9 nejlepších generátorů osnovy obsahu pro blogery a obchodníky

Vytvoření dobře prozkoumané osnovy je nezbytnou součástí procesu psaní obsahu. S generátory osnovy obsahu se úkol stává snadným a rychlým.

Předpokládejme, že jste blogger, který potřebuje pravidelně produkovat obsah pro svůj web, nebo obchodník zodpovědný za to, že vám články přinesou požadované výsledky. V takovém případě musíte vytvořit osnovu obsahu.

Zaručuje plynulý tok obsahu, který čtenáře přitahuje a motivuje je dočíst až do konce. Ruční generování osnovy však může být hektické a člověk nemusí mít vždy potřebný čas a trpělivost.

Z tohoto důvodu vám přinášíme seznam nejlepších generátorů přehledu obsahu, které dokážou přinést výsledky, které vaše firma požaduje.

Co je osnova obsahu?

Obsahová osnova je podrobné zmapování obsahu, sestávající ze všech klíčových témat a témat, která mají být probrána. Je to rámec pro psaní vašeho článku, blogu nebo jiného obsahu.

Standardní osnova pro jakýkoli webový obsah by měla mít nadpisy a podnadpisy. Pod nadpisy může také obsahovat hlavní body, o kterých chcete diskutovat.

Chcete-li vytvořit osnovu, musíte projít obsah konkurentů. Přidávání dlouhých klíčových slov nebo souvisejících dotazů do osnovy je v dnešní době běžné.

Pokud jste obchodník, který vytváří osnovu pro autory, osnova by měla zahrnovat cílové publikum, cíl článku, USP a úhel přístupu. Spisovatel tak bude vědět, jak napsat obsah odpovídající vašemu záměru.

Obchodníci a autoři mohou ruční proces přeskočit pomocí nástroje pro generátor obrysů. Aplikace nejen seřadí klíčová témata ve správném pořadí a šetří váš čas, ale také urychluje výrobní proces.

Níže jsou uvedeny nejlepší nástroje pro generování přehledu obsahu a jejich prominentní funkce.

Semrush

Nástroj Content Outline Builder od Semrush je perfektní aplikace pro generování briefů nebo osnov pro obsah. Nabízí personalizované statistiky SEO pomocí nejnovější technologie umělé inteligence, takže obsah, který se chystáte napsat, je vyšší. Tuto platformu mohou využívat malé a střední podniky i podniky.

Tento nástroj umožňuje obchodníkům a autorům získat návrhy na základě dat pro větší návštěvnost jejich obsahu. Návrhy zahrnují klíčová slova, počet slov, obrázky a tón psaní v závislosti na vašem tématu.

Umožňuje vám také sledovat vaše konkurenty a vytvářet nové koncepty. Tento nástroj vám může nabídnout všechny informace potřebné k tomu, abyste se v SERP umístili na předních místech, od struktury článků až po názvy a obrázky.

Nemáte však žádnou povinnost používat obrys, který generuje. Z několika struktur navržených Semrush si můžete vybrat svou oblíbenou nebo vytvořit jedinečný obrys přizpůsobením všech doporučení.

Jakmile vygenerujete osnovu této platformy, můžete ji snadno sdílet s autorem nebo vedoucím týmu zkopírováním odkazu. Schvalování osnovy se tak stává snazším a psaní obsahu na ní je snadné.

Writesonic

Pomocí aplikace Writesonic trvá vytvoření struktury vašeho dalšího příspěvku na blogu jen několik sekund. Díky tomuto generátoru obrysů blogu AI mohou blogeři vytvářet jasné a velmi poutavé blogové příspěvky.

  Stručný průvodce hledáním nápadů na podcasty pro vaše produkty

Jeho zjednodušené rozhraní vám umožňuje přidat název (až 100 znaků) a úvod (až 600 znaků) obsahu, který chcete napsat. Vyberte jazyk a stiskněte tlačítko Generovat.

Software přijde s 5 jedinečnými obrysy a pokud nejsou spokojeni s výsledky, vytvoří další. A co víc, uživatelé si mohou vybrat z více než 25 jazyků a vytvořit osnovu blogu pomocí této platformy.

Frase

Hledáte snadno použitelný software pro generování obrysů pro váš blog nebo článek? Jděte na Frase, nástroj založený na umělé inteligenci, který vám pomůže při vytváření obsahu. Kromě toho je užitečné vytvářet osnovy pro recenze produktů, návody, seznamy, stránky služeb a mnoho dalších formátů obsahu.

Proces generování osnovy je v tomto nástroji jednoduchý. Stačí přidat název obsahu, který se chystáte napsat, přidat popis k tématu a vybrat úroveň kreativity.

A je to!

Během několika sekund nástroj vygeneruje stručný přehled obsahující nápady na nadpis a krátký závěr. Pokud s tím nejste spokojeni, můžete kliknout na tlačítko načíst více nebo Re-Generate a získat nové nápady.

Kromě toho můžete upravit úroveň kreativity od 1 do 5, abyste získali obrys, který vyhovuje vaší obsahové strategii.

Sdílení vygenerovaného obrysu je na této platformě také snadné. Není třeba vybírat osnovu a odesílat ji zapisovači ručně. Kliknutím na ikonu schránky můžete zkopírovat celý obrys a vložit jej do e-mailu, textového editoru nebo kamkoli jinam.

Surfař

Surfer vám přináší sílu AI na dosah ruky a umožňuje vám je použít k vytvoření působivé osnovy pro váš další blogový příspěvek. Použijte jej ke stonásobnému usnadnění procesu brainstormingu a psaní.

Stačí zadat název tématu nebo klíčové slovo a vybrat cílovou zemi pro vytvoření přehledu tohoto nástroje. Kromě toho můžete také hodnotit výsledky a informovat platformu, kde se mohou zlepšit.

Nejlepší na Surferu je, že jeho obrys obsahuje velké množství nadpisů (H2, H3, H4). Uživatelé si tak mohou bez problémů vybrat z těchto relevantních a jedinečných nadpisů a přidat je ke svým příspěvkům.

Stránka s výsledky přichází s jedinečnou veřejnou adresou URL pokaždé, když vygenerujete osnovu. Odkaz můžete zkopírovat jedním kliknutím a sdílet jej s kýmkoli chcete. Navíc můžete dokonce vybrat částečný obrys a snadno jej zkopírovat.

INKOUST

Považujete vytváření osnovy za náročný úkol z důvodu nedostatku času? INK Blog Outline Generator řeší vaše problémy tím, že generuje osnovy obsahu během několika sekund pomocí nástroje podporovaného umělou inteligencí. Používají jej přední světové značky jako Google, Amazon, Salesforce a HubSpot, tak proč ne vy? 😁

Ink provede hloubkovou analýzu vašeho tématu a vytvoří osnovu skládající se z inteligentních nadpisů. Obchodníci a blogeři používají tuto aplikaci k získání více obrysů blogu pro jedno téma. Výsledkem je, že je lze projít všemi a vybrat si tu nejpřitažlivější a nejrelevantnější.

Kromě toho je tato platforma schopna generovat také obrysy pro kopie reklam a popisy produktů. Uživatelé musí zadat nadpis tématu (měl by být do 70 znaků) a koncept, který říká, o čem by měl článek být (ne více než 130 znaků).

  Jak spouštět a ovládat procesy na pozadí v Linuxu

Pro vícenásobné generování osnovy také nemusíte znovu načítat stránku. Klikněte na tlačítko Clear Input a platforma automaticky odstraní všechny předchozí záznamy.

Writecream

Jste v oblasti psaní obsahu nebo marketingu nováčkem? Writecream pomáhá zkrátit čas a úsilí, které potřebujete k prozkoumání témat zahrnutých v blogu, a zvýší váš vstup do produktu. Také podporuje 75+ jazyků pro výstup textu.

S ním můžete zdarma vytvářet podmanivé obrysy blogu. Zde musí uživatelé vybrat Přehled blogu z rozbalovací nabídky případů použití. Poté by měli zadat název produktu nebo společnosti a krátce prodiskutovat, co společnost dělá. Vyberte tón psaní a klikněte na Generovat.

Nástroj tak bude mít několik obrysů. Můžete okamžitě vybrat libovolné obrysy nebo pokračovat v generování, pokud výstup neodpovídá vašemu očekávání. Blogeři mohou tuto cloudovou platformu používat z webových prohlížečů nebo si stáhnout její aplikace pro chytré telefony pro Android a iPhone.

StoryLab.ai

StoryLab.ai pomáhá autorům vytvářet lepší články generováním obrysů pro jejich blogy a články. Někdy je obtížné najít perfektní osnovu blogu, která jej odliší od ostatních. Tento online nástroj vám v takových situacích šetří záda tím, že navrhuje, co do článku zahrnout.

Popište svůj produkt nebo klíčové slovo a získejte stručný obsah kliknutím na tlačítko „Inspire me“. Tato platforma využívá umělou inteligenci, aby vám nabídla několik příkladů toho, co přidat do svého blogu. Ačkoli je přidání tématu nebo názvu společnosti volitelné, pomáhá této aplikaci poskytnout lepší přehled.

Kromě toho můžete na své cestě k vytvoření dokonalého článku spouštět StoryLab.ai Blog Outline Generator tak často, jak chcete.

Zjednodušený

Zjednodušená je bezplatná aplikace, která zaručuje více konverzí za kratší dobu tím, že vám poskytne efektivní přehled. Blogy, články nebo jakýkoli dlouhý obsah – bez ohledu na to, co chcete psát, tato platforma by mohla být vysoce efektivní.

Tento nástroj má pěkný řídicí panel sestávající z různých šablon, včetně jedné pro vytvoření osnovy blogu. Zvolte to před zadáním tématu blogu a výběrem výstupního jazyka. Zjednodušené vám vygeneruje více obrysů. Pokud jste nyní s výsledky spokojeni, máte možnost vygenerovat další.

Také můžete snadno kopírovat obrysy a sdílet je s ostatními členy týmu. K dispozici je také možnost smazat výsledky pro nové vyhledávání.

Spisovatel

Writr je váš spolehlivý partner, pokud jde o generování struktur obsahu. Tento asistent psaní AI zjednodušuje proces generování obrysů blogu než kdykoli předtím. Jeho nepřehledné rozhraní je vše, co potřebujete, abyste rychle získali obrys článku bez jakéhokoli rozptylování.

Nejprve si musíte ze seznamu jazyků vybrat požadovaný jazyk. Do pole „Popište, co prodáváte“ zadejte klíčové slovo, téma nebo název blogu. Z rozevírací nabídky Tón vyberte, jak může článek znít. Nakonec klikněte na generovat, abyste získali obrys pro své téma.

Jakmile získáte výsledek a nebude se vám líbit, klikněte na Opakovat a získáte další obrys. Nebo můžete zkopírovat celý obrys a sdílet jej se zúčastněnými stranami. Možnost Smazat vám umožňuje odstranit výsledky a připravit platformu na nové vyhledávání.

Proč marketéři a blogeři potřebují osnovy obsahu?

#1. Lepší On-Page SEO

SEO hraje klíčovou roli při dosahování vašeho obsahu k maximálnímu publiku. Dobře prozkoumaný přehled znamená, že váš obsah bude řešit všechny běžné otázky, které by čtenář mohl mít k tématu. Pomáhá také se správným a přirozeným umístěním klíčových slov, což je nutnost pro umístění výše v jakémkoli vyhledávači.

  Jak převést soubor CSV na VCF pro přenos kontaktů

#2. Udržování správného toku

S obrysy mohou blogeři psát celý obsah s konzistentním tokem. Někdy začnete psát blog s různými nápady v hlavě. Nevíte však, kam a jak je umístit, což vede k obsahu, který nikoho nezajímá. Nicméně osnova vás připraví se správnými nadpisy.

#3. Nejlepší lék na spisovatelský blok

Nejste spisovatel, pokud jste nikdy netrpěli spisovatelským blokem. Všichni procházíme touto fází a když máme osnovu připravenou pro obsah, spisovatelům to usnadňuje práci.

Poskytuje vám rámec, který nevyžaduje vaše brainstormingové úsilí. Proto se můžete okamžitě soustředit na psaní a přeskočit plánovací část.

#4. Zrychlete tvorbu obsahu

Pro mnoho spisovatelů je psaní obsahu časově náročný proces. Někteří dokonce tvrdí, že rozhodování o tom, co do blogu zahrnout a co ne, zabere většinu času. Když máte před sebou připravenou osnovu obsahu, psaní zabere méně času. Spisovatelé tak mohou rozšířit produkci obsahu.

#5. Ideální pro spolupráci

Obsahové osnovy zvyšují úsilí o spolupráci s týmem. Mnoho obchodníků musí delegovat úkol tvorby obsahu na autory. Mohou vytvořit osnovu a sdílet ji s autory. Mohou tak zajistit, že zaměření obsahu zůstane tam, kde má být.

#6. Snížení nákladů

Někdy je obsahový plán spisovatele úplně jiný než plán marketingu. Spisovatel může odeslat koncept s nepotřebnými nadpisy a musíte ho požádat, aby to změnil.

Pokud platíte spisovatele na základě času, bude to ztráta času a peněz. Tyto náklady můžete snížit tím, že jim poskytnete přehled.

Jak osnova nejlépe pomáhá při rozšiřování obsahu?

Úspěch jakéhokoli obsahu závisí na osnově, kterou vytvoříte před psaním a která obsahuje všechna témata, o kterých chce autor diskutovat.

S osnovou již máte nápady uspořádané postupně. Výsledkem je, že můžete vytvářet obsah ve správném toku a promyšleně rozšiřovat nápady.

Shrnutí

Výhody vytváření osnovy obsahu jsou nespočetné, ale přidělit čas tomuto úkolu může být náročné pro profesionální marketingové manažery a blogery. Proto je lepší používat nástroje nebo aplikace generátoru obrysů obsahu k automatizaci únavných manuálních úkolů.

Než si vyberete ten konečný, můžete si projít náš seznam a vyzkoušet je. Přestože se do tohoto seznamu dostali pouze důstojní uchazeči, musíte pečlivě porovnávat, abyste našli nástroj, který odpovídá vašim osobním preferencím.

Kromě toho můžete tyto zajímavé nápady na obsah zahrnout do svých blogů a článků, aby byly interaktivní a vzrušující.

x