotoaparátu a efekt náčrtu použít později.

Kliknutím na tlačítko dokáže Media.io, bezplatná webová aplikace dostupná na všech zařízeních, převést jakýkoli obrázek na skicu. Uživatelé mohou okamžitě převést jakoukoli fotografii na kresbu pomocí uživatelsky přívětivého rozhraní, aniž by se registrovali nebo měli jakékoli předchozí znalosti.

S využitím hlubokého učení a umělé inteligence může Media.io proměnit vaši podobiznu nejen v náčrt, ale také v úplný obrázek. Díky sofistikovaným algoritmům lze také poměrně přesně přeložit fotografie obsahující mnoho portrétů.

Než zveřejníte speciální fotografie z narozeninové oslavy nebo výletu na sociální média, použijte tuto AI k jejich transformaci do kreseb nebo grafiky ve stylu anime.

AILab

AI převodník fotografií na skicu, který byl právě publikován, nazvaný AILab, funguje docela dobře. Tuto fantastickou aplikaci můžete použít k vytváření kreseb z portrétů, domácích mazlíčků, předmětů nebo jakýchkoli jiných obrázků.

AILab je stále zběhlejší v identifikaci čar na obrázcích a jejich převodu do kreseb poté, co byl vyškolen na milionech skutečných fotografií.

Tento nástroj má tři základní funkce. První je, že jeho používání je zcela zdarma. Za druhé, okamžitě převede fotografii na kresbu. Konečně je to přímočará metoda ve třech krocích, jak rychle převést jakoukoli fotografii na kresbu.

Colorcinch

Dalším online editorem obrázků, který dokáže rychle přeměnit fotografie na kresby, je Colorcinch. Vaše obrázky lze zdarma převádět a upravovat libovolným způsobem pomocí efektů skici. Váš obrázek bude vypadat jako skica tužkou. Přestože postrádá jakoukoli skutečnou hloubku, je vhodná pro tapetu nebo přímočarý portrét.

Použití je docela jednoduché. Jednoduše vyberte efekt, nahrajte svou fotografii a klikněte na „Uložit fotografii“. Kromě přidání efektu náčrtu můžete použít efekty jako sníh, rytina, počítač, počítač atd. a funguje to dobře s jakýmkoliv obrázkem. Lepšího výsledku však dosáhnete, bude-li váš obrázek větší.

Obrázek do skici

Pomocí online nástroje Image to Sketch můžete rychle vytvořit profesionálně vypadající kresbu z obrázku JPG, PNG nebo JPEG. Konverzní nástroj využívá umělou inteligenci a jsou vytvářeny různé kresby, ze kterých si můžete vybrat a stáhnout své oblíbené.

  9 výkonných nástrojů pro ladění a monitorování aplikací ASP.NET

Aplikace je zcela zdarma, snadno se používá a podporuje obrázky až do velikosti 5000 x 5000. Může smíchat obličej s různými kreslenými těly a vytvořit tak zajímavé výsledky a vytvořit kreslené obličeje nebo avatary.

Pomocí nástroje Image to Sketch můžete získat obrázek PNG své kreslené tváře s průhledným pozadím a použít jej pro další aplikace.

Sketch My Pic

Snadno použitelný nástroj s názvem Sketch My Pic vám umožňuje načrtnout obrázek na vašem počítači. Tento nástroj umožňuje rychlé a snadné zpracování a vytváří různé možnosti, ze kterých si můžete vybrat. Rozhraní zobrazuje původní i hrubý návrh obrázku. Vybranou skicu si můžete rychle stáhnout do místního systému.

Skripty na straně serveru chrání tuto aplikaci typu image-to-sketch před vnějšími hrozbami. Nejlepší funkcí tohoto nástroje je, že poté, co uživatel ukončí relaci, je každá fotografie, která byla odeslána na server, okamžitě odstraněna.

Webový skript používaný nástrojem náčrtů mezi fotografiemi a tužkou usnadňuje přidávání efektů náčrtu do vašich obrázků. Během několika sekund se z vašich obrázků vytvoří skica.

Tužkou načrtněte vaši fotografii

Online nástroj s názvem „Načrtněte si tužkou vaši fotku“ okamžitě změní vaši fotografii na kresbu tužkou. Použití nástroje je zcela zdarma. Jedná se o plnou verzi bez skrytých poplatků, nutnosti registrace, zkušebních verzí nebo jiných omezení.

Neexistují žádná omezení pro náčrtky tužkou, které můžete na fotografii vytvořit. Chcete-li použít tento nástroj k přeměně fotografie na kresbu tužkou, jednoduše nahrajte obrázek, upravte stín tužky a klikněte na tlačítko „náčrt tužkou“.

Po dokončení postupu si můžete prohlédnout a stáhnout svou fotografii, která byla nakreslena tužkou. Nástroj vytvoří adresář pod dočasnou složkou serveru pomocí uživatelských relací. Jakmile je fronta serveru plná, vaše nahraná fotografie bude odstraněna.

Suncatcher Studio

Dalším nástrojem, který můžete použít k přeměně obrázků na skici, je Suncatcher Studio. Stisknutím tlačítka „Procházet“ začněte vybírat obrázek, který chcete použít v tomto online nástroji pro vytváření náčrtů z fotografií.

Chcete-li načíst obrázek, stiskněte tlačítko „Nahrát“. Přetažením posuvníků rozsahu doleva nebo doprava změňte „Kontrast“ a „Hustota“.

Nastavení „Kontrast“ upravuje práh černobílých pixelů. Posunutím posuvníku doleva se sníží šum na pozadí. „Hustota“ určuje, jak jsou sousední pixely spojeny nebo prolnuty. Považujte to za tloušťku čáry. Nakonec, až budete s náčrtem spokojeni, klikněte na „Uložit“ a uložte nový výkres nebo vzor.

Fotofunie

Pomocí bezplatného převodníku náčrtů z fotografie na tužku Photofunia můžete rychle a snadno načrtnout někoho z fotografie. Navzdory nedostatku dalších funkcí funguje tento bezplatný převodník obrázků na náčrt dostatečně dobře na to, aby byl vyzkoušen.

Kresba tužkou vytvořená tímto nástrojem pro úpravu fotografií nabízí vynikající vizuální kvalitu a přímočaré a rychlé postupy.

fotografie

Nástroj s názvem pho.to převádí fotografie na grafitové kresby. Umožňuje vám zveřejňovat obrázky z Facebooku, počítače nebo adresy URL. Můžete si vybrat jeden obrázek z jejich nabízených fotografií, pokud nemáte vhodnou fotografii a chcete pouze vidět, jak dobře si tento webový nástroj vede.

  Jak rychle zobrazit plochu na Macu

Když je obrázek hotový, můžete jej uložit do Dropboxu, přijímat odkazy, sdílet jej na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu nebo si jej přímo stáhnout. Uvidíte, že na stránce s výsledky jsou dostupné některé další funkce, včetně rámečků, nálepek a vlastního textu.

LunaPic

Dalším bezplatným online nástrojem, který převádí fotografie na skici tužkou, je LunaPic. Prostřednictvím navigačního panelu můžete přistupovat k několika funkcím úprav. Jednoduše nahrajte fotografii a proveďte potřebné úpravy, abyste dosáhli požadovaného efektu pro vaši skicu tužkou. Poté jej můžete uložit do svého zařízení nebo zveřejnit na sociálních sítích.

Chcete-li upravit výsledek, abyste získali jedinečný záběr, máte k dispozici několik funkcí úprav. Schopnost nahrávat fotografie ze zařízení, Facebooku, jeho akcií nebo prostřednictvím adresy URL je nejlepší funkcí tohoto nástroje.

Kromě toho můžete výsledek sdílet na Twitteru, Facebooku, Imguru, Pinterestu a Fotkách Google. Nakonec můžete výsledek pomocí tohoto nástroje upravit.

Rychlá změna velikosti

Rapid Resizer nejen formátuje fotografie, ale funguje také jako bezplatný online převodník fotografií na skici. Trochu otravné je nutnost klikat na souhlas s podmínkami používání této webové aplikace pokaždé, když přes ni zpracováváte fotografii.

Rychlost zpracování je srovnatelná s rychlostí dřívějších webových nástrojů. Pomocí nástroje můžete rychle a snadno vyrobit šablonu, perokresbu atd. Používání aplikace je zcela bez rizika. Po dokončení postupu si můžete soubor stáhnout do počítače.

Kreslení AI

AI Draw je další nástroj pro převod fotografií na skicu. Jedna věc však tento nástroj odlišuje od všech ostatních nástrojů. Namísto vytváření tradičních náčrtů z obrázku vytváří tento nástroj perokresby. Perokresby jsou v Tokiu známé a používají se v mnoha grafikách, anime a karikaturách. Tato specialita jej odlišuje od ostatních nástrojů.

Poznámka autora

Jedním ze základních umění pro zobrazování našich portrétů a dalších předmětů na papíře je skicování. Ale ne každý má schopnost kreslit. K vytvoření základní kresby lidé často vyžadují hodně vědomého tréninku a dlouhodobé praxe.

V dnešní době je docela snadné najít online převodníky fotografií na skicu a mnoho z nich je zdarma. Většina z nich je vytvořena pouze pro zábavu. Hotová kresba tužkou se tedy nemusí zdát příliš realistická.

Závěr

Každý má neuvěřitelné portréty, krajiny a další obrázky, které by chtěl namalovat. Už po tom nemusíte toužit, protože existuje řada nástrojů, které dokážou vaše obrázky rychle přeměnit na kresby, aniž byste museli vydělat peníze.

Tyto nástroje používají různé metody k přeměně obrázku na kresbu. Zatímco některé technologie využívají algoritmy k digitalizaci barev po nakreslení čar, jiné využívají k vytvoření požadovaného náčrtu umělou inteligenci.

Můžete také prozkoumat některé nejlepší aplikace pro koláž fotografií a upravit ty nejlepší fotografie společně.

x