Co jsou zásady opětovného najímání společnosti Amazon?

Amazon, nadnárodní společnost zabývající se eCommerce, poskytuje svým zaměstnancům po mnoho let veškeré výhody, které mohou v souvislosti s najímáním nebo opětovným přijímáním zaměstnanců. Každý bývalý zaměstnanec Amazonu s dobrým záznamem má příležitost získat práci zpět v Amazonu. Chcete-li tak učinit, musíte projít zásadami Amazon Rehire Policy, abyste zjistili, zda máte nárok na tuto roli nebo ne. Bývalí zaměstnanci mají často otázky, jako zda mě Amazon znovu najme po ukončení pracovního poměru nebo se mohu znovu ucházet o práci v Amazonu atd. Pokud hledáte tipy na to samé, zůstaňte naladěni až do konce. Přinášíme vám užitečného průvodce, který objasní všechny vaše pochybnosti o zásadách Amazon Rehire Policy.

  Jak zabránit automatické změně zásobníků widgetů pro iPhone

Co jsou zásady opětovného najímání společnosti Amazon?

Pokračujte ve čtení až do konce, abyste našli kroky, které podrobně vysvětlují, co je zásada opětovného najímání společnosti Amazon.

Obnoví se Amazon, pokud skončíte?

Ano, Amazon znovu přijímá ty zaměstnance, kteří dříve dali výpověď nebo odešli do důchodu. Amazon má ale své podmínky. Pokud zaměstnanec porušil jakékoli pravidlo nebo nařízení nebo nesplnil očekávání společnosti, nemusí být vždy možné získat práci zpět.

  Jak nastavit profilový obrázek v zoomu

Přijme mě Amazon znovu, když skončím bez upozornění?

Je velmi neetické, aby zaměstnanec skončil bez předchozího upozornění. Mají menší šanci na získání druhé šance a může trvat dlouho, než je Amazon zváží pro práci.

Můžete znovu požádat o Amazon po ukončení?

Ano, zaměstnanci, kteří opustili svou práci v Amazonu, se mohou znovu přihlásit po 90 dnech, podle zásad Amazon Rehire Policy.

Proč nemáte nárok na opětovné najímání na Amazonu?

Osoba nemůže být znovu přijata, pokud byla propuštěna z konkrétního důvodu nebo porušila jakákoli pravidla nebo podmínky služby Amazon. Na bývalé zaměstnance s neuspokojivým pracovním záznamem nebude brán zřetel.

Co se stane, když opustíte Amazon?

Podle zásady Pay to Quit společnosti Amazon, pokud jste zaměstnancem skladu, dostanete za ukončení pouze kompenzaci 2000–5000 $. Na Amazonu už ale práci neseženete. Ale podle zásady opětovného zaměstnávání Amazonu budou moci ostatní zaměstnanci úřadu žádat po 90 dnech od ukončení.

  Připněte příspěvky, kanály, videa a soubory

Najímá Amazon sezónní zaměstnance?

Ano, sezónní zaměstnanci mají každou příležitost být znovu přijati, pokud nejsou ukončeni nebo jsou vůči nim obviněni z pochybení.

***

Doufáme, že vám tato příručka byla užitečná a že jste se mohli dozvědět o zásadách opětovného najímání společnosti Amazon a odstranit své pochybnosti o tom, zda mě Amazon znovu zaměstná po ukončení. Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, neváhejte je zanechat v sekci komentářů níže. Také nám dejte vědět, co se chcete dále naučit.