Jak najít náhodné životy na Instagramu

Platformu sociálních sítí Instagram představil Kevin Systrom v roce 2010. Umožňuje uživatelům sdílet fotografie a videa. Navzdory široké škále možností rozhraní Instagramu primárně umožňuje uživatelům odesílat obsah, včetně obrázků a videí, po založení bezplatného účtu. Uživatelé pak mohou upravovat nahraná média pomocí filtrů a mohou seskupit obrázky pomocí hashtagů a geografických dat. Instagram Live je nástroj, který uživatelům umožňuje vysílat živá videa ostatním uživatelům Instagramu. Je součástí Instagram Stories. Instagram Stories se zobrazují v záhlaví zdroje. U všech účtů, které jsou právě aktivní, se zobrazí indikátor „Live“. Sérii videí s názvem Random Lives na Instagramu zveřejňují lidé, kteří jsou uprostřed náhodných životních událostí. Komentář nebo vysvětlení je obvykle součástí videa, které má divákům ukázat, jaké to je být v takové situaci. Pozorovat, jak někdo zareaguje na bizarní scénář, může být docela zajímavé a téměř vždy můžete získat nový pohled tím, že si vyslechnete, co říkají. Tento článek vám pomůže pochopit, jak najít náhodné životy na Instagramu a hledat životy na Instagramu. Také se dozvíte, jak můžete sledovat životy náhodných lidí na Instagramu a získat životy Instagramu.

Jak najít náhodné životy na Instagramu

Pokračujte ve čtení a najděte kroky, které podrobně vysvětlují, jak hledat a najít náhodné životy na Instagramu, s užitečnými ilustracemi pro lepší pochopení.

Je IGTV stále něco?

Ne, IGTV už není věc. V roce 2018 Instagram představil IGTV se záměrem udělat z něj mobilní verzi YouTube. Ale rozšířený formát se nikdy pořádně nerozjel, zvláště poté, co TikTok debutoval v USA o dva měsíce později. Krátký video materiál na TikTok byl populárnější mezi uživateli sociálních médií. Ve snaze soustředit se více na videoobsah se Instagram zbavil karty IGTV a v říjnu 2021 aktualizoval svůj formát videa.

Mohou vidět vaši tvář na Instagramu živě?

Záleží. Pokud se připojíte k živému vysílání, nikdo neuvidí vaši tvář, pokud to nejste vy. Ostatní sledující živé vysílání, včetně osoby, k jejíž streamu jste se připojili, mohou vidět, že jste tak učinili. Prostřednictvím chatu však budete moci komunikovat pouze do té doby, než požádáte o sdílení obrazovky a oni souhlasí.

  Jak se připojit k testovací schůzce zoomu

Jak zjistit, kdo je právě teď živě na Instagramu?

Zde jsou kroky, jak zjistit, kdo je právě teď živě na Instagramu mezi vašimi sledujícími a nesledujícími:

Možnost I: Pro následovníky

Chcete-li zjistit, kdy budou vaši sledující vysílat živě, můžete na oznamovací liště najít oznámení IG Live. Nebo můžete:

1. Navštivte sekci Příběh na Instagram.

Poznámka: Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu.

2. Na začátku každého příběhu můžete zkontrolovat, zda někdo žije. Jejich profilová fotka bude mít frázi LIVE a pod ní přednastavený barevný kroužek.

Možnost II: Pro nesledovníky

1. Spusťte na svém zařízení aplikaci Instagram Android a iOS zařízení.

2. Klepněte na záložku Hledat ve spodní liště.

3. Do vyhledávacího pole zadejte Živý nebo Živý přenos a přepněte se na kartu Tagy.

4. Zobrazte všechny výsledky vyhledávání. Prohlédněte si dostupný výběr delších videí. Bude přítomen štítek oznamující, že uživatel je ŽIVĚ.

5. Po klepnutí na tlačítko ŽIVĚ přejeďte prstem nahoru.

Budou vám poskytnuty i další relevantní životy.

Jak vyhledáváte životy na Instagramu?

Nyní, když víte, jak zjistit, kdo žije na Instagramu právě teď, dejte nám vědět, jak vyhledávat životy na Instagramu. Zde jsou kroky k vyhledávání životů v aplikaci IG:

1. Otevřete aplikaci Instagram.

2. Na spodní liště klepněte na záložku Hledat.

3. Klepněte na na panelu Hledat.

4. Poté vyhledejte požadovaný předmět nebo hledaný výraz.

5. Vyberte kartu Účty.

6. Chcete-li zobrazit náhodné živé video, vyberte ikonu profilu s nápisem LIVE.

Jak získáte Instagram Lives?

Náhodné Instagram Lives jsou k dispozici k zobrazení. Přechod na stránku prozkoumat a sledování dalších uživatelů jsou dva hlavní způsoby, jak toho dosáhnout. Neexistuje určité místo, kam můžete jít a sledovat libovolný život Instagramu, ale existují konkrétní věci, které můžete dělat.

Metoda 1: Skenování oznámení

Pokud chcete vidět, kdo je nyní na Instagramu aktivní, je důležité ponechat upozornění na vašem vlastním zařízení zapnuté a otevřené. Je výhodné zajistit, aby byla vaše nastavení oznámení na Instagramu zapnutá, abyste mohli dostávat oznámení, když někdo začne živě. A pokud máte nějaký problém s upozorněními na Instagramu, přečtěte si a postupujte podle našeho průvodce na Instagram Notifications Not Working? Zde je 9 způsobů, jak to opravit! aby to okamžitě napravil.

  10 nejlepších nástrojů a šablon kalendáře sociálních médií

Metoda 2: Prohlédněte si stránku Instagram Explore

Další možností je přejít na stránku Instagram Explore a vyhledat uživatele, kteří by mohli být živě na Instagramu. Kartu s názvem Prozkoumat můžete použít k vyhledání dalších uživatelů Instagramu a jejich materiálů na základě vašich zájmů a zájmů potenciálních shod. Pomocí Průzkumníka Instagramu můžete zobrazit profily lidí, které sledujete, svých sledujících a velkého počtu dalších uživatelů Instagramu.

Metoda 3: Sledujte další profily IG

Tlačítko Sledovat na vašem Instagramu by mělo být použito jako další alternativa. Jinými slovy, možná budete chtít zvážit sledování více lidí, pokud chcete vidět ty, kteří odešli živě. Vaše šance na zobrazení účtů, které byly spuštěny, se zvyšuje, čím více lidí sledujete.

Budete muset navštívit stránku profilu požadovaného uživatele IG a klepnout na možnost Sledovat.

Metoda 4: Navštivte instagramové profily TikTok Lives

Jsou také vždy živě na IG. Hledání živých videí odeslaných uživateli TikTok je poslední možností v nabídce. Když někdo začne žít na jedné stránce sociálních médií, bude nakonec aktivní na jiných platformách sociálních médií ve stejnou dobu, protože mnoho jednotlivců na celém světě má přístup k mnoha platformám sociálních médií.

Jak se dostanete na nejlepší živě na Instagramu 2022?

Zde je několik způsobů, jak se živě dostat na vrchol Instagramu 2022:

  • Najděte a sledujte uživatele Instagramu, kterého chcete sledovat živá videa: Vzhledem k tomu, že IGTV byla ukončena, již není možné přejíždět náhodně živě na Instagramu nebo záznamy vysílání. Na instagramovém účtu, který zveřejnil nahrávku, můžete místo toho sledovat videoarchivy.

  • Vyhledávání podle lidí: I když existují i ​​jiné způsoby vyhledávání, použití funkce vyhledávání osob k nalezení záznamů živého vysílání je nejrychlejší možností, protože živě vysílají lidé.

  • Hledat podle místa: Chcete-li najít nejoblíbenější IG Lives ve vašem regionu, navštivte sekci prozkoumat umístění.

Jak najdu náhodné životy Instagramu? Jak najít náhodné životy na Instagramu?

Nyní, když víte, jak se dostat na vrchol živě na Instagramu 2022, dejte nám vědět, jak sledovat životy náhodných lidí na Instagramu. Zde je několik způsobů, jak najít náhodné životy Instagramu na Instagramu:

1. Spusťte aplikaci Instagram a klepněte na kartu Hledat.

2. Do vyhledávacího pole zadejte klíčová slova, například IGTV nebo živě, a vyhledejte je.

3. Klepněte na záložku Tagy.

4. Na stránce s výsledky budete moci sledovat #igtv nebo #live.

5. Příspěvek spojený s požadovaným hashtagem se objeví ihned po výběru možnosti.

S tímto specifickým hashtagem IGTV nebo Live budete moci vidět různé stovky videí. Videa lze přehrát kliknutím na ně.

Jak sledujete životy náhodných lidí na Instagramu? Jak sledujete náhodné životy na Instagramu?

Pomocí výše uvedených kroků můžete vyhledávat a sledovat náhodné životy IG v aplikaci IG.

Jak najít náhodné životy na Instagramu bez IGTV?

Návštěvou funkce IGTV Instagramu si můžete prohlédnout životy náhodných jedinců. Aby se však na platformě více zaměřil na videoobsah, Instagram v říjnu 2021 smazal funkci IGTV. Živá videa můžete sledovat pouze v případě, že sledujete tvůrce, který jde živě.

Panel Stories v horní části svého kanálu Instagramu si můžete prohlédnout jednoduchým otevřením. Měli byste být schopni zjistit, zda někdo vysílá živé vysílání, vyhledáním indikátoru živého vysílání vedle jeho jména. Obvykle se tyto profily, které jsou spuštěny, zobrazí na začátku panelu příběhu. Neměli byste mít problém vidět ty, které jsou živé, kdykoli, protože Instagram upřednostňuje živé vysílání před normálními příběhy. Můžete sledovat živé přenosy od uživatelů, které nesledujete, ale k tomu budete muset navštívit jejich profil. Můžete postupovat podle metod uvedených výše v tomto článku, abyste se naučili, jak najít náhodné životy na IG.

Instagram dříve zobrazoval oblíbené příběhy a životy na kartě Prozkoumat; jedna z novějších změn však tuto funkci odstranila. Na základě vaší historie vyhledávání a historie prohlížení můžete teprve nyní procházet oblíbené obrázky a videa.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli, jak najít náhodné životy na Instagramu a hledat je různými metodami. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x