Dnešní slovní odpověď a vodítka (25. března 2024)

Wordle je každodenní hádanka, která neustále dává. Navzdory tomu, že Wordle funguje už roky, mnoho z nás se ho stále snaží porazit každý den. Naštěstí jsme tu s odpovědí na Wordle #1010 a s několika vodítky pro případ, že byste uvízli a nechtěli byste o svou sérii přijít.

SPOILERY ČEKÁ (NÁVODY)

Základní vodítka dnešního slovíčka (puzzle #1010).

Pokud chcete pouze odpověď na hádanku Wordle pro 25. března 2024, přejděte dolů kolem vodítek a dalšího upozornění na spoilery. Jinak zde je soubor vodítek, které vám pomohou vyřešit dnešní Wordle poněkud samostatně.

  Vytvořte si rodokmen s těmito 8 nejlepšími nástroji
 • Dnešní Wordle obsahuje čtyři souhlásky a jednu samohlásku.
 • Jedno písmeno se opakuje dvakrát a toto písmeno se objeví dvakrát za sebou.
 • První písmeno je S.
 • Poslední písmeno je Y.
 • Dnešní Wordle (Puzzle #1010) Velká stopa

  Velkým vodítkem pro dnešní Wordle je: „Toto slovo je také křestní jméno, přičemž Field a Hawkins jsou dvě celebrity, které ho používají“.

  SPOILERY ČEKÁ (ODPOVĚĎ)

  Dnešní slovní odpověď pro 25. března 2024

  Pokud jste stále nepřekonali dnešní Wordle ani s výše uvedenými indiciemi, odpověď je níže…

  Odpověď na dnešní Wordle je „SALLY“.

  „Sally“ je nejen jméno, ale také sloveso, které znamená vyběhnout nebo náhle vybuchnout. Má svůj původ v latinském „salire“, což znamená skákat. Tento původ sdílí se slovem „výrazný“, což je přídavné jméno, které znamená nejpozoruhodnější nebo nejdůležitější.

    10 nejlepších zvlhčovačů pro ložnice

  Naše nejlepší slovní tipy (jak to překonat každý den)

 • Vyberte si dobré výchozí slovo. Je z čeho vybírat, takže si vyberte jedno z našeho seznamu nejlepších počátečních slov Wordle.
 • Pokuste se brzy odstranit všech pět samohlásek. Protože existuje jen několik samohlásek, je nejlepší je použít všechny během prvních 2-3 odhadů.
 • Používejte oblíbená písmena brzy. Kromě samohlásek se v anglických slovech nejčastěji objevují písmena jako T, S, N, R, H, C, D a L.
 • Nespěchejte se svými odhady. Slovo Wordle není načasováno, takže s jeho dokončením není třeba spěchat. Můžete dokonce nejprve hádat na papíře.
 • Pamatujte, že písmena se mohou objevit dvakrát (a často se také objevují). Mějte to na paměti při hádání, protože zapomenutí může vést k nepořádku.
 •   Jaký je rozdíl mezi Split View a Slide Over na iPadu?

  Nyní, když jste dokončili dnešní puzzle Wordle (s malou pomocí vašich přátel z MUO), měli byste se podívat na některé z dalších bezplatných her z New York Times.

  Connections je zábavná hra, která vás vyzývá, abyste našli asociace mezi 16 slovy a rozdělili je do čtyř skupin po čtyřech. Abyste pomohli bojovat s náročnou povahou hry, podívejte se na naše tipy a triky, které vám pomohou porazit Connections.

  Je tu také Strands, nejnovější přírůstek do rozrůstajícího se seznamu her New York Times. Stejně jako Connections je to extrémně náročné, ale jedinečným způsobem spojování písmen. Doporučujeme, abyste se podívali na naše nejlepší tipy, jak porazit Strands, abyste se zdokonalili v každodenní výzvě.

  Nebo, pokud jste purista Wordle a chcete něco podobného, ​​doporučujeme vyzkoušet tyto úžasné alternativy Wordle.