etechblog

20 nejlepších her s podporou RTX a DLSS

Série RTX od NVIDIA ovlivnila průmysl grafických karet a zanechala v hráčích touhu po realistických odrazech a drobných detailech, které by mohly zlepšit pohlcující zážitek z videoher.

Zatímco RTX technologie není vždy použitelná (vzhledem k výkonnostním hitům ​​v době psaní tohoto článku), díky ní věci vypadají dobře a lesknou se!

Samozřejmě záleží také na vašich osobních preferencích. Ne každý hráč využívá RTX, i když to jejich grafická karta podporuje.

Aby to bylo lepší, představila i Nvidia DLSSkterý vám pomůže zachovat stejnou kvalitu (s možností kompromisu v kvalitě), abyste zvýšili snímkové rychlosti hry o velký náskok.

Seznam her s RTX a DLSS se neustále zlepšuje a každý měsíc přibývají další. Zde vyzdvihuji nejlepší hry podporující Ray Tracing (RTX) a DLSS.

Zde je to, co potřebujete vědět, než začnete hrát hry RTX a DLSS

Všimněte si, že pokud hra podporuje Ray Tracing, můžete ji nastavit tak, aby fungovala s grafickými kartami Nvidia a AMD. Měli byste však preferovat karty Nvidia, protože nabízejí lepší výkon.

A pokud jde o DLSS, je exkluzivní pouze pro grafické karty Nvidia, protože je považuje za jejich proprietární technologii. Stojí za zmínku, že DLSS je primárně užitečné pro rozlišení 2k (2560 x 1440) nebo vyšší.

Podle vašich požadavků se tedy musíte ujistit, že máte podporovanou grafickou kartu, aby hry fungovaly dobře v rozlišení, které potřebujete.

Jako naprosté minimum byste se měli zaměřit na RTX 3060 nebo ekvivalent pro hraní 1080p s RTX a DLSS.

Hry RTX a DLSS, které můžete hned vyzkoušet

Většina her s podporou RTX podporuje DLSS. A některé hry podporují DLSS i bez podpory Ray Tracing.

  Jak vytvářet, zobrazovat a upravovat záložky v prohlížeči Google Chrome

V tomto seznamu se zaměřujeme na hry, které podporují obojí, abychom vám pomohli využívat hry nabízející nejlepší technologie.

Hitman 3

Hitman 3 je jedním z nejnovějších přírůstků, které přidaly podporu Ray Tracing v roce 2022. Hitman je tajná hra pro třetí osobu, která vás postaví do role ikonického Agenta 47 a poskytne vám náročné mise k atentátu na vaše cíle.

Ve srovnání s některými jinými hrami nemusí být implementace Ray Tracing nejlepší, ale díky tomu hra vypadá krásně.

Řízení

Řízení je hra pro Ray Tracing, kterou musíte hrát. Byla to pravděpodobně první hra, která implementovala Ray Tracing v mnoha objektech, což ovlivnilo vizuální stránku hry.

Hra vypadá nádherně a akční scény vypadají lépe s povoleným RTX.

Control je akční dobrodružná hra s fikcí v jádru pro prvky, se kterými se setkáte.

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Marvel’s Guardians of the Galaxy je krásná hra s oblíbenými postavami Marvel, které máte rádi.

Od této chvíle je to nejlepší hra na téma Marvel, kterou lze hrát a prozkoumávat. Postavy připomínají stejnou osobnost jako vaši oblíbení hrdinové a hra je zábavná a poutavá.

Implementace Ray Tracing a DLSS jsou ve srovnání s některými zde uvedenými tituly působivé. Takže s povoleným DLSS + RTX byste měli získat vhodné snímky.

Cyberpunk 2077

Bez Cyberpunk 2077, neexistuje žádná prezentace pro RTX a DLSS pro moderní tituly. Hra obsahuje působivé vizuální prvky s Ray Tracing a DLSS.

I když výkon pro hru není nejlepší, měli byste si zkontrolovat benchmarky, než ji vyzkoušíte na svém systému s RTX GPU.

Watch Dogs Legion

Nejnovější pokračování franšízy Watch Dogs je lahůdkou s grafikou s podporou RTX. Vzhledem k tomu, že se jedná o rozlehlý svět s městským životem, může to být vzrušující hra.

Watch Dogs Legion vám nabízí řadu vzrušujících gadgetů/technologií, se kterými se můžete bavit. Pokud vám chybí Aiden Pearce z Watch Dogs 1, neměli byste si nechat ujít nabízená DLC.

Everspace 2

Everspace 2 je střílečka vesmírných lodí pro jednoho hráče s ohromujícím vizuálním zpracováním. Při publikování je Everspace 2 k dispozici jako hra s předběžným přístupem.

  AirTag a jeho 8 alternativ, jak snadno najít své věci

Můžete buď vyzkoušet bezplatné demo, nebo si hru zakoupit v aktuálním stavu a vyzkoušet si Ray Tracing a DLSS pro zvýšení výkonu.

Crysis Remastered

Pokud chcete znovu prožít klasický zážitek Crysis s RTX, Crysis Remastered je skvělý výběr.

Pokud byste nevěděli, Crysis byl zpočátku považován za hru s grafikou, která předběhla dobu. Takže by to mělo být vzrušující vyzkoušet.

Navrhuji, abyste si tuto hru zakoupili během výprodeje; můžete se připravit na jeho nadcházející pokračování hraním remasterované edice.

DOOM Věčný

Určitě mi dáte za pravdu, že seznam AAA titulů se neobejde bez hry DOOM. DOOM Věčný je dokonale optimalizovaná střílečka z pohledu první osoby, kde budete bojovat proti démonům.

S RTX byste na DOOM Eternal neměli zaznamenat žádné výrazné výkonové zásahy. A s podporou DLSS můžete věci dále zlepšovat!

Umírající světlo 2

Chcete projít zombie apokalypsou pomocí parkouru? Studna, Umírající světlo 2 je pro vás perfektní survival hororová hra.

DLSS by vám mělo pomoci k lepším výkonům v prostředí otevřeného světa a Ray Tracing dodává světu ve hře realistický nádech.

Bájný les

The Bájný les je poutavá, temná a tajemná výpravná povídka. Budete muset prozkoumat svět, abyste odhalili tajemství.

Podporuje RTX i DLSS pro zvýšení pohlcujícího zážitku.

Raji: Ancient Epic Enhanced Edition

Raji je fascinující nezávislý titul vyvinutý indickým herním studiem s indickou mytologií.

Raji byl celosvětově dobře přijat jako jedinečná videohra s krásným vizuálem, na rozdíl od některých jiných pokusů od jiných indických herních studií. Aby zvýšili úroveň, přidali také podporu pro Ray Tracing s novou aktualizací hry.

Ghostrunner

Ghostrunner je rychlá akční hra z pohledu první osoby zasazená do kyberpunkového prostředí.

Návrhy úrovní jsou dokonale vhodné, aby vám poskytly skvělé odrazy pomocí sledování paprsků. Hra také podporuje DLSS 2.0 pro vylepšení snímků pro co nejlepší zážitek ze hry.

Metro Exodus Enhanced Edition

Metro EXodus je jedním z oblíbených kritiků pro svou grafiku a akční nabídky.

Hra nabízela při svém vydání náročný vizuál a díky vylepšené edici by měla být bez problémů. Podporuje také RTX a DLSS 2.0, na rozdíl od původní hry, která podporovala DLSS 1.0.

  Jak uvést váš iPhone nebo iPad do režimu obnovy

Minecraft

Stejně jako franšíza DOOM, Minecraft vždy se dostane na seznam, když mluvíme o vizuálech ve hře.

I když se jedná o klasickou hru, která nemá za cíl realistickou grafiku, stále dokáže překvapit vizuálem Ray Traced a podporou DLSS.

Battlefield V

Battlefield V je pravděpodobně jedním z prvních multiplayerových titulů s podporou RTX. Samozřejmě to nemusí být tak epické jako zážitky pro jednoho hráče, ale podporuje DLSS i RTX pro vylepšení vaší kampaně a multiplayerového zážitku.

Battlefield 2042

I když to nemusí být nejlepší moderní hra Battlefield, se zapnutým RTX a DLSS můžete celkově získat příjemný zážitek. Battlefield 2042.

Tituly, jako je tento, jsou obvykle podporovány společností Nvidia. Měli byste tedy očekávat dobrou podporu RTX a DLSS.

F1 2021/2022

F1 2021 je oficiální závodní hra závodů Formule 1, vyvinutá společností EA Sports. Poslední dostupná verze podporuje grafiku Ray Tracing a DLSS.

A brzy se chystá další pokračování série, které bude také podporovat RTX a DLSS. Když jsem to psal jako okamžité vydání, myslel jsem, že bych to měl zmínit.

Ghostwire: Tokio

Pokud hledáte jedinečný titul s hororovými prvky, Ghostwire: Tokio může být vzrušující výběr.

Je plná míst, kde uvidíte z Ray Tracingu maximum a vylepšíte zážitek díky podpoře DLSS.

MechWarrior 5: Žoldáci

MechWarrior 5 vám umožní zažít válečné stroje budoucnosti v intenzivním akčním prostředí.

Hra podporuje Ray Tracing a DLSS 2.0. Získáte také kooperativní podporu, abyste mohli hrát se svými přáteli (až 4 hráči). Překvapivě vám také umožní být kreativní s mody od komunity a užít si nekonečnou zábavu!

Fortnite

Fortnite není třeba představovat a byl oblíbený pro hráče všech věkových skupin. S aktualizacemi můžete očekávat pravidelné změny ve hře.

S podporou Ray Tracing a DLSS vypadají vizuály docela úžasně. I když je hra náročná jako prostředí otevřeného světa, budete muset své systémy porovnat, abyste viděli, jak dobře zvládá RTX a jak pomáhá DLSS.

Ray Tracing a DLSS Tech je budoucností hraní 🎮

I když to mnozí považovali za marketingový žargon, když Nvidia představila RTX a DLSS, přijde vhod pro vylepšení vašeho herního zážitku.

Živé odrazy a stíny dodávají hře trochu realističnosti. A DLSS vám pomůže vyřešit problémy s výkonem a získat více snímků za sekundu.

Díky hrám, které to podporují, můžete s grafickou kartou bez problémů zažít nejlepší možný zážitek.

x