7 nejlepších poskytovatelů hostingu serveru Minecraft s podporou modů

Minecraft ušel od svého vydání v roce 2009 dlouhou cestu a stal se i po 14 letech jednou z nejprodávanějších a nejpůsobivějších her všech dob.

Pokud jste tuto sandboxovou videohru hráli, musíte vědět, že stále dostává pravidelné aktualizace a nové funkce od Mojangu.

Je to specializovaná fanouškovská základna Minecraftu, která vytváří mody pro hru a přidává do vaší hry koření tím, že zavede váš průzkum do neprobádaného území.

Mods v Minecraftu promění vaši běžnou krajinu hry o přežití ve vzrušující hru a umožní vám objevovat nové věci, zatímco začnete budovat svou osadu.

Ne všechny servery Minecraft vám však umožní hrát s těmito mody.

A to je důvod, proč jsem přišel se seznamem nejlepších poskytovatelů hostingu serverů Minecraft s podporou modů.

Pojďme se tedy podívat na seznam jednotlivých poskytovatelů, klíčové funkce a výhody a některé kritické aspekty, které vám pomohou vybrat server moudře.

Co je Mod?

Pokud hrajete online videohry, určitě jste se s pojmem „mod“ setkali poměrně často a jde v podstatě o krátkou formu modifikace.

Je to termín daný hráčem nebo uživatelem vytvořený obsah a doplňky, které se přidávají do hry za účelem úpravy její hry, grafiky nebo jiných aspektů hry.

Nejen vývojáři konkrétní hry staví mody, ale také herní komunita uživatelů nebo hráčů, aby vylepšili celkový herní zážitek. Zavádění modů ve hrách, jako je Minecraft, může být tak jednoduché jako přidání nové trávy, barev nebo textury nebo tak složité jako přidání jedinečných sběratelských předmětů, bloků, map nebo předmětů do hry.

V mnoha případech mod také usnadňuje přidání nové postavy nebo přizpůsobení vzhledu postavy ve hře. Mody také umožňují hrám s otevřeným koncem získat nový život a prodloužit jejich celkovou životnost. Zavedením nových postav, map nebo textur mody často pomáhají oživit popularitu hry.

Mody jsou snadno dostupné na internetu a můžete si je snadno stáhnout a nainstalovat na svůj herní server. Některé hry, včetně her pro jednoho hráče a hry pro více hráčů, jsou dodávány s oficiálními modovacími nástroji, které hráčům usnadňují instalaci modu.

Kromě toho jsou mody k dispozici v různých typech a existují některé typy, které mohou změnit celou hru v něco jiného. Mnoho vývojářů podporuje úpravy ve hrách a existuje mnoho herních studií, která poskytují vývojářům nástroje, které jim pomohou upravit mnoho her.

Existují však hry, kde přidání modů může způsobit problémy s autorskými právy nebo bezpečnostní rizika. Někteří hráči a poskytovatelé hostingu je tedy neupřednostňují.

Minecraft Mods: Jak mohou změnit herní zážitek?

Minecraft mody odkazují na různé typy doplňků nebo změn, které vývojáři a herní nadšenci ve hře provádějí, aby vytvořili nový herní zážitek. Tyto mody v podstatě popisují proces přidávání různých vlastních položek do hry za účelem úpravy herních mechanismů, obsahu a vizuálů.

Zdroj: Sportskeeda

Ústředním konceptem Minecraftu je okořenit prostředí hry a přilákat hráče k prozkoumání nové krajiny hry. Mody také umožňují prodloužit životnost hry a umožňují hráčům zůstat v záběru, aniž by se nudili tím, jak fungují herní mechanismy.

  Jak změnit účet Microsoft na Minecraft PE

Mody v Minecraftu přicházejí v různých formách a tvarech.

  • Některé mody umožňují přidávat do hry nové bloky, předměty, zvířata, stromy a různé další.
  • Některé modifikace Minecraftu zcela mění mechaniku bloků, zbraní nebo vzhled textury hry.
  • Existují některé mody, které poskytují nové schopnosti vaší postavě v Minecraftu a také přidávají do hry nový terén nebo krajinu.
  • V současné době Minecraft mody také zavedly vlastní nástroje a potraviny, kde vám nástroje umožňují sbírat nějaké vzácné předměty, zatímco jídlo obnovuje váš bod hladu.
  • Když získáte vlastní brnění z modů, úplně to změní, jak přežijete v Minecraftu, protože vám poskytují vysokou ochranu před různými poškozeními.
  • Existuje několik speciálních balíčků modů, které představují vzácná stvoření, moderní vozidla, pokročilé nástroje a více položek ve hře, aby se cítili jako nové.
  • Dobrodružné a technologické mody jsou mezi hráči velmi žádané, protože přinášejí do hry nové úkoly a pokročilé stroje, které hráčům umožňují vytvořit moderní krajinu.

Vzhledem k tomu, že hra dostává aktualizace a každý rok vycházejí stovky modulů, herní zážitek Minecraftu se neustále vyvíjí a pokaždé, když budete hrát, budete mít k prozkoumání něco nového.

Pojďme prozkoumat nejlepší poskytovatele hostingu serverů Minecraft s možnostmi modu.

ScalaCube

Považován za jednoho z nejlepších poskytovatelů hostingu serverů Minecraft s podporou modů, ScalaCube slibuje nekonečnou zábavu se svými modifikovanými servery Minecraft.

Když použijete ScalaCube pro svůj další průzkum v Minecraftu, poskytne vám zcela nový herní zážitek se vzrušujícími funkcemi, moby, biomy a mnoha dalšími herními předměty.

Nejlepší na tomto serveru je, že podporuje všechny verze Minecraftu, což vám umožňuje hrát hru s lehkostí. Ať už chcete na serveru průmyslové řemeslo, dračí koně, Aether II nebo BuildCraft mod, můžete integrovat jakýkoli balíček modů a zaplavit svého přítele novou krajinou.

Hra je dodávána s neomezeným počtem slotů, takže si ji můžete pronajmout a pozvat všechny své přátele, aby prozkoumali nový mod. I když bude hra silně moderovaná, nebudete se při hraní potýkat s žádným zpožděním a zásluhu na tom má její hardwarová podpora na podnikové úrovni s úložištěm SSD.

Navíc je chráněn prémiovou ochranou DDoS a neustálým monitorováním serveru, takže vašemu hernímu maratonu nic nestojí v cestě. Dodává se také s vlastní podporou JAR a BungeeCord pro zvýšení pohodlí.

Plán Basic Server je zdarma, ale za sloty pro 10 hráčů budete muset platit 2 $ měsíčně.

HostHavoc

Pokud hledáte vysoce výkonného poskytovatele serveru Minecraft s podporou modů, HostHavoc může sloužit jako dobrá volba pro vás. Tento herní server je dodáván s automatickým instalátorem balíčků modů, který vám umožní integrovat různé balíčky modů, jako jsou Pixelmon, FTB, balíčky Twitch, Vanilla a další.

Když získáte tento server, můžete přidat různé modifikované položky od samotného poskytovatele hostingu. Tento server je poháněn Multicraftem, který vám nabízí vlastní sadu ovládacích panelů a umožňuje vám snadno spravovat všechny mody pro Minecraft.

Po zakoupení můžete okamžitě začít hrát na modifikovaném serveru, protože poskytovatel server nastaví do 30 sekund. Díky nejnovějším procesorům Intel Xeon a jednotkám Intel NVMe SSD si můžete vybudovat svou velkou základnu v modifikovaném prostředí Minecraftu, a to také bez jakéhokoli zpoždění.

HostHavoc navíc zajišťuje minimální latenci v průběhu hry. Servery jsou rozmístěny na deseti místech po celém světě, včetně Seattlu, Los Angeles, Dallasu, Chicaga, Atlanty, New Yorku, Montrealu, Londýna, Amsterdamu, Norimberku a Sydney. Poskytovatelé, chráněni špičkovou ochranou DDoS a inline ochrannými zařízeními, zajišťují, že si hru můžete vždy užít.

  Jak hrát verzi Minecraft Bedrock offline na Windows 10

Server je k dispozici v různých plánech a základní plán začíná od 5 $ měsíčně.

Apex hosting

Hraní Minecraftu se všemi vašimi oblíbenými je díky Apex Hosting snadné, protože vám umožňuje nainstalovat řadu modulů od Feed The Beast, ATL, Voids Wrath, Technic a mnoha dalších.

Instalace balíčku modů na jedno kliknutí usnadňuje práci, protože si hru můžete užít se svými přáteli s různými modovanými krajinami a předměty. Na tomto serveru můžete snadno použít libovolný plugin, jako je Essentialsx, World Edit, Permissionsex a mnoho dalších.

Apex Hosting vám umožňuje generovat nové mapy v Minecraftu pomocí jakéhokoli semene, které si přejete. Případně můžete využít kteroukoli z předem připravených úloh, které poskytovatel se serverem nabízí.

Apex Hosting poskytuje panel Multicraft 2.0, který vám umožní ovládat každý aspekt vašeho herního serveru z jakéhokoli zařízení, které chcete. Síť poskytovatele hostingu serveru Minecraft je plně chráněna, takže jakýkoli druh útoku DDoS nenaruší váš herní maraton s vašimi přáteli.

Mimořádně nízká latence serveru je obrovskou výhodou a umožnila to datová centra po celém světě. Datová centra jsou v USA, Kanadě, Brazílii, Spojeném království, Francii, Německu, Izraeli, Singapuru, Austrálii, Turecku, Japonsku a Indii.

Když se rozhodnete koupit server od Apex Hosting, nebudete se muset starat o rozpočet, protože plány začínají od pouhých 9,99 $ měsíčně.

Servery pro přežití

Servery pro přežití je renomovaný herní server, který mnozí preferují při hledání poskytovatele hostingu serveru Minecraft s podporou modů. Umožňuje vám užít si Minecraft na populárních modech jako Vanilla, Spigot, Bedrock, Forge, Tekkit Legends, Crafting Dead, Direwolf20, crazy craft, Tech World 2 atd.

Jejich instalace vám nebude dělat žádné potíže a na mody můžete přepnout kdykoli budete chtít. Jedinečnou věcí na tomto serveru je, že všechny aktualizace modů vycházejí ve stejný den. Nebudete tedy muset dlouho čekat.

In-house panel správy herního serveru usnadňuje použití modů a umožňuje snadno provádět všechny typy přizpůsobení. Server je vybaven ultrarychlým úložištěm SSD a nejvyššími jednovláknovými procesory, které vám umožní hrát Minecraft s mody s máslově hladkou snímkovou frekvencí.

Jelikož se jedná o globálního poskytovatele hostingu, má servery na sedmi různých místech, včetně Seattlu, New Yorku, Dallasu, Singapuru, Los Angeles, Francie a Německa. Survival Servers nabízí herní relaci s nízkým pingem, a pokud čelíte častým prostojům nebo jiným potížím, můžete snadno změnit umístění.

Shockbyte

S Shockbyte Díky hostingu serveru Minecraft je pro hráče snazší hrát své oblíbené mody s naprostou lehkostí. Od Feed the Beast a Technic po ATLauncher podporuje všechny typy balíčků modů, což je vynikající výhoda pro nadšence do Minecraftu.

Umožňuje vám nahrávat a instalovat jakékoli vlastní mody na vlastní server prostřednictvím ovládacího panelu a provádět změny, kdykoli je to potřeba. Pokud narazíte na nějaký problém uprostřed, Shockbyte má tým profesionálů, kteří vám mohou pomoci v jakékoli z těchto situací.

S tímto poskytovatelem získáte bezplatnou subdoménu, kde si můžete vytvořit svou vlastní IP s názvem vašeho serveru a poskytnout ji přátelům, ke kterým se chcete připojit. Můžete si být jisti, že spuštění jakýchkoli modů na serveru nezpůsobí žádné zpoždění, protože všechny servery jsou podporovány vysokou podporou RAM, 1Gbps portem, neomezeným úložištěm SSD a šířkou pásma.

  Jak zkrotit lišku v Minecraftu

Nejlepší na tom je, že má ochranu DDoS na všech serverech, což znamená, že žádní zákeřní útočníci nemohou omezovat vaše herní relace. Navíc jsou všechny výpadky sítě kryty SLA, takže server můžete používat kdykoli během dne.

Je k dispozici v různých plánech, počínaje plánem nečistot, a také vám nabízí možnost vytvořit si vlastní plán na základě vašich požadavků.

Hostinger

S podporou nejnovější verze 1.2 serveru Minecraft, Hostinger se stal oblíbeným cílem mnoha hráčů Minecraftu. Nabízí neomezené možnosti modů prostřednictvím svého serveru a můžete nainstalovat jakýkoli z modů, který preferujete, pomocí instalace jedním kliknutím.

Umožňuje vám snadno nastavit úpravy třetích stran prostřednictvím FTP/SSH a Správce souborů. Server Minecraft nabízený touto hostingovou službou poskytuje jinou verzi pro všechny hráče, od oficiálního serveru po Spigot.

Hraní moderovaného prostředí Minecraftu se svými přáteli je docela jednoduché a zásluhu na tom má snadno použitelný herní panel. Rychlý server bez zpoždění s procesory Intel Xeon vám také umožní spustit hru s úplným pohodlím.

Navíc při budování své základny s nejnovějšími mody se nebudete muset obávat ztráty pokroku, protože Hostinger v pravidelných intervalech provádí automatické zálohování. Když si zakoupíte server od této hostingové služby, získáte vyhrazenou adresu IPv4/IPv6, díky které bude váš server zcela chráněn a bezpečný před útoky DDoS.

Mnoho hráčů raději volí tuto službu kvůli nízké latenci, kterou nabízí. Poskytovatel to zajišťuje zřízením datových center v různých zemích světa.

Nodecraft

Užijte si všechny Minecraft modpacky na Nodecraft hostingový server a užijte si s přáteli mimořádnou víkendovou herní seanci. Nodecraft vám pomůže nainstalovat více než 250 balíčků modů, a to také bez nutnosti provádět jakoukoli konfiguraci.

Budete mít k dispozici různé modifikované rámce, které vám otevřou svět stovek modů pro váš další průzkum Minecraftu. Jako každý špičkový poskytovatel hostingu serverů Minecraft nabízí také instalační program na jedno kliknutí, který usnadňuje integraci modů a pluginů.

Při hraní v modifikovaném prostředí získáte podporu nastavení prémiového hardwaru serveru. Obsahuje procesor Intel Xeon a 64GB ECC RAM, takže si můžete být jisti bezchybnou hrou. Kromě toho Nodecraft poskytuje bleskově rychlý výkon se servery s nízkou latencí v různých oblastech světa, jako je Severní Amerika, Jižní Amerika, Asie a Tichomoří a Evropa.

Ovládací panel s jednoduchým rozhraním Nodecraftu se velmi snadno používá a můžete k němu dokonce přistupovat prostřednictvím smartphonu. Hry se automaticky ukládají do cloudového úložiště, takže při každém spuštění hry můžete pokračovat v procesu budování základny.

S počáteční cenou 19,49 $ měsíčně vám Nodecraft nabízí nejen neomezené hráčské sloty, ale také neomezené parametry nastavení. Se všemi plány získáte také podporu efektivního zákaznického týmu, který na váš dotaz odpoví do 5 minut.

Závěr

Hraní Minecraftu s mody je nový typ zážitku, který rád prozkoumává téměř každý herní nadšenec. Ne všechny herní servery vám však nabízejí podporu modů.

To je důvod, proč je výběr nejlepších poskytovatelů hostingu Minecraft s podporou modů prospěšný. Umožní vám snadno nainstalovat stovky modů spolu s dalšími funkcemi a funkcemi, abyste si své hry Minecraft mohli užívat s větší horlivostí.

Dále se podívejte na nejlepší služby hostingu serveru Minecraft pro každého.