Jak najít umístění záznamu Microsoft Teams

Microsoft Teams má vestavěnou funkci nahrávání pro nahrávání audio nebo video hovorů. Funkce je dostupná bez ohledu na typ schůzky, kterou pořádáte.

Záznam, jakmile je schůzka dokončena nebo je zastavena, je sdílena přes kanál, ve kterém se schůzka konala. Tuto nahrávku si pak může stáhnout každý, kdo je součástí kanálu.

Vzhledem k tomu, že je zpřístupněna v rámci kanálu, členové týmu ji nemusejí hledat, Microsoft Teams ji však nahraje online, aby ji zpřístupnil všem členům. Pokud nemůžete najít nahrávku pro tým v kanálu mezi změtí konverzací, můžete si ji stáhnout mimo Microsoft Teams.

Umístění záznamu Microsoft Teams

Nahrávání Microsoft Teams funguje se službou Streams, kterou vlastní Microsoft. Je to jedna z mnoha služeb, kterou Microsoft téměř neviditelně integruje do Microsoft Teams.

  Jak odblokovat volání přes Messenger ve Spojených arabských emirátech a Dubaji

Když je schůzka nahrána, její odkaz na Steams se sdílí v aplikaci Microsoft Teams a je doplněn praktickou možností stahování, takže uživatelé nemusí kvůli stahování navštěvovat službu Streams.

Umístění záznamu Microsoft Teams ve streamech

Načítání záznamu ze streamů je trochu obtížné kvůli tomu, jak jsou data organizována. Uživatelské rozhraní není postaveno na Microsoft Teams, protože Streams je samostatná služba sama o sobě.

Než budete pokračovat, ujistěte se, že víte, pod kterým týmem a kterým kanálem záznam byl a kdy byl pořízen.

Přístup ke streamům ve vašem prohlížeči.
Na horní liště přejděte na Můj obsah>Schůzky.
Pomocí filtrů seřaďte záznamy podle data.
Do vyhledávacího pole zadejte název kanálu, ve kterém se schůzka konala.

  Co je to XLR mikrofon a proč bych ho chtěl?

Vyberte schůzku, kterou chcete stáhnout.
Klikněte na tlačítko Stáhnout pod ním.

Poznámka: Váš účet Microsoft Teams musí mít oprávnění/přístup ke streamům.

Microsoft Teams zdarma

Pokud jste bezplatný uživatel Microsoft Teams, nemáte přístup ke službě Streams. Vaše nahrávky se nahrají na OneDrive, ale po 20 dnech budou smazány. Nejbezpečnější je schůzku ihned stáhnout a uložit lokálně do správně pojmenované složky.

Závěr

Schůzky Microsoft Teams se nenahrávají automaticky. Pokud půjdete na Schůzky ve streamech, neměli byste očekávat, že uvidíte úplný záznam každé jednotlivé schůzky. Nahrávání schůzky je akce iniciovaná uživatelem a může být omezena na organizátory schůzky. Pokud považujete nahrávky schůzky za užitečné, měli byste požádat organizátora schůzky, aby je nahrál, když schůzka začíná.

  Jak připojit externí pevné disky v Linuxu