9 Nejpřesnějších měřidel a detektorů EMF pro váš domov a kancelář

Máte nejpřesnější měřiče EMF pro váš domov a kancelář? Pokud ne, musíte si to přečíst až do konce.

Jsme rádi, že se svět dostává do povědomí a zvědavosti na různé typy EMP záření. Většina z nás proto hledá pro své okolí uživatelsky přívětivé měřiče EMF a detektory. Ale jak si můžete vybrat vhodný EMF detektor, když nevíte, co EMF je?

Bez obav; nenecháme vám pouze seznam elektroměrů a detektorů EMF. Dnes se v tomto blogu podíváme blíže, seznámíme se s tím, co je EMF, a pomůžeme vám najít nejlepší EMF měřič a detektor pro váš domov a kancelář.

Co jsou elektromagnetická pole?

Než pochopíme, co jsou měřiče EMF, musíme vědět, proč jsou potřebné a co je elektromagnetické pole. Neviditelná kombinace elektrických a magnetických polí se nazývá elektromagnetická pole nebo nejvýhodněji EMP.

Elektromagnetické pole bylo vždy součástí životního prostředí. Nyní se však radiace těchto polí zvýšila díky technologickému vývoji po celém světě. Většina umělých technologických inovací, jako jsou mobilní telefony, elektrické vedení, počítačové obrazovky atd., vytváří elektromagnetická pole.

Proč je důležité detekovat pole EMF?

Jak víte, EMP je všude kolem nás v životním prostředí. Proč bychom ji tedy měli detekovat, pokud se běžně vyskytuje v atmosféře? Úroveň nebo frekvence EMP se v životním prostředí každým dnem zvyšuje, protože 90 procent světové populace používá elektřinu a elektrické spotřebiče, které generují EMP.

Frekvence EMF se liší stejně jako rádiová frekvence. Čím vyšší je EMF záření, tím je škodlivější. EMF je ionizující záření. Jinými slovy, záření ovlivňuje buňky na atomové úrovni, protože odstraňuje elektron z atomu.

Proto tato ionizace může poškodit DNA a buňky těla, což může mít za následek genetické mutace a rakovinu. Proto se kontrola nebo zjišťování frekvence EMF kolem vás stává zásadní pro vytvoření bezpečnějšího prostředí.

Co jsou EMF detektory?

EMF je zkratka pro elektromagnetické pole a zařízení, které vám umožňuje měřit toto neviditelné záření bez zápachu a chuti v určité oblasti, se nazývá detektor EMF. Jinými slovy, EMF detektor je zařízení, které vám poskytuje měření elektromagnetických vln ve vašem okolí.

Zatímco EMP jsou obecně považovány za bezpečné v malých dávkách, existují určité obavy, že dlouhodobé vystavení vysokým hladinám EMP může mít negativní zdravotní účinky. Detektory EMF fungují tak, že detekují magnetická a elektrická pole generovaná EMP.

Obvykle se skládají z ručního zařízení se senzorem, který lze připevnit k elektrickému nebo elektronickému zařízení pro měření jeho EMF výstupu. Detektor poté zobrazí úroveň EMF v jednotkách miligauss nebo microtesla, což uživatelům umožní posoudit, zda jsou úrovně EMF v jejich prostředí v bezpečných mezích.

  Proč už nemůžeme Wink Hubs doporučit

Jak fungují EMF detektory?

Detektor EMF se skládá z citlivých komponentů, které mu pomáhají zjistit množství kolísání elektrické a magnetické energie v prostoru uživatele. Tyto výkyvy jsou měřitelné a pomáhají vám porozumět frekvenci EMF ve vašem okolí.

Prostřednictvím těchto výkyvů vám měřiče EMF a detektory mohou pomoci při hledání problémů v práci elektrického vedení a elektrického vedení. Použití detektorů EMF tedy může zabránit závažnějším problémům a zajistit správný pracovní postup.

Aplikace EMF detektorů, které musíte znát

Když mluvíme o EMF detektorech, pravděpodobně předpokládáte, že je lze použít pouze doma a v kanceláři. Oproti tomu realita je zcela jiná. Tyto detektory elektromagnetického pole se používají v mnoha situacích. Zde je několik aplikací EMF detektorů, které musíte znát.

  • Elektrická bezpečnost – Jak již bylo zmíněno, detektory EMF mohou pomoci při hledání problémů v elektrickém zapojení. Elektrikáři používají tyto detektory k detekci elektrických polí kolem různých elektrických spotřebičů.
  • Lov duchů – V různých televizních pořadech a videích byste si všimli, že odborníci na paranormální jevy nebo lovci duchů mají v sobě mechanismus pro detekci paranormálních entit – tato zařízení nebo nic jiného než detektory EMF.
  • Monitorovací prostředí – Používání elektroniky se každým dnem zvyšuje. Stejně tak frekvence elektromagnetického pole. Odborníci proto používají EMF detektory k měření kolísání elektromagnetických polí v prostředí.
  • Zdraví a bezpečnost – Lidé se začínají obávat zdravotních problémů způsobených EMP. Detektory EMF se používají na různých místech, jako jsou domácnosti, kanceláře, veřejná místa atd., aby detekovaly úrovně EMF a zajistily, že jsou v bezpečných mezích.

Kromě těchto aplikací jsou detektory EMF zvoleny v několika dalších situacích, jako je výzkum, vzdělávání, detekce znečištění a další.

Možná budete chtít jeden získat, pokud již víte, co jsou EMF detektory, jak fungují a další. Nicméně, jako vždy, výběr jedné je důležitým problémem při nákupu jakékoli aplikace. Můžete si tedy zakoupit jeden z níže uvedených EMF detektorů a měřičů, abyste zjistili přesnou frekvenci EMF ve vaší domácnosti nebo kanceláři.

Měřič EMF TriField

Jak víte, nejběžněji a denně používaná elektronika generuje EMF v našem okolí a AC je významným příkladem. Ať už je to vaše kancelář nebo domov, pokud hodně používáte AC, stává se to předmětem zájmu EMF. V tom pomáhá TriField EMF Meter.

TriField EMF Meter je jednotka tři v jednom. Jedná se o střídavý gaussmetr, měřič elektrického pole střídavého proudu a měřič hustoty rádiového výkonu. Toto zařízení přichází se všemi základními funkcemi a přináší rychlé a přesné měření EMF ve vašem okolí za minimální náklady.

TriField EMF Meter je snadno použitelné zařízení. K měření konkrétního pole stačí otočit knoflík. Pokud jde o údaje, nabízí velký LCD s křišťálově čistým a přesným čtením a dalšími funkcemi podsvícení.

  Jak vložit Emoji do Photoshopu

Měřič EMF ErickHill

ErickHill EMF Meter je perfektní EMF měřič, který se nejen vejde do vašeho rozpočtu, ale také neohrozí funkce. Na toto zařízení se můžete spolehnout při lovu duchů, kontrole EMF, v kanceláři nebo venku.

ErickHill EMF Meter je lehký EMF detektor s pokročilými funkcemi. Umožňuje testovat elektromagnetická pole a nabízí automobilový alarm, když frekvence kolísání překročí bezpečnou hodnotu. ErickHill EMF Meter se široce používá k testování EMF v zařízeních, jako jsou mikrovlnné trouby, vysoušeče vlasů, počítače atd.

Pokud mluvíme o odečtech a přesnosti, ErickHill EMF Meter je nepochybně fantastickou investicí za svou cenu. Tento měřič vám umožňuje přepínat jednotky, nabízí přesné údaje na LCD obrazovce a je uživatelsky přívětivým zařízením pro jednu ruku.

JahyShow EMF Meter

Pokud vás už nebaví pokročilé detektory a hledáte přímočarý měřič EMF, pak se podívejte na měřič EMF JahyShow. Tento primární detektor EMF lze použít ke kontrole EMF v různých aspektech.

Na rozdíl od jiných podobných zařízení, JahyShow nepřichází s mnoha tlačítky. Místo toho je dodáván s jediným tlačítkem pro jeho zapnutí. JahyShow nemusí poskytovat přesné hodnoty EMF ve vašem okolí, ale má pět barevných LED světel pro indikaci úrovně.

Toto zařízení je ideální pro lov duchů, identifikaci zařízení s vysokou radiací a další. JahyShow EMF Meter funguje na jednu 9V baterii a je praktický k použití. Celkově je toto zařízení vynikající volbou, pokud s elektroměry začínáte.

LATNEX EMF měřič

LATNEX je známý měřič elektromagnetického pole. Poskytuje vám čtení od mělké frekvence 30 Hz až po intenzivní elektromagnetické pole 300 Hz produkované jakýmkoli elektrickým přenosovým zařízením, elektrickým vedením, klimatizací nebo jinými zařízeními.

Zařízení je navrženo tak, aby bylo bezpečné a spolehlivé, s funkcemi, jako je přepěťová ochrana, nadproudová ochrana a ochrana proti zkratu.

To pomáhá předcházet poškození spotřebičů a zařízení a také zajistit bezpečnost uživatelů. Metr LATNEX EMF je dodáván s 9V baterií, která vydrží až 100 hodin. Tento měřič EMF se snadno ovládá a poskytuje přesné měření. Metr LATNEX EMF je lehký a praktický, protože má dokonalé rozměry.

NOPWOK EMF měřič

NOPWOK EMF Meter se široce používá k měření elektromagnetických polí každodenních elektronických spotřebičů. Tento detektor vám pomáhá identifikovat zařízení generující vysokou radiaci a podle toho se rozhodovat. NOPWOK EMF Meter se také používá pro lov duchů a další.

Tento měřič EMF plní několik funkcí: přepíná jednotku krátkým stisknutím tlačítka, ať už jde o průměrnou a špičkovou hodnotu nebo teplotu. Zařízení je dodáváno s LCD displejem, který vám pomůže získat přesné údaje, a automaticky se vypne po 5 minutách v případě nečinnosti.

Tento pokročilý měřič EMF obsahuje zvukový alarm, který lze později upravit pomocí tlačítek na zařízení. Celkově je NOPWOK EMF Meter zařízením, které může pomoci minimalizovat vaši radiaci a chránit vás před podobnými problémy.

  Jak odstranit zprávy z iCloud

Měřič EMF AMTAST

AMTAST EMF Meter současně poskytuje měření radiace elektrického a magnetického pole. Tento cenově dostupný EMF obsahuje většinou všechny důležité funkce jako ostatní podobná zařízení.

AMTAST EMF Meter má systém zamykání dat, který uchovává záznamy o vašich předchozích odečtech. Díky tomu můžete data snadno porovnávat. Nejlepší vlastností tohoto měřiče EMF je hodnocení radiace. Přístroj vás upozorní, zda je pro vás hodnota radiace bezpečná či nikoliv.

Tento EMF měřič přichází s praktickým a módním designem, který usnadňuje ovládání a měření v terénu. Můžeme konstatovat, že AMTAST EMF Meter je vynikající zařízení se základními funkcemi za dostupnou cenu.

Měřič EMF DAB-TEK

DAB-TEK EMF Meter je jedním z nejlevnějších EMF měřičů na tomto seznamu. I když není tak drahý jako jiná podobná zařízení, stále nenarušuje žádné podstatné vlastnosti.

Volba měřiče EMF se stává obtížným, pokud jste v tomto zařízení noví. Toto zařízení však nabízí kompletní video průvodce EMF, který vám umožní lépe porozumět zařízení a minimalizovat vystavení EMF.

Stejně jako ostatní měřiče EMF lze měřidlo DAB-TEK EMF použít pro různé funkce. Tento nástroj vám poskytuje současně měření elektrického i magnetického pole. Kromě toho lze toto zařízení použít také jako měřidlo duchů pro lov duchů.

ENGiNDOT EMF měřič

ENGiNDOT EMF Meter je moderní EMF detektor s pokročilými funkcemi a novým designem. Tento měřič EMF lze považovat pouze za nezbytný, protože obsahuje všechny základní vlastnosti a funkce.

Primárním problémem, kterému čelí každý uživatel elektroměru EMF, je analýza dat. Několik měřičů EMF vám poskytne přesné údaje, ale neuchovávejte je pro budoucí potřeby. To je místo, kde ENGiNDOT porušuje normy mezi ostatními podobnými zařízeními.

Jak již bylo zmíněno dříve, díky použití ENGiNDOT EMF Meter získáte desítky pokročilých funkcí. Mezi tyto funkce patří uchování dat, systém zámku jednoho klíče, měření okolní teploty a další.

Wintact EMF měřič

Používání měřiče EMF a pravidelná výměna baterií může být pěkně frustrující. To je místo, kde se pro vás stává rozhodnutí pro dobíjecí elektroměr EMF zásadní. Wintact EMF Meter je praktický a dobíjecí EMF, do kterého byste měli investovat.

Tento měřič EMF je dodáván se všemi nezbytnými a základními funkcemi. Wintact EMF Meter nabízí dva režimy měření a současně vám poskytuje údaje o okolní teplotě. Mezi další pokročilé funkce tohoto zařízení patří zvukový alarm a další.

Wintact EMF Meter vám poskytuje průměrnou hodnotu úniku KR, podsvícení LCD, indikaci slabé baterie a další. Měřič EMF Wintact se může stát vaším nejlepším přítelem v sadě nástrojů, protože vám pomáhá pouze jako detektor EMF, ale je dodáván také s teploměrem.

Závěr

Je dobré si všimnout, že lidé si uvědomují a znepokojují zvyšující se EMP v našem okolí. Proto tento blog diskutoval o tom, co je EMF, proč jsou detektory EMF nezbytné a jak fungují. Dále jsme zmínili některé z nejlepších detektorů EMF, které byste si mohli vybrat, abyste minimalizovali své vystavení EMF.

Dále se můžete podívat na dokonalý průvodce hledáním skrytých kamer.