9 Generátor zástupných obrázků pro vložení obrázku během makety

Jako vývojář nebo designér se může snadno chytit ve zvyku pokoušet se dělat věci perfektní.

Něco tak jednoduchého, jako je výběr obrázku, který chcete vložit do návrhu/vývoje webových stránek, vám může zabrat spoustu času, protože si nejste jisti, co vybrat.

Pro pomoc s tímto zvykem existují nástroje pro generátor zástupných obrázků. Nejen, že automaticky vkládá obrázky za vás, ale také vám ušetří spoustu času v procesu.

Pokud to zní jako něco, co byste chtěli použít, pak se podíváme na některé z nejlepších nástrojů, které vám pomohou okamžitě generovat zástupné symboly.

Co je generátor zástupných obrázků a jak vám může pomoci?

Pokud jste vývojář nebo designér nebo děláte cokoli, co zahrnuje kreativní předvádění své práce, pak vám může výrazně pomoci generátor zástupných obrázků.

Je to nástroj, který pro vás automaticky generuje obrázky v požadovaných rozměrech, které lze vložit do vašich maket, ať už jde o web, aplikaci nebo jakýkoli jiný projekt.

Pomůže vám to předvést projekt lepším způsobem a přitáhne na něj více pozornosti, než aby nechávala oblasti obrázku prázdné.

Jako vývojář vám může pomoci zejména:

  • Ušetřit čas
  • Vylepšete maketu webu
  • Lepší představu o hotovém výrobku

Generátory zástupných obrázků si můžete představit jako lorem ipsum, ale pro obrázky. Šetří vám čas tím, že vám pomůže přeskočit proces ručního přechodu na webové stránky s obrázky, vybírání vhodných obrázků, nastavení správných rozměrů a následného vkládání jednoho po druhém na web.

  Oprava Halo Infinite neustále padá při spuštění

Přečtěte si také: Nejlepší aplikace pro produktivitu pro programátory/vývojáře

Pomocí nástrojů generátoru zástupných obrázků stačí zadat několik podrobností, abyste nastavili své preference, a poté vám nástroj poskytne odkaz, který vložíte na váš web. Jakmile to uděláte, okamžitě si všimnete, že všechny oblasti obrázku budou vyplněny náhodnými obrázky. Docela v pohodě, když se mě ptáš.

Níže jsou uvedeny nejlepší generátory zástupných obrázků, které můžete použít k snadnému provedení práce.

Falešný obrázek

Jednoduché, jednoduché a efektivní je to, co nejlépe popisuje Dummy Image. Umožňuje vám zadat barvu pozadí, barvu popředí a velikost, stejně jako formát a text, což vám pomůže generovat obrázky podle vašich preferencí.

Toto je skvělé místo, když chcete generovat prosté obrázky s jednoduchým textem spíše než vizuálně přitažlivé.

Dummy Image je zdarma k použití, kolikrát si přejete.

LoremFlickr

Pomocí LoremFlickr můžete vytvářet zástupné obrázky pro jakýkoli účel a velikost. Je to jednoduché a zdarma; stačí do kódu vložit vygenerovanou URL.

Můžete očekávat, že získáte vizuálně úžasné obrázky přímo z Flickru (jak název napovídá) a všechny mají licenci Creative Commons, takže si můžete být jisti, že vám to neudělá žádné potíže.

Jako bezplatný uživatel získáte 10 000 kreditů k použití. Pro cokoli víc než to, můžete se podívat na jejich profesionální verzi.

  Jak hledat někoho na Match.com podle uživatelského jména

Lorem Picsum

Lorem Picsum je správná verze obrázku lorem ipsum. Slouží ke stejnému účelu: generovat zástupné symboly, ale tento je určen pro obrázky.

Po vložení odkazu automaticky vygeneruje stylové a krásné obrázky pro váš web. Můžete nastavit své preference, jako je velikost, efekty a další.

Můžete si také vybrat, zda chcete vygenerovat konkrétní obrázek podle svého výběru nebo je převést na odstíny šedi.

Zástupný symbol

Pokud chcete přidat odlehčené obrázky, které nezatěžují váš vyvinutý projekt, pak je nejlepší volbou Placeholder. Všechny jejich generované obrázky jsou podávány jako subkilobajty a jsou plně optimalizovány.

Můžete si vybrat požadované barvy a velikost, aby se na web vešly tak, jak chcete. Také vám umožňuje nastavit krátký štítek pro obrázky, abyste měli přehled o tom, co se v kódu nachází.

Placebear

Máte rádi medvědy? Opravdu ano, a proto jsem rád, že web jako Placebear existuje. Poskytuje obrázky medvědů jako zástupné symboly pro váš návrh nebo kód.

Umožňuje vám vybrat rozměry a formát obrázku. Místo generování odkazu vás požádá, abyste jej vytvořili sami, což je stále snadné.

Jediné, co musíte udělat, je zadat rozměry za jejich adresu URL a poté ji vložit do kódu.

Generátor zástupných obrázků

Další nástroj, který generuje pouze obyčejné a jednoduché obrázky, Generátor zástupných obrázků, je užitečný, když máte málo času a nepotřebujete nic přepychového.

Umožňuje vám nastavit vaše preference, například:

  • Šířka
  • Výška
  • Barva textu
  • Barva pozadí
  • Titulek
  • Písmo
  • Formát
  Jak uzamknout prezentaci PowerPoint před úpravou

Jakmile nastavíte předvolby, vygeneruje se odkaz, který lze zkopírovat a vložit. Celý proces netrvá déle než několik sekund.

Lorem.space

Centrum pro vysoce kvalitní a atraktivní obrázky, Lorem.space, je skvělá volba, kterou můžete zvážit pro své zástupné obrázky. Může si vybrat z několika kategorií: jídlo, auto, filmové plakáty, obličej, móda a další.

U nástroje, který je tak užitečný, je smutné vědět, že web brzy uzavře. Stále jej však můžete používat, pokud skript s otevřeným zdrojovým kódem spustíte na svém vlastním serveru.

Fakeimg.pl

Fakeimg.pl, zcela zdarma a s otevřeným zdrojovým kódem, je snadno použitelný generátor zástupných obrázků, který přichází s několika možnostmi přizpůsobení.

Umožňuje vám nastavit vlastní barvu, velikost a text. Velmi zajímavou funkcí je, že podporuje také japonské, korejské a čínské texty.

V tuto chvíli vám Fakeimg.pl umožňuje generovat pouze obyčejné obrázky. Také byste museli vytvořit odkaz přidáním preferovaných parametrů.

UmístěteIMG

PlaceIMG dosud obsloužil stovky obrázků a pro mnoho uživatelů byl skvělým nástrojem. Umožňuje vám vybrat kategorie, nastavit filtry, zvolit rozměry a v zásadě je přizpůsobit podle vlastních požadavků.

Automaticky vygeneruje odkaz, který můžete vložit do kódu. Všechny obrázky jsou bezpečné pro použití ve vašich projektech, takže se nemusíte stresovat porušováním práv.

PlaceIMG je zdarma k použití.

Poznámka autora

Vytvoření projektu je již časově náročné a vyžaduje mnoho úsilí. Věřím, že po vší té tvrdé práci si zasloužíte získat pár věcí snadno a výše uvedené generátory zástupných obrázků jsou přesně takové.

Díky tomu je váš úkol „předvedení“ mnohem snazší a rychlejší než ruční práce.

Dále se podívejte na tyto úžasné nástroje k vytváření maket pro vaše projekty.