Jak obnovit smazaný e-mail iCloud

Cloudové úložiště i výpočetní techniku ​​poskytuje iCloud. Pro zachování úložiště uživatelé z tohoto důvodu preferují odstranění svých dat, ale riskují, že nechtěně smažou důležité e-maily. Pokud hledáte tipy na obnovení trvale smazaných e-mailů na iCloudu, přinášíme vám užitečného průvodce, který vás naučí, jak obnovit smazané e-maily na iCloudu. Také vám řekneme, jak zálohují e-maily iCloud a jak obnovit trvale smazané e-maily bez zálohování.

Jak obnovit smazaný e-mail iCloud

Nejprve se podívejme na několik funkcí iCloud:

  • S pomocí iCloudu mohou zákazníci sdílet a odesílat soubory s ostatními uživateli a ukládat data, včetně dokumentů, obrázků a hudby, na vzdálené servery ke stažení do zařízení se systémem iOS, macOS nebo Windows. Svá zařízení Apple můžete také spravovat v případě ztráty nebo odcizení.
  • Další funkcí, kterou iCloud nabízí, je možnost bezdrátového zálohování iOS zařízení na iCloud. To eliminuje potřebu ručního zálohování pomocí iTunes na hostitelském počítači Mac nebo Windows.
  • Připojení účtů prostřednictvím bezdrátového připojení AirDrop umožňuje uživatelům služby okamžitě vyměňovat fotografie, hudbu a hry.

  • Apple vám také umožňuje synchronizovat e-maily s účtem iCloud, stejně jako každý jiný významný poskytovatel pošty. Ideální nástroj pro správu e-mailů by vám umožnil přistupovat, mazat a spravovat vaše e-maily prostřednictvím webu a aplikací (desktop a iOS).
  • Ke každému účtu na iCloudu je aktuálně zdarma poskytováno pouze 5 GB prostoru.

Pokračujte ve čtení a najděte kroky demonstrující kroky k obnovení smazaného e-mailu iCloud.

Zálohuje iCloud e-maily?

Ano, e-maily a přílohy na iCloudu jsou uloženy ve vašem e-mailovém účtu iCloud. Jediné e-maily a přílohy uložené, pokud používáte poštovního klienta, jako je Apple Mail nebo Outlook, jsou ty, které jsou spravovány v účtu iCloud. E-maily na vašem Macu nebo jiných účtech nebudou uchovávány na serveru iCloud.

Proč vaše e-maily na iCloudu zmizely?

Důvody, proč e-maily na iCloudu mizí, jsou uvedeny níže:

  • Ve vzácných případech se může systém iPhone zhroutit, což má za následek ztrátu dat, například mizení e-mailů. Ve skutečnosti je to hlavní faktor přispívající k většině problémů s iPhone.
  • Je možné, že jste si aplikaci Mail na svém iPhonu přizpůsobili pomocí několika nastavení, z nichž některá mohou ovlivnit vaši doručenou poštu a způsobit mizení e-mailů z vašeho zařízení.
  • Mobilní telefon přirozeně přistupuje k e-mailu od vašeho poskytovatele e-mailových služeb, ale dělá to jinak. Zatímco k získávání e-mailů z počítače často používáte protokol POP3, většina e-mailových aplikací, které fungují na mobilních zařízeních, přijímá e-mail pomocí protokolu IMAP. Při používání POP3 můžete zaznamenat problém, kdy z vašeho iPhone začnou mizet e-maily.

Můžete obnovit trvale smazané e-maily z iCloud?

Ano, můžete obnovit trvale smazané e-maily na iCloudu, pokud jsou data uložena ve vašem počítači nebo jakémkoli externím zařízení nebo pokud váš iCloud uložil zálohu.

Jsou smazané e-maily navždy pryč?

Ne, smazané e-maily na iCloudu můžete obnovit z koše do 30 dnů od likvidace. Můžete také obnovit trvale smazané e-maily z iCloudu, pokud jsou data uložena ve vašem počítači nebo jakémkoli externím zařízení nebo pokud váš iCloud uložil zálohu.

Jak dlouho zůstane smazaný e-mail iCloud v koši?

E-mail smazaný na iCloudu zůstane v koši po dobu 30 dnů. Když odstraníte e-maily z doručené pošty na iCloudu, neodstraní se okamžitě. Místo toho jsou odeslány do složky Koš na iCloud Mail, kde jsou uchovávány po dobu následujících 30 dnů.

Můžete obnovit smazané e-maily po vysypání koše?

Ano, trvale smazané e-maily můžete obnovit z iCloudu. Smazané e-maily na iCloudu můžete obnovit, pokud jsou data uložena ve vašem zařízení nebo externím zařízení. Můžete k němu také přistupovat prostřednictvím svého iCloudu, který uložil zálohu těchto e-mailů.

Jak získáte smazané e-maily iCloud?

Když odstraníte e-maily z doručené pošty iCloud Mail, budou odeslány do složky Koš na iCloud Mail, kde budou uloženy po dobu následujících 30 dnů. Dokud to neuplynulo 30 dní, je snadné získat ztracené e-maily na iCloudu. Zde jsou kroky, které vám pomohou pochopit, jak získat ztracený e-mail iCloud:

1. Navštivte úředníka webové stránky iCloud v prohlížeči a přihlaste se pomocí svého Apple ID.

2. Klikněte na možnost Mail na domovské obrazovce iCloud.

3. Klikněte na složku Koš v levém podokně, jak je znázorněno níže.

4. Klikněte na požadovaný e-mail ze seznamu.

5. Poté kliknutím na ikonu Přesunout do > Doručená pošta přesunete tento starý a vyhozený e-mail do hlavní doručené pošty na vašem e-mailovém účtu iCloud.

Jak můžete obnovit trvale smazané e-maily bez zálohování?

Trvale smazané e-maily z iCloudu můžete obnovit bez zálohování, pokud je obnovíte do 30 dnů od smazání. Po 30 dnech nebudete moci e-maily obnovit. Postupujte podle výše uvedených kroků a zjistěte, jak přijímat e-maily do 30 dnů od likvidace na iCloud.

Jak obnovíte trvale smazané e-maily z iCloud?

Extrahování dříve uložené zálohy je další známá technika, jak se naučit obnovit e-maily, které byly z iCloudu zcela odstraněny. Použití této metody samozřejmě vyžaduje, abyste již měli uloženou zálohu iCloud. Prostřednictvím webové stránky, programu pro stolní počítače nebo aplikace pro iOS lze tento postup použít k obnovení smazaných e-mailů iCloud. Zde je návod, jak obnovit smazané e-maily v iCloud pomocí uložené zálohy:

1. Jděte k úředníkovi webové stránky iCloud a přihlaste se ke svému účtu.

2. Klikněte na Účet Nastavení.

3. V části Upřesnit klepněte na Obnovit soubory.

4. Nyní uvidíte dříve zálohované soubory. Vyberte požadovaný záložní soubor a klikněte na Obnovit.

***

Doufáme, že vám tato příručka pomohla a podařilo se vám obnovit smazaný e-mail iCloud. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

  Jak znovu využít vysunutí klávesy na klávesnici Mac
x