etechblog

7 Spolehlivý hosting WordPress pro agentury

Optimální výkon, dostupnost a podpora jsou tři zásadní předpoklady z mnoha, které musí hostingová služba WordPress poskytovat, bez ohledu na to, zda hostujete stránky svých klientů nebo ty vaše.

Vaše povinnosti jako agentury se více zvyšují, protože potřebujete spravovat více klientských webů, optimalizovat výkon webu, moudře přidělovat a řídit oprávnění a plynule zefektivnit svůj pracovní postup.

Kvůli všem těmto požadavkům si musíte vybrat spolehlivou hostingovou službu WordPress. Poskytne základní funkce, které vám pomohou zjednodušit správu více webů, aniž by došlo ke snížení výkonu a zabezpečení.

Tyto funkce mohou zahrnovat snadný převod vlastnictví, podrobné řízení přístupu, uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní, migraci webových stránek, aktualizace a zálohy, CDN a SSL, výběr datových center, 24/7 technické a další s flexibilní strukturou fakturace.

Všechny tyto možnosti vám pomohou poskytovat vysoce kvalitní služby vašim klientům, získat jejich důvěru a dále rozvíjet vaše podnikání.

Možná se také divíte, proč WordPress a co z toho mají agentury, které si vybírají hosting WordPress.

Důvodem je, že tato platforma s otevřeným zdrojovým kódem nabízí zjednodušený proces vytváření webových stránek a dokonce i nováčci ji mohou spravovat bez pomoci vývojáře. Má také více než 50 000 pluginů pro různé účely, včetně designu, SEO, zabezpečení, výkonu a mnoha dalších.

WordPress přichází s širokou škálou témat a šablon a dalšími atraktivními možnostmi pro snadné navrhování, správu a spouštění webů; není divu, proč více než 41 % všech webových stránek na internetu používá WordPress.

Když tedy hledáte hostingové služby WordPress na internetu, získáte spoustu možností, z nichž každá nabízí výjimečné funkce, nástroje a další možnosti. Ale nakonec je matoucí, co by pro vás fungovalo.

Přivádí vás to k otázce – jaký je nejlepší WordPress hosting pro agentury?

To je důvod, proč jsem přišel s tímto seznamem některých z nejspolehlivějších hostingů WordPress, ze kterých mohou agentury maximálně těžit.

Pojďme se tedy podívat na tyto hostingové služby WordPress a rozhodnout se, které pro vás mohou fungovat nejlépe.

Kinsta

Agenturní partnerský program od Kinsta umožňuje agenturám snadno vytvářet, spouštět a spravovat klientské weby. Je určen zejména pro kreativní a webové agentury zabývající se správou WordPress hostingu pro stránky klientů.

Kinsta se postará o migraci webových stránek bez ohledu na jejich složitost, pokud je váš web hostován jinde. Od portfoliových webů až po velké eCommerce obchody, zvládnou všechny typy webů a dokonale je migrují do Kinsta bez prostojů.

Jako partner Kinsta využijte BEZPLATNÝ hosting pro své stránky v jejich plánu Pro a dosáhněte stejné bezpečnosti a výkonu jako ostatní zákazníci Kinsta spolu s 5hvězdičkovým týmem zákaznické podpory. Přidejte své logo rychle pomocí bíle označeného pluginu pro vymazání mezipaměti, který poskytují pro lepší branding a viditelnost.

Pomocí jejich nástroje pro přenos webových stránek, označování webových stránek a přejmenování stránek můžete úhledně uspořádat všechny stránky nebo provést rychlý převod vlastnictví během několika minut. Kromě toho vám partnerský program poskytuje přístup k beta nástrojům, které můžete testovat a poskytovat společnosti Kinsta zpětnou vazbu, aby mohla agenturám nabízet lepší služby.

Nabízejí robustní řídicí panel MyKinsta vybavený několika užitečnými nástroji pro správu stránek, aktivaci WP_DEBUG, vyhledávání a nahrazování a mnohem efektivněji. Kinsta APM je také součástí MyKinsta – účinného nástroje pro sledování výkonu aplikací, který vám pomůže ladit pomalé weby WordPress.

Kromě toho nabízejí DevKinsta – výkonný a přitom přímočarý nástroj místního rozvoje pro agentury a vývojáře. Získáte také podporu SSL a kompletní sadu hostingů pro spuštění vašich webových stránek WordPress pomocí několika kliknutí. Mezi další funkce, které obsahuje, patří rychlé ukládání do mezipaměti na úrovni serveru, platforma automatického škálování postavená na platformě Google Cloud Platform, aby zvládla vysoký provoz.

  Oprava Pokémon Go Adventure Sync nefunguje na Androidu

Kromě toho získáte pravidelné skenování malwaru, firewall Cloudflare, ochranu DDoS, automatické denní zálohování, samoopravné PHP, optimalizace databáze každý týden, sledování dostupnosti každé 2 minuty, vícejazyčnou podporu a další.

Hostingové plány WordPress společnosti Kinsta pro agentury začínají od 340 USD měsíčně za 20 instalací WordPress, 50 GB úložiště, 400 000 návštěv a bezplatné SSL a CDN.

WP Engine

Zrychlete své podnikání s Motory WP WordPress hostingové služby a vytvořte pro své klienty neuvěřitelný digitální zážitek. Pomáhá vám vytvářet kvalitní webové stránky a rychle je spouštět díky vylepšenému SEO, konverzím a nízké míře okamžitého opuštění.

Pokročilá a zjednodušená platforma WP Engine snižuje technologické překážky a procesy, takže můžete sklízet více zisků tím, že získáte více projektů a otevřete nové zdroje příjmů. Navíc vám umožňuje přeměnit vaše nápady ve skutečnost pomocí cenných nástrojů a funkcí, jako jsou Dev, SSH Gateway, Stage, SFTP, Git a Prod Environments.

Kromě toho nabízejí hodnocení připravenosti ke spuštění a technický nástup, takže můžete začít bez zmatků a potíží. WP Engine navíc zajišťuje správnou konfiguraci webhostingu pomocí detekce hrozeb v reálném čase, bezplatných certifikátů SSL od Let’s Encrypt, globálního CDN, EverCache (jejich patentovaná technologie ukládání do mezipaměti) a aktualizací WordPress.

Navázali partnerství s Google Cloud Platform a Amazon Web Services, aby vám poskytli řešení na podnikové úrovni, která poskytují bleskově rychlé, bezpečné, škálovatelné a vysoce dostupné služby. Kromě toho se starají o optimalizaci GCP a AWS pro WordPress, která vám šetří čas.

WP Engine má také partnerský program na podporu vašich organizačních cílů tím, že nabízí pokročilé vývojářské nástroje, doporučení vedoucích a příležitosti společného marketingu.

SiteGround

SiteGround je bezpochyby jednou z nejlepších webhostingových platforem, a to i pro agentury, které doporučuje samotný WordPress. Díky fantastickým nástrojům a funkcím vám umožní bezproblémově vyvíjet, spravovat a spouštět více webových stránek.

Využijte jejich automatizovaného průvodce nastavením webu a vytvořte zbrusu nový web během několika minut pomocí hostingového balíčku. Dále můžete vše spravovat pomocí jediného, ​​snadno použitelného řídicího panelu a rychle přistupovat k nástrojům webu pro každý web a možnostem smazat nebo pozastavit weby.

Jakmile bude web připraven, můžete jej rychle doručit svým klientům a převést vlastnictví pomocí několika jednoduchých kliknutí. Můžete také svým klientům doporučit nejlepší webhostingový plán s doplňkovými službami pro nový web a pomoci jim s dalšími kroky. Kromě toho se můžete rozhodnout, že zůstanete jako spolupracovník webu.

V jejich plánech Cloud and Go Geek je možné zaregistrovat klienty jako uživatele v rámci vašeho hostitelského účtu a zároveň jim poskytnout přístup k whitelabel pro Site Tools. V důsledku toho by při přístupu k nástrojům webu jejich webu nikde neviděli název nebo logo SiteGround. Když už mluvíme o Site Tools, jsou intuitivní a výkonné, aby umožnily úplnou kontrolu nad každým webem, který vlastníte nebo spravujete.

Na stránky můžete snadno nahrávat soubory pomocí správce souborů, nástroje pro přípravu a správce FTP vytvořeného pro WordPress. Provádějte rychlé aktualizace kódu, vyvíjejte rychleji a lépe ovládejte své prostředí pomocí nástrojů, jako je staging WordPress, ovládání verzí PHP, WP-CLI, správce MySQL, integrace Git, SSH a další.

Užijte si bezplatné CDN a SSL, automatické aktualizace, ukládání do mezipaměti WordPress, blokování IP adres a další užitečné nástroje pro zvýšení rychlosti a zabezpečení webu. Získáte také WordPress Starter Plugin pro vytvoření plně funkčního webu navrženého profesionálně se základními funkcemi, jako jsou kontaktní formuláře, portfolia nebo internetové obchody.

  Co jsou USB Gen 1, Gen 2 a Gen 2×2?

SiteGround nabízí modul Migrator Plugin ZDARMA, takže můžete migrovat libovolný počet webů, jak chcete, aniž byste museli měnit konfiguraci nebo čelit překážkám. Kromě toho použijte jejich plugin SG Optimizer, který pomáhá optimalizovat vaši aplikaci a usnadňuje dynamické ukládání do mezipaměti. Můžete také využít líné načítání obrázků, minifikaci HTML a CSS a další pro lepší výkon webu.

Setrvačník

Škálujte a uspěte vytvářením kvalitnějších stránek, které vaši klienti milují, s webhostingovou službou Setrvačník. Můžete přidat další zdroje příjmů a reorganizovat svůj tým pomocí jejich zjednodušeného řídicího panelu a dalších cenných nástrojů.

Správa hostingu WordPress, spolupráce s vašimi kolegy a fakturační klienty se s Flywheel staly hračkou. Můžete také snadno spolupracovat se zúčastněnými stranami mimo vaši agenturu, jako jsou klienti, nezávislí vývojáři, testeři atd., když je přidáte jako spolupracovníky s přístupem ke správě webu, aktualizacím databází a úpravám souborů.

Nebojte se s nimi sdílet zásadní informace, protože získají samostatná individuální přihlášení, která fungují s SFTP a ovládacím panelem setrvačníku. Kromě toho mohou členové vašeho týmu uvnitř organizace také vytvářet nové webové stránky, žádat o fakturaci a prosazovat změny do produkční fáze.

Získejte protokoly aktivit v reálném čase, abyste zjistili, kdo co dělá ve vašem týmu, a vytvořte lepší strategie. Kromě toho můžete urychlit tvorbu webových stránek pomocí šablon pluginů a motivů, které rádi používáte. Tímto způsobem nemusíte instalovat vše jedno po druhém, což výrazně zkracuje dobu vývoje.

Použijte jejich pracovní prostředí ke snadnému provádění aktualizací webu v prostředí izolovaného prostoru. Pomáhá vám přesunout změny přímo do výrobní fáze jediným kliknutím. Tým podpory setrvačníku je také vynikající a pomoc můžete také hledat v jejich podrobné dokumentaci.

Některé z jejich působivých funkcí jsou bleskově rychlé načítání bez konfigurace, spousta možností datových center po celém světě, servery optimalizované pro WordPress a CDN pro extra rychlost. Kromě toho získáte bezpečnostní funkce, jako jsou bezplatné certifikáty SSL, denní noční zálohy, rychlý přístup k SFTP a bezplatné čištění stránek, aby se zabránilo hackům.

Zkuste to Setrvačník dnes.

Cloudways

Poskytněte všem svým klientům mimořádné zážitky z webu pomocí výkonově zaměřeného webhostingu pro agentury od Cloudways které vám a vašim klientům pomohou růst. Posledních deset let slouží agenturám a hostují více než 600 000 webů WordPress s více než 120 000 aktivními servery a 72 jádrem NPS.

Můžete vytvářet pracovní postupy a přidávat členy pro efektivní spolupráci a řízení projektů. Vyberte si z pěti nejlepších cloudových poskytovatelů IaaS, jako je Digital Ocean, Google Cloud, AWS, Linode a Vultr, pro spuštění webu a výběr libovolného počtu serverů.

Můžete spouštět různé weby, od složitých vícevrstvých webových aplikací až po jednoduché weby využívající WordPress, PHP, Magento nebo jiné. Jejich intuitivní platforma vám pomůže rychle spravovat a nasazovat kritické weby jediným kliknutím.

Kromě toho získáte předem nakonfigurované sofistikované technologie mezipaměti, které nabízejí pozoruhodné zážitky z webu. Cloudways nabízí užitečné funkce, které zjednodušují procesy vaší agentury. Zahrnuje vytváření stránek jedním kliknutím pro provádění aktualizací bez přerušení produkčních stránek, instalaci a správu neomezených stránek na vyhrazeném cloudovém serveru.

Můžete vytvořit samostatné kopie svých stránek nebo naklonovat celý server jediným kliknutím. Kromě toho nabízejí WordPress optimalizovaný a škálovatelný webhosting s funkcemi zvyšujícími výkon, jako jsou pokročilé mezipaměti a CloudwaysCDN pro podporu všech obchodů WooCommerce a webů WordPress.

  11 nástrojů digitálního marketingu ke zvýšení zapojení a příjmů

Cloudways nabízí také BEZPLATNÉ služby migrace webových stránek, které vás ušetří potíží s migrací. Jejich cena začíná na 10 $ měsíčně za 1 GB RAM, 1 CPU, 1 TB šířku pásma a 25 GB úložiště.

Lisovatelné

Vybavte své klientské weby spolehlivou, škálovatelnou a bezpečnou webhostingovou službou Lisovatelné. Nabízejí spravovaný hosting WordPress pro agentury s kompletní sadou cenných nástrojů, vysoce výkonných technologií a podpory.

Pressable je vhodný pro agentury všech velikostí, protože nabízejí cenově dostupné balíčky s bohatými funkcemi, které agenturám umožňují vydělávat více za méně práce při správě více webů. Tato snadno použitelná platforma se také stará o aktualizace jádra WordPress, takže můžete trávit více času vytvářením stránek a obsluhou klientů.

Pomáhají chránit stránky před útoky hrubou silou, malwarem a dalšími bezpečnostními hrozbami. Pressable navíc nabízí zabezpečení Jetpack ZDARMA s automatickým denním zálohováním, správou pluginů a opravami zabezpečení jedním kliknutím.

Stejní tvůrci WordPress a WooCommerce vyvinuli lisovatelné; proto může poskytovat optimální spolehlivost a rychlost webu. Jejich robustní síť má navíc celosvětová datová centra spolu s globální sítí CDN, která slouží vašim zákazníkům bez ohledu na to, kde žijí.

Získáte bezplatnou migraci webových stránek pro libovolný počet stránek s lehkostí. A pokud to chcete udělat sami, můžete použít jejich automatický plugin WordPress Migrator s jednoduchými kliknutími. Nebo můžete také vyhledat jejich pomoc s neomezenými migracemi stránek spravovanými v bílých rukavicích zdarma.

Pressable zaručuje 99,99% provozuschopnost, která vylučuje plánovanou údržbu. Navíc vám připíší 5 % z vašeho měsíčního poplatku na váš registrovaný účet za každých 30 minut výpadku a maximálně 100 % měsíčního poplatku, pokud je dotčen server (y).

Ceny společnosti Pressable začínají od 31,50 $/měsíc s 30denní zárukou vrácení peněz.

Pressidium

Agentury po celém světě si mohou vybrat Pressidium hledat prémiový, cenově dostupný a spravovaný webhosting WordPress. Nikdy vás nenechají starat se o výpadky webu, protože neustále monitorují své servery.

Pokračujte v získávání důvěry klientů pomocí optimálních bezpečnostních funkcí, které chrání vaše stránky před kybernetickými útoky. Mají také stabilní a pokročilou infrastrukturu pro zvládnutí náhlých dopravních špiček. Kromě toho je řídicí panel Pressidium krásný a poskytuje plnou kontrolu nad vašimi weby, jako je správa týmových oprávnění, správa databází a další, aniž byste museli mít IT vzdělání.

Nechte je zvládnout konfigurace zálohování, nastavení serveru a řešení problémů s hostingem, abyste mohli v klidu vytvářet webové stránky a rychle je spouštět. Nabízejí každodenní automatické zálohování pro zvýšení bezpečnosti dat a můžete také pořizovat snímky webu a vrátit se zpět, pokud se něco pokazí.

Použijte jejich funkci přípravy webu k vytvoření repliky webu a proveďte změny návrhu, aniž by to ovlivnilo aktivní web. Po dokončení návrhu jej můžete rychle nasadit. Také upgradují váš WordPress, aplikují bezpečnostní záplaty a kontrolují zranitelné pluginy, aby nabídly lepší zabezpečení.

Plány Pressidium začínají od 42 $ měsíčně za 3 weby, 30 000 návštěv, neomezenou šířku pásma a 10 GB úložiště.

Závěr

Pokud hledáte hostingovou službu WordPress pro agentury, máte k dispozici mnoho možností. A abyste si vybrali ten nejlepší pro své potřeby, musíte najít správné řešení. Musí vám pomoci poskytovat klientům vysoce výkonné webové stránky, usnadnit vám práci s komplexní správou webu, umožnit vám zachovat si úplnou kontrolu a poskytnout vám dobrou příležitost výdělku.

Vyberte si proto ten, který dokáže vyvážit tyto aspekty hostingu WordPress a stále spadá pod váš rozpočet.

x