9 aplikací pro sledování milníků a úspěchů vašeho dítěte

Pro nové rodiče je jejich novorozenec celý jejich svět. Díky tomu se plně zapojí do péče o miminko, jeho růstu, vývoje a dalších.

Pokud mezi ně patříte, je pro vás každý jednotlivý okamžik růstu vašeho miminka vzácný. Během tohoto období vývoje vašeho dítěte vám může být velmi užitečná aplikace pro milníky. Taková aplikace vám může pomoci pravidelně sledovat růst vašeho dítěte.

Můžete sledovat krok za krokem milníky, kterých vaše dítě dosahuje. Toto sledování vám pomůže sledovat zdraví vašeho dítěte. Můžete rozpoznat rané známky jakéhokoli zdravotního problému, pokud se objeví.

Proč je sledování milníků pro rodiče důležité?

Milníky vám mohou poskytnout standard pro kontrolu, zda vaše dítě roste správným tempem nebo ne.

Sledování milníků nabízí vám a vašemu pediatrickému odborníkovi lepší způsob, jak kontrolovat růst vašeho dítěte. Správné záznamy jim pomohou efektivně analyzovat vývoj vašeho dítěte.

Nyní prozkoumejte některé nejlepší aplikace pro sledování milníků a úspěchů vašeho dítěte.

Peekaboo Moments

Vytvořte si úplnou vzpomínku na vývojové období vašeho dítěte, abyste si později mohli vybavit každý okamžik. Aplikace Peekaboo Moments umožňuje, aby byly vzpomínky vašeho dítěte trvalé. Zde můžete vytvářet okamžiky, které můžete snadno sdílet se svou rodinou a přáteli.

Peekaboo Moments nabízí bezpečný a bezpečný prostor pro ukládání fotografií, zvuku, deníků a videí. Můžete zachytit každý okamžik svého dítěte a tato aplikace tyto okamžiky automaticky uspořádá podle času a data.

  Jak odpojit účet EA od Xboxu

Zde můžete také sledovat rychlost růstu vašeho dítěte a přizpůsobit jej standardům WHO. Tato aplikace je k dispozici pro zařízení Android i iOS.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

kinedu

Pokud hledáte pomoc při vývoji vašeho dítěte, Kinedu je pro vás ideální aplikace. Umožňuje rodičům s 0-6 dětmi přístup k osobnímu plánu rozvoje.

Tyto plány zahrnují vědecky založené aktivity, sledování dětí, koučovací sezení, herní sezení, skupinové chaty atd.

Aplikace Kinedu vám také poskytuje přístup k odborným lekcím o spánku dítěte, výživě, kojení atd.

Rozvojové programy zahrnují aktivity přizpůsobené potřebám vývoje vašich dětí. Tuto aplikaci si můžete stáhnout z Obchodu Play a App Store.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Dítě +

Baby + je skvělá aplikace pro sledování milníků růstu vašeho dítěte. Tato aplikace nabízí denní blogy se správnými informacemi, týdenní průvodce rozvojem, rodičovská videa, videa o kojení atd.

Sledovač růstu vám umožní sledovat růst vašeho dítěte. Můžete také použít sledovače spánku, hmotnosti, plen, zdraví dítěte a kojení.

Tuto aplikaci pro sledování vývoje můžete také více přizpůsobit přidáním fotografie a jména svého dítěte. Aplikaci si můžete stáhnout pro zařízení se systémem iOS nebo Android.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Baby Tracker

S Baby Trackerem nikdy nepřeskakujte žádné důležité úkoly vašeho dítěte, a to ani ve vašem nabitém programu. Poskytuje vám nejjednodušší způsob, jak sledovat změny plen, kojení a spánkový režim vašeho novorozence.

Kromě toho vám tato aplikace umožňuje sledovat zdraví a návyky vašeho dítěte a zaznamenávat vzrušující „poprvé“. Můžete dokonce přidat podrobnosti a obrázky.

  9 nejlepších nástrojů pro správu alternativních oprav Microsoft WSUS pro malé a střední podniky

Jeho záznamník milníků vám umožňuje vytvářet personalizované kategorie prvního zoubku dítěte, prvního úsměvu, prvního kroku atd. Fotografie můžete pořizovat přímo nebo je také přidávat ze své knihovny. Tato aplikace Baby Tracker je k dispozici pro zařízení Android i iOS.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Zázračné týdny

Wonder Weeks byl navržen pro nové rodiče, aby pomohl sledovat duševní vývoj novorozence. S touto aplikací můžete prozkoumat deset mentálních skoků se skvělými poznatky. Kdykoli skok skončí nebo začne, zobrazí se personalizovaný plán skoku.

Snadno tak zjistíte, co vaše miminko potřebuje v různých fázích konkrétního skoku. Jeho deník vám umožní sledovat vývojové milníky vašeho dítěte. Můžete si ji stáhnout pro svůj smartphone se systémem Android nebo iOS z obchodu Google Play nebo App Store.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Aplikace Glow Baby Tracker and Growth

Aplikace Glow Baby má za cíl zjednodušit sledování milníků vašeho dítěte. Umožňuje vám sledovat kojení, výměnu plenky, dobu kojení, odsávání atd. Zde se můžete spojit s ostatními začínajícími rodiči a mluvit o pokrocích vašeho miminka.

Glow Baby vám umožní zachytit zvláštní okamžiky vašeho dítěte a nahrát je do vašeho osobního alba. Tyto milníky můžete také zdokumentovat. Můžete sledovat vývojové milníky svého dítěte, které CDC schválilo. Tato aplikace vám umožňuje sledovat různé aktivity vašeho novorozeného dítěte.

Tuto aplikaci můžete získat pro svůj smartphone se systémem Android i iOS.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Dětská denní kniha

Baby DayBook vám nabízí možnost vše v jednom pro sledování aktivit vašeho dítěte. Pomůže vám zapamatovat si kojení, odsávání, spánek, přebalování a další úkoly. Tato aplikace pro sledování dětí je k dispozici s funkcemi synchronizace rodiny a růstu dětí.

  14 Výkonné SEO API pro obchodníky a firmy

Navíc vám přináší denní souhrn dětských aktivit. Růst dítěte, který nabízí, vám umožňuje čas od času zaznamenat váhu dítěte, obvod hlavy, výšku atd.

Stáhněte si tuto aplikaci z Obchodu Play nebo App Store, abyste si mohli kdykoli připomenout každý okamžik dětství svého dítěte.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Klidně

Qeepsake umožňuje novým rodičům a členům rodiny ukládat vzácné vzpomínky na jejich novorozence. Jeho denní výzvy vám umožní pohodlně ukládat fotografie, milníky a vzpomínky.

Aplikace Qeepsake vám denně posílá textovou zprávu a můžete si vytvořit fotožurnál tím, že na tuto zprávu odpovíte. Poté pro vás okamžitě vytvoří novou vzpomínku a přidá ji do deníku vašeho dítěte.

Můžete přidávat fotografie dle vlastního výběru, vytvářet koláže a další. Tato aplikace je k dispozici pro zařízení Android i iOS.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

BabyG

Odemkněte vývojový potenciál svého dítěte s BabyG, výjimečnou aplikací, která vašemu dítěti pomůže v dětství. Tuto aplikaci používá více než 200 000 rodičů po celém světě.

Aplikace BabyG vám poskytuje přístup ke každodenním aktivitám rozvoje, milníkům růstu a zprávám o pokroku. Umožňuje vám sledovat spánek dítěte, kojení, jídlo, spánek atd. Můžete také prozkoumat vzrušující příběhy před spaním a užitečné tipy pro rodiče.

To vše je k dispozici s aplikacemi BabyG pro Android a iOS.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Závěrečná slova

Tyto milníkové aplikace výrazně usnadňují život čerstvých rodičů. Pokud i vy máte doma novorozence a chcete zaznamenávat různé milníky a úspěchy svého dítěte, tyto aplikace jsou nutností. Mohou nejen vytvářet sladké vzpomínky, ale mohou být pro vás skvělým průvodcem rodičovstvím.

Možná budete také chtít prozkoumat nejlepší rodičovské aplikace, abyste se o své děti lépe postarali.