6 nejlepších fotbalových (fotbalových) aplikací pro aktualizace mistrovství světa ve fotbale 2022

Zůstaňte naladěni na aktualizace FIFA World Cup 2022 pomocí správné fotbalové aplikace.

Popularitu fotbalu nelze popřít. S odhadovanými 3,5 miliardami fanoušků je to nejpopulárnější sport na světě. To se rovná více než polovině světové populace! Je populární ve všech zemích a kontinentech. Tento sport hraje více než 250 milionů hráčů ve více než 200 zemích.

Mistrovství světa ve fotbale je vrcholem tohoto sportu.

Finále mezi Německem a Argentinou v roce 2014 sleduje zhruba 715 milionů lidí a jde o nejsledovanější sportovní událost na světě. To se rovná více než 10 % celosvětové populace!

Pro upřesnění, FIFA již získala více než 1,85 miliardy dolarů dohromady za televizní práva na mistrovství světa 2018 a 2022.

Bude pro lidi v USA obtížné sledovat Mistrovství světa ve fotbale 2022?

Mistrovství světa ve fotbale se letos koná v Kataru. Nachází se na středním východě. Většina zemí počítá svá časová pásma pomocí greenwichského středního času (GMT) nebo koordinovaného světového času (UTC). Spojené státy naproti tomu fungují na čtyřzónovém systému.

Každá zóna je rozdělena na menší oblasti. To může způsobit problémy při plánování zápasů mistrovství světa ve fotbale. Časy her se totiž mohou lišit od většiny časových pásem ve Spojených státech.

  Jak začít se strojovým učením?

Pokud například hra začíná ve 21:00 GMT, bude to v 16:00 EDT v New Yorku, ale pouze 13:00 PDT v Los Angeles. To může ztěžovat sledování her pro fanoušky v různých částech země.

Navíc budou zápasy ve Státech živě přenášeny, většinou ráno. Je to kvůli rozdílu v časových pásmech. Streamování začne hlavně ve chvíli, kdy lidé míří do svých kanceláří. Proto může být pro průměrného Američana obtížné sledovat tento sport živě z domova.

Chcete-li tento problém vyřešit, pojďme prozkoumat některé z nejlepších fotbalových aplikací pro živé aktualizace FIFA World Cup 2022:

FIFA+

Toto je oficiální aplikace pro FIFA. Nyní zůstaňte informováni o dění na zemi pomocí aplikace FIFA+. Můžete také sledovat fotbalové dokumenty. Navíc můžete živě streamovat zápasy domácích lig. S probíhajícím mistrovstvím světa ve fotbale 2022 očekávejte více obsahu souvisejícího s mistrovstvím světa.

Můžete zdarma streamovat dokumentární filmy a nejlepší momenty. Aplikace obsahuje záběry ze zákulisí a obsah influencerů.

Stáhnout FIFA+: iOS | Android

FotMob

FotMob je jedinečná aplikace pro živé aktualizace her. Pokrývá více než 375 různých typů soutěží z celého světa. V aplikaci můžete získat všechny aktualizace FA Cupu, La Ligy a Serie A. V této aplikaci můžete zkontrolovat plán hry, zprávy o přenosu a další aktualizace.

  19 Nejlepší Screen Recorder pro Mac

FotMob má funkci textového komentáře. To vám umožní číst, když zápas nemůžete streamovat. Aplikace poskytuje podrobné statistiky o hrách. Oznámení můžete dostávat také na hodinkách Apple Watch nebo Android WearOS.

Stáhnout FotMob: iOS | Android

SofaScore

Získejte všechny živé aktualizace Mistrovství světa ve fotbale 2022 zcela zdarma v aplikaci SofaScore. V této aplikaci je k dispozici vše od jednoduchých živých skóre až po složité statistiky. Můžete se také podívat na podrobné analýzy hráčů.

Aplikace SofaScore zobrazuje tepelné mapy hráčů na hřišti a ukazuje jejich úsilí. Ukazuje také silné a slabé stránky hráče. Pokrývá kolem 11 000 turnajů ve více než 20 sportovních kategoriích.

Stáhnout SofaScore: iOS | Android

NBC Sports

Aplikace NBC Sports vám umožní sledovat tisíce živých sportovních událostí. Tyto události jsou streamovány na NBC, NBC Sports, NBC Sports Gold, Golf Channel, Olympic Channel, Telemundo Deportes a dalších.

Stáhnout NBC Sports: iOS | Android

LiveScore

Pokud chcete podrobné informace a novinky o fotbale, LiveScore je aplikace pro vás. Můžete získat aktualizace v reálném čase, celé výsledkové tabulky a minutu po minutě komentáře. Nejen to, aplikace zobrazuje sestavu týmu ještě před oficiálním začátkem zápasu.

Fotbaloví fanoušci mohou během FIFA World Cup 2022 vidět pozápasové recenze, zprávy o přestupech a další aktualizace. LiveScore ukazuje bodové tabulky pro různé ligy.

  Zobrazte a skryjte hesla ve svém prohlížeči pomocí Bookmarklet ISeePass

Stáhnout LiveScore: iOS | Android

Získejte všechny fotbalové zprávy související s Premier League, statistiky hráčů a další v aplikaci OneFootball. Vzhledem k tomu, že Mistrovství světa ve fotbale 2022 probíhá živě, očekávejte s touto aplikací živé výsledky, nejnovější zprávy, nejdůležitější události a další.

Tato aplikace umožňuje uživatelům z Velké Británie a USA streamovat zápasy a nejdůležitější události. OneFootball má funkci živého tickeru, která zobrazuje zprávy a skóre.

Stáhnout OneFootball: iOS | Android

Závěrečná slova

Toto jsou některé povinné aplikace, které musí být na vašem Androidu nebo iPhonu. Pomocí těchto aplikací můžete získat živé aktualizace z mistrovství světa ve fotbale 2022, které se koná v Kataru.

Kromě skóre a novinek získáte zpravodajství ze zahajovacího a závěrečného ceremoniálu. Navíc budete dostávat aktualizace o příští destinaci mistrovství světa.

Možná budete chtít znovu prozkoumat nejlepší fotbalové (fotbalové) hry.

x