9 praktických testů AWS, které vám pomohou složit skutečné zkoušky

Cloudové platformy jako AWS, Google Cloud a další se v poslední době těší velké pozornosti.

A proč ne, cloud computing je jednou z oblastí s menší pravděpodobností recese. Je to patrnější v nejistých časech, jako jsou tyto, kdy svět bojuje kvůli narušení Covid-19.

Tato situace způsobila utrpení všem, od osobní úrovně až po podnikání. Ve skutečnosti mnoho lidí na celém světě ztratilo práci. Podle ILOdopad by mohl vést ke ztrátě pracovních míst ve výši téměř 195 milionů.

Proto je naléhavě nutné posílit své dovednosti a odborníka ve svém oboru, abyste snížili pravděpodobnost, že zůstanete v podnikání nebo si ušetříte pracovní místa.

To znamená, že certifikace AWS je velmi žádaná pro IT profesionály, kteří mohou vyvolat pěkné platy. Chcete-li získat tento certifikát, musíte složit zkoušky AWS. I když jsou zahrnuty různé certifikace AWS; můžete si vybrat kohokoli mezi:

 • AWS Cloud Practitioner
 • Architekt řešení AWS
 • Vývojář AWS
 • Správce AWS
 • Expert na sítě AWS
 • Bezpečnostní expert AWS
 • Expert na velká data AWS

Stát se profesionálem v oblasti cloudových řešení není tak snadné, a přesto je v dnešní době velmi žádané. Proto, abyste zkoušku zvládli, musíte se připravit – hodně!

Nejprve je však důležité porozumět konceptu AWS a tomu, proč byste se skutečně měli stát profesionálem v oblasti cloudových řešení.

Pochopení AWS

Amazon Web Services, jedna z nejlepších cloudových platforem, se skládá z více než 100 cloudových služeb, které pomáhají podnikům využívat pokročilé výpočty, databáze, úložiště, zabezpečení a další zdroje.

AWS snižuje potřebu společností mít fyzický hardware; místo toho poskytuje plné aplikační prostředí pro provoz jejich softwaru. Pomáhá jim vytvořit celou infrastrukturu, kde firmy platí pouze za řešení a služby, které využívají.

V konečném důsledku by společnosti mohly snížit náklady a zároveň zajistit lepší škálovatelnost a zabezpečení provozu. Certifikace AWS je tedy skvělým způsobem, jak dosáhnout milníků pro aspiranty na cloudové profesionály.

Podívejme se na některé výhody certifikace AWS.

Budování profesionální odbornosti 👨‍💻

Musíte nejen studovat, ale také pokračovat v praxi a pevně se zavázat k technologiím AWS.

A když složíte zkoušku s certifikací ve svých rukou, máte nárok ucházet se o svou vysněnou práci ve slušné cloudové firmě a budovat si své odborné znalosti.

  Jak smazat účet Skype

Tučná výplata 💵

Podle průzkumu IT dovedností a platů podle Globální znalostiprůměrný plat pro AWS-certifikovaného Solution Architect Associate v USA a Kanadě byl 130 883 $.

Ano to je správně. S certifikací AWS si můžete každý měsíc užívat rychlou výplatu.

Uznání 🏆

Když složíte zkoušky AWS, získáte digitální odznaky a uznání jako certifikovaný profesionál. Tyto odznaky hrají klíčovou roli při zobrazování vašeho úspěchu, kterým se můžete pochlubit na svých e-mailových podpisech a profilech na sociálních sítích.

Získáte pozornost a také vám to poskytne platformu pro získání mnoha příležitostí.

A co víc – můžete získat okamžitý přístup k exkluzivním certifikačním akcím AWS, summitům, certifikačním salonkům a tak dále.

Soubor dostupných zdrojů

Certifikace AWS byly zavedeny v roce 2013 a od té doby urazily dlouhou cestu. Aspiranti mohou najít spoustu dostupných zdrojů, jako je dokumentace, školicí kurzy, whitepapery, cvičné a falešné testy, které jim pomohou připravit se na zkoušku.

A v tomto článku budeme diskutovat o některých praktických testech, které si můžete vybrat pro přípravu na zkoušku AWS.

Vyzkoušejte proto některý z těchto zdrojů a udělejte si cvičný test, než se dostavíte na certifikační zkoušku AWS.

Whizlabs

Whizlabs vám může pomoci připravit se na zkoušku efektivně a složit ji s jistotou. Poskytuje bezplatné testy, placené praktické testy a online kurzy pro certifikaci AWS. Své cvičné testy navrhuje tak, aby pokryly všechna témata obsažená ve skutečné zkoušce.

Whizlabs nabízí své testy pro různé certifikační zkoušky AWS, jako je AWS Architekt řešení, Cloud Practitioner, Vývojářa mnoho dalších.

Certifikovaní odborníci připravují všechny cvičné otázky a odpovídají s podrobným a opodstatněným vysvětlením. Můžete také vstoupit do jeho laboratoří a zkontrolovat své znalosti AWS.

Jednoduché učení

Objevte své skutečné silné stránky a pracujte na svých slabých stránkách tím, že se objevíte v praktických testech, které Jednoduché učení nabídky. Aktualizuje otázky podle nejnovějšího zkušebního vzoru AWS, aby vám pomohl připravit se na zkoušku tím nejlepším možným způsobem.

Můžete si vyzkoušet své dovednosti a znalosti v tématech jako EBS, EC2, IAM a VPC. Simplilearn nabízí praktické testy pro AWS Solutions Architect, Developer, SysOps Associate a AWS Technical Essentials.

Pro AWS Solutions Architect Certification nabízí 60 otázek s možností výběru, které můžete zkusit za 80 minut. Můžete se pokusit o bezplatný test mnohokrát a také si mezi testem udělat pauzu a poté test opakovat.

  Jak si uspořádat knihovnu Spotify

Cloudový guru

Cloudový guru je další slavné jméno, když hledáte cvičné testy AWS. Proměňte se z úplného nováčka na odborníka na řešení AWS otestováním svých schopností a následným složením skutečných zkoušek.

Poskytuje také certifikační kurzy AWS a praktické zkoušky pro architekta, vývojáře, DevOps, zabezpečení, vedoucího pracovníka a velká data. Cloud Guru nabízí samostatné a vestavěné laboratoře věnované poskytování praktických zkušeností s cloudovými službami AWS.

Pro AWS Solutions Architect Certification nabízí jeden cvičný test s 12-kurzovými kvízy.

Praktické zkoušky AWS

AWS sám poskytuje vzorové otázky, průvodce zkouškami a další zdroje pro přípravu na certifikační kurzy AWS. AWS také doporučuje mít spolu s těmito zdroji nějaké praktické zkušenosti s některými službami a produkty AWS.

Tyto testy si můžete naplánovat výběrem jedné z pohodlných a flexibilních možností, které vám AWS poskytuje. Vyberte si ten, který považujete za nejvhodnější pro vás. Nejlepší věc – hostitelem je AWS, takže se můžete lépe připravit na složení jejich zkoušek.

Poskytuje seznam obsahující deset otázek pro AWS Solutions Architect Certification a pomáhá vám posoudit úroveň obtížnosti. Na každou otázku také dostanete podrobnou odpověď.

Udemy

Cesta k tomu stát se profesionálem s certifikací AWS je snadná Udemy. Tento test vytvořil Jon Bonso a má dobré hodnocení, je již zapsáno více než 72 tisíc studentů.

Tento cvičný test obsahuje šest cvičných testů a celkem 390 otázek, ke kterým máte přístup i na svém mobilu. Skládá se z témat včetně AWS Global Accelerator, EFA, FSx a dalších. Každá otázka, kterou dostanete, je na konci vašeho cvičného testu podrobně vysvětlena pro lepší pochopení.

Vysvětlení také zahrnuje přehled tématu, informace o tom, proč je konkrétní možnost použitelná, a referenční odkazy. Udemy také nabízí 3měsíční přístup k simulátoru zkoušek s režimem kontroly, pomocí kterého můžete okamžitě vidět správnou odpověď spolu s bonusovými kartičkami.

Školení DigitalCloud

Jedinečná věc na certifikačních praktických testech AWS Školení DigitalCloud spočívá v tom, že provádí testy ve 4 režimech.

To zahrnuje:

Zkouška na čas – obsahuje šest sad cvičných zkoušek po 65 otázkách. Existuje specifická známka pro úspěšné absolvování, kterou musíte vyčistit, podobně jako u skutečné zkoušky.

Nečasované školení – Testy probíhají v tréninkovém režimu, kde si můžete zkontrolovat odpovědi a jejich vysvětlení. Na absolvování testu není žádný časový limit a na konci dostanete bodovací kartu.

  Pamatujete si BBSes? Zde je návod, jak můžete jeden dnes navštívit

Recenze znalostí – Zhodnoťte své hluboké znalosti konkrétní oblasti prostřednictvím recenzí znalostí. Zde získáte řadu různých otázek souvisejících s konkrétním tématem bez časového omezení. Můžete také zkontrolovat odpověď na každou z nich.

Simulátor závěrečné zkoušky – Svou připravenost na zkoušku si konečně můžete ověřit pomocí simulátoru závěrečné zkoušky. Kromě toho dostanete 65 otázek vybraných z více než 500 jedinečných otázek, stejně jako ve skutečném prostředí zkoušky a se stejným stylem, formátem, skóre a časovým limitem.

Tutorial Dojo

Tutoriály Dojo nabízí cvičné testy ve stejném vzoru jako nejnovější formát zkoušek AWS. Obsahuje cvičné otázky v 6 tréninkových režimech:

 • Časovaný režim
 • Režim prohlížení
 • Doménové testy
 • Tématické testy
 • Závěrečný test
 • Bonusové kartičky

Získejte podrobné vysvětlení pro každou otázku, přistupujte k nim na mobilu nebo PC; volba je na tobě!

Knowledge Hut

Knowledge Hut je další místo, které vám pomůže připravit se na testy AWS s pěti celovečerními falešnými testy a 300 otázkami. Tento test můžete podstoupit i ve svých chytrých telefonech a objevit se vícekrát.

Poskytuje také vzorové otázky, abyste si mohli udělat celkovou představu o tom, co byste mohli od skutečné zkoušky očekávat. Čas na každý cvičný test je 45 minut a obsahuje 60 otázek.

Trénink Testprep

Pokud hledáte bezplatné cvičné testy, které vám napumpují sebevědomí, než se dostavíte na certifikační zkoušku AWS, můžete zvážit Trénink Testprep.

Můžete však také upgradovat na placenou verzi za pouhých 14,99 $. Skládá se ze dvou testovacích režimů – praxe a zkoušky. Obsahuje 76 videí a více než 23 hodin přístupu k obsahu.

Závěr

Absolvování skutečné certifikační zkoušky AWS není snadný oříšek. Vyžaduje to do hloubky znalost cloud computingu které můžete dosáhnout důsledným studiem a praxí. Výše uvedené cvičné testy vás tedy mohou připravit na to, abyste zvládli i ty nejobtížnější písemky a zvládli je s vynikajícím skóre.

Hodně štěstí!

x