Co je to chytrý displej a měli byste si jej pořídit?

Chytré displeje jsou nyní v módě, zejména s Domovské centrum Google nyní na trhu. Ale co přesně jsou chytré displeje? A je to typ zařízení, který potřebujete?

Pokud nejste obeznámeni s chytrými displeji, pravděpodobně jste je alespoň v určitém rozsahu viděli – Amazon má Echo Showa Google má Home Hub. A pak máte Lenovo a JBL s jejich pohledy na chytrém displeji. Pokud jste ale nikdy žádný nepoužívali, možná vás zajímá, jak fungují a kdy jsou užitečné.

Inteligentní displeje jsou chytré reproduktory s obrazovkou

Když na to přijde, chytrý displej (jako Echo Show nebo Google Home Hub) je jen tradiční chytrý reproduktor s obrazovkou přichycenou pro vizuální prezentaci. Myslete tedy na běžné Echo nebo Google Home, ale s vestavěnou obrazovkou.

Popisuji to tak, že nejde o nic velkého, ale v závislosti na tom, jak jej používáte, může chytrý displej zcela změnit způsob, jakým byste obvykle používali hlasového asistenta ve vaší domácnosti.

  Jak zobrazit (a deaktivovat) telemetrická data, která o vás Firefox shromažďuje

Místo toho, aby se Alexa nebo Google Assistant zeptali na počasí a pak jen poslouchali předpověď, vám oba mohou předpověď zobrazit na vestavěném displeji, což může být mnohem užitečnější a užitečnější. Stejně tak, pokud se jich zeptáte na drobnosti (jako je nejvyšší budova na světě nebo kolik filmů Tom Hanks hrál), displej vám nejen dá jednoduchou odpověď, ale může vám zobrazit více informací souvisejících s vaším otázka.

Kromě toho se vestavěný displej rozzáří, když chcete využít vizuálně náročné hlasové příkazy, jako je vyhledávání receptů nebo sdělování Asistentovi Google, aby vám ukázal videa roztomilých koťat na YouTube. Samozřejmě, pokud máte Chromecast připojený k nedaleké televizi, dosáhnete toho samého, ale zážitek je bezproblémový, když máte vestavěný displej.

Nechybí ani ovládání chytrého domu. Můžete i nadále zadávat hlasové příkazy k ovládání různých zařízení pro chytrou domácnost, ale někdy je také skvělé mít dotykové ovládání – někdy může být rychlejší a o něco pohodlnější než křičet příkazy, kterým hlasový asistent může, ale nemusí úplně rozumět. . A pokud máte domovní domovní zvonek Nest Hello, můžete nastavit, aby se video na domovském centru automaticky zobrazilo, kdykoli někdo zazvoní na zvonek, což je skvělé.

  4 důvody, proč byste se měli naučit kódovat

Samozřejmě, pak jsou tu sekundární funkce chytrých displejů, které si mnoho lidí užívá, a to použití jako svého druhu digitální fotorámeček. A s úžasnou umělou inteligencí ve Fotkách Google odvádí Home Hub skvělou práci tím, že automaticky vybírá a vybírá ty nejlepší fotografie, které se zobrazí na obrazovce, když je aktivně nepoužíváte.

Takže byste si měli jeden koupit?

Otázka, jako je tato, se týká toho, jak obvykle používáte svého stávajícího hlasového asistenta. Přinejmenším, pokud jste někdy používali svého hlasového asistenta a přáli jste si, abyste viděli odezvu, pak může být chytrý displej hodný nákup.

To by to mohlo trochu zjednodušovat, ale pokud často vyhledáváte pomocí zařízení Echo nebo Google Home věci, které jsou obvykle vizuálně náročné (například recepty), může být chytrý displej významným vylepšením oproti běžnému chytrému reproduktoru.

  Proč se 'Animal Crossing: New Horizons' stal kulturním fenoménem

Kromě toho vám chytré displeje mohou poskytnout alternativní způsob ovládání zařízení chytré domácnosti. Někdy křičet hlasový příkaz není v kartách (jako když někdo spí poblíž), takže mít připravený dotykový panel pro zhasnutí světel nebo jiných chytrých zařízení může být obrovským pohodlím.

A pokud něco, pokud nejste 100% připraveni ponořit se do hry s chytrým displejem, můžete ji vyzkoušet za méně peněz pomocí Ohnivá tableta, který má vestavěnou Alexu a může fungovat jako Echo Show svého druhu.