TwitchYoutube

9 nejlepších webových kamer pro streamování Youtube/Twitch

Staňte se profesionálním streamerem na Twitchi nebo Youtube s vysoce kvalitní streamovací webkamerou.

Streamovací průmysl se každým rokem rozvíjí mílovými kroky. Každým dnem se do této oblasti zapojuje více lidí. Zdá se, že tento pokrok je nekonečný.

Streamování se stává jedním z nejoblíbenějších oborů zábavního průmyslu.

Vysokorychlostní přístup k internetu otevřel nové a jedinečné možnosti pro každého. Vysokorychlostní sítě umožnily streamování obsahu online bez plýtvání hodin stahováním.

V důsledku toho si různí influenceři a streameři online našli způsob, jak komunikovat s veřejností. Může to být v jakékoli formě, předvedením jejich životního stylu, jejich specialit nebo streamováním online her. Online streamovací služby hrají velkou roli v přeměně koníčků lidí na profese.

Už jste slyšeli o americkém hráči Richardu Tyler Blevinsovi známém jako Ninja. Richard je jedním z nejpopulárnějších streamerů Twitch na světě. Richard, aka Ninja, streamuje živé hry jako League of Legends a Fortnite.

Thomas Simons je další streamer Twitch, který je na druhém místě po Ninja.

Na Twitchi a YouTube je velké množství streamerů, kteří si v tomto oboru vedou skvěle.

Když mluvíme o pohledu diváka, veřejnost je rozhodně nadšená z interakce se svými idoly. A nic není více fascinující než toto.

Plánujete se tedy přidat na seznam online streamerů?

Musíte si uvědomit, že živé vysílání na profesionální úrovni je možné pouze v případě, že máte kvalitní webovou kameru. Proto je důležité, abyste nejprve investovali do kvalitní webové kamery.

  Jak nastavit rodičovskou kontrolu v aplikaci YouTube Kids

Funkce, které je třeba hledat u streamovací webové kamery

Než prozkoumáte některé dobré možnosti webové kamery, je zde několik funkcí, které by zvažovaná webová kamera měla mít. Nejprve si o nich povíme.

  • Přesné automatické ostření: Při živém vysílání by chyba ostření neměla být vždy přítomna. Úprava špatného záběru je totiž problematická. Výběr webové kamery s přesným automatickým ostřením je proto správnou volbou.
  • Rychlý a výkonný zoom: Výkonný zoom je nutností, pokud streamujete z velkého místa a chcete pokrýt celou část.
  • High-Standard Sound Recording: Zvuk hraje při streamování velkou roli. Proto musí být vybaven kvalitním mikrofonem schopným zaznamenat čistý zvuk.

Podívejme se na některé dobré možnosti webové kamery, které si můžete zakoupit a použít pro streamování na YouTube nebo Twitch.

NexiGo N960E 1080P 60FPS

NexiGo N960E 1080P 60FPS je webová kamera USB, která nabízí 3 režimy svícení prostřednictvím vestavěného světelného kroužku. K nastavení jasu stačí jednoduchý dotyk a stisknutí.

Má HD rozlišení 1920 x 1080p a obnovovací frekvenci 60fps. Funkce automatického ostření vám umožní zachytit nejpřesnější a nejpřirozenější videa. Dodává se také s vestavěným mikrofonem zálohovaným technologií potlačení hluku. Výsledkem je vysoce kvalitní zvuk pro vaše video.

Je kompatibilní s několika operačními systémy, jako je Windows 7/8/10/11/XP, Linux 2.6.24 nebo vyšší a Mac OS 10.6 nebo vyšší.

Streamovací webkamera Razer Kiyo Pro

Tato nekomprimovaná full HD webová kamera má rozlišení 1080p a obnovovací frekvenci 60fps. Funguje skvěle pro nahrávání, hraní her, streamování, konference, videohovory a další.

Jeho adaptivní světelný senzor mu umožňuje nabídnout dokonalou čistotu obrazu za jakýchkoliv podmínek. Senzor je schopen fungovat mnohem lépe než 4K webové kamery.

Disponuje rychlým připojením USB 3.0 schopným nabídnout signál z kamery 5 GB/s. Je kompatibilní s různými platformami, jako je Zoom, YouTube, XSplit Twitch, OBS a další.

Webová kamera Logitech Brio 4K

Webová kamera Logitech Brio 4K má ultra 4K rozlišení s vysokým rozlišením, které poskytuje nejlepší zážitek z videa. Využívá technologii HDR, která zajišťuje automatické nastavení světla.

  Jak najít hudbu schválenou Twitchem pro streamování

Disponuje technologií potlačení hluku. Jeho duální všesměrové mikrofony eliminují hluk na pozadí, a tak poskytují maximální čistotu zvuku.

Můžete si vybrat ze 3 různých úhlů pohledu, které jsou 90°, 78° a 65° DFOV. Dodává se s integrací Windows, což vám umožní přihlásit se k počítači bez jakéhokoli hesla.

Obsahuje software pro správu zařízení Sync, který vám umožní spolupracovat a pracovat kdekoli.

Webová kamera Logitech C922x Pro Stream

Tato webová kamera je navržena speciálně pro různé potřeby streamování videa. Zajišťuje poskytování optimalizovaného a vysoce kvalitního záznamu videa pro zábavní a herní weby, jako je Twitch nebo YouTube.

Umožňuje nahrávat videa ve vysokém rozlišení 1080P s obnovovací frekvencí až 60 snímků za sekundu. Tato webová kamera je kompatibilní s Windows 7/8/10, Mac OS X 10.9 nebo vyšší, Chrome OS, Android v5.0 nebo vyšší atd.

Je vybaven HD skleněnou čočkou s prémiovým automatickým ostřením, které zachycuje ostrá a jasná videa. 2 vestavěné mikrofony také pomáhají nahrávat vynikající zvuk bez šumu.

Webová kamera Anker PowerConf C300

Tato webová kamera od společnosti Anker s umělou inteligencí zachycuje videa úžasné kvality pomocí fotoaparátu 1080p/60FPS. Je vybaven duálními mikrofony, které jsou mimořádně citlivé. Ty přidávají této webové kameře přidanou hodnotu tím, že poskytují úžasně skvělou kvalitu zvuku.

Jeho auto-low korekce automaticky upravuje světla podle světelných podmínek vašeho prostředí. Technologie AI také automaticky mění zorné pole podle počtu lidí účastnících se schůzky.

Logitech Mevo Start

Tato webová kamera je ideální pro požadavky na živé vysílání nebo nahrávání. Vyznačuje se vysokým rozlišením 1080p, které poskytuje detailní zobrazení kdekoli.

Umožňuje vám připojit až 3 kamery Mevo Start a vytvářet streamy na úrovni vysílání. Umožňuje vám streamovat pro platformy jako Twitch, YouTube, Facebook a další. Můžete snadno živě streamovat pomocí Ethernetu, WiFi nebo dalších.

  Jak ovládat YouTube na Android TV pomocí iPhonu nebo telefonu Android

Umožňuje vám vytvářet úžasný obsah pomocí inteligentního systému ovládání aplikací. Prostřednictvím aplikací můžete spravovat jeho funkce, jako je Auto-Director atd., ze smartphonu.

Webová kamera Dell UltraSharp HDR 4K

Nahrávejte videa v profesionální kvalitě nebo živé přenosy s touto webovou kamerou Dell UltraSharp HDR. Disponuje kamerou s HDR rozlišením 4K se snímačem Sony STARVIS CMOS.

Tato webová kamera je vybavena funkcí zpracování obrazového signálu, která zajišťuje optimální kvalitu obrazu při jakémkoli osvětlení.

Má snadno použitelné rozhraní, díky kterému lze docela pohodlně měnit ostrost, jas, sytost, kontrast atd. Zorné pole má tři možnosti úhlu, které jsou 90°, 78° a 65°.

Hardware webové kamery je dodáván z vysoce kvalitního hliníku s hladkým kovovým povrchem.

Webová kamera Angetube Streaming

Je vybaven multifunkčním prstencovým světlem, které poskytuje lepší portrét. Je navržen s LED diodami tří různých barev. Jeho webová kamera Crips má HD rozlišení 1080p a obnovovací frekvenci 60 snímků za sekundu.

Díky funkcím automatické korekce slabého osvětlení vyniknou vaše nahrávky. Dokáže poskytnout nejlepší kvalitu obrazu i při špatném osvětlení. Nemusíte si dělat starosti s úpravami ohniska, protože to přichází s automatickým ostřením v reálném čase.

Jeho systém dálkového ovládání vám umožňuje ovládat videohovory pomocí dálkového ovladače, který je všesměrový. Tato webová kamera je kompatibilní s USB A a USB C.

Elgato Facecam

Tato Elgato Facecam je vybavena 24mm primárním objektivem s optikou studiové kvality. Jeho snímač Sony STARVIS CMOS je určen pro vnitřní použití.

Jeho pokročilý obrazový engine poskytuje nekomprimovaná videa. Webová kamera je dodávána s ohromujícím rozlišením Full HD 1080p. Je vybaven rozhraním USB 3.0 schopným přenášet obrazová data s minimální latencí.

Závěrečná slova

Jak vidíte, tyto webové kamery jsou dodávány s funkcemi nejvyšší kvality, které zajišťují, že můžete vytvářet ten nejlepší obsah. Takže vyzkoušejte kteroukoli z těchto možností, pokud hledáte ideální možnost webové kamery pro vaše potřeby streamování Twitch nebo YouTube.

Můžete také chtít prozkoumat nejlepší streamované video CDN pro malé i velké podniky.

x