Jak odesílat textové zprávy na Snapchat

Když byl spuštěn Snapchat, všichni se více zajímali o zveřejňování fotografií a videí než o používání funkce okamžitých zpráv (IM) aplikace. Mnoho uživatelů si dokonce myslelo, že ve Snapchatu není žádná možnost IM, protože aplikace byla hrubá a jak neintuitivní bylo najít chat IM.

V dnešní době má Snapchat skvělé rozhraní, které uživatelům umožňuje rychle odesílat texty několika různými způsoby. Ať už chcete procházet seznam kontaktů nebo se podívat do historie zpráv a odpovědět odtud, rychlé zasílání zpráv je vždy dva nebo tři jednoduché kroky od domovské obrazovky Snapchatu.

Pokud s používáním aplikace stále začínáte, následující odstavce by vás měly provázet procesem odesílání textů, jejich ukládání a označování ke smazání. Dozvíte se také, jak přidávat překryvné texty, pokud o to máte zájem.

Funkce zpráv Snapchat

 • Přejděte do doručené pošty (klepněte na čtvercovou ikonu vedle tlačítka spouště)
 • Přejeďte prstem doprava na jednom z vašich kontaktů
 • Napište svou zprávu a klepněte na Odeslat
 •   Jak vytvářet příběhy Snapchat s přáteli

  Můžete také odeslat zprávu ze seznamu kontaktů. Funkce doručené pošty vám nedovolí posílat zprávy lidem, které jste předtím nekontaktovali.

  Další alternativou je poslat přímou zprávu ze Snapchat Story. Mějte na paměti, že zpráva zmizí, jakmile si ji příjemce přečte.

 • Přejetím doleva zobrazíte příběhy
 • Klepněte na příběh
 • Hledejte odkaz Chat ve spodní části stránky
 • Přejeďte prstem nahoru na chatu
 • Napište SMS a klepněte na Odeslat
 • Další užitečnou věcí, kterou můžete udělat, je uložit zprávu. Pokud na zprávu klepnete a podržíte, po několika sekundách se zobrazí upozornění. Když na obrazovce uvidíte slovo Uloženo, znamená to, že zpráva byla uložena do vašich Snapchat Memories.

  Uložení zprávy můžete také zrušit, pokud na ni jednou klepnete. Jakmile se změní na tučné, budete vědět, že již není uložen a že zmizí, když zavřete obrazovku chatu.

  Přidání textu do snímku

 • Pořiďte fotku
 • Stiskněte a podržte ikonu T (pravý horní roh)
 • Zadejte text
 • Chcete-li změnit vzhled textu, klepněte znovu na ikonu T
 • Klepněte na Hotovo
 •   Jak opravit chybu klepnutím opakovat na objektivu Snapchat

  Tato funkce vám umožňuje přidat textové překrytí na fotografii nebo video, které jste nahráli na Snapchat. Upozorňujeme, že existuje limit 80 znaků, který zahrnuje interpunkční znaménka a mezery.

  Odesílání fotografií

  Funkce zpráv Snapchat funguje jako jakákoli jiná aplikace pro rychlé zasílání zpráv. Z obrazovky chatu můžete odesílat text i soubory, jako jsou fotografie a videa. Můžete také procházet svou knihovnu fotografií a rozhodnout se, zda odtud něco odeslat.

  Ještě úžasnější je, že na fotografii před odesláním můžete přidat filtry, textové překryvy a emotikony. To vám umožní přizpůsobit a přizpůsobit vaše mediální soubory.

  Ochrana osobních údajů Snapchat

  I když možná budete chtít poslat textovou zprávu příteli nebo neznámému člověku na Snapchat, uvědomte si, že tato zpráva nemusí dorazit do cíle. Uživatelé si mohou nastavit přísná nastavení soukromí, která zahrnují omezení způsobů, jak je lze kontaktovat.

  Pokud někdo zakázal chat na své straně, můžete mu stále poslat zprávu z doručené pošty nebo funkce chatu, jen ji neobdrží. Nedostanete upozornění, že byl tento chat zablokován.

    Jak získat The Game Of Thrones Snap Filter ve Snapchatu

  Zda někdo zakázal textové zprávy na svém profilu, budete moci vědět pouze tehdy, když se pokusíte odeslat text z příběhu. Pokud příběh Snapchat neobsahuje odkaz na chat ve spodní části stránky, znamená to, že uživatel tuto funkci zakázal. Nejde to nijak obejít.

  Proč byste na Snapchatu používali textové zprávy?

  Fotografie může říct tisíc slov, ale tisíc slov nenahradí oboustrannou konverzaci. Snapchat, stejně jako mnoho dalších IM aplikací, nabízí možnost videohovorů. Ale bez ohledu na to, jak dobré je vaše připojení, tato služba je poněkud podprůměrná.

  Pokud tedy chcete něco sdělit více než jen obrázkem nebo videem, možná budete muset použít instant messaging, abyste svůj názor vyjádřili. Proto je důležité znát všechny zkratky, které můžete použít k odeslání textové zprávy. Je to stále nejefektivnější způsob komunikace v aplikaci.

  Jen nezapomeňte, že někteří uživatelé preferují omezit konverzace na minimum a používat Snapchat pouze pro původní zamýšlené použití. Nepředpokládejte, že můžete jen tak napsat text komukoli, dokonce i těm z vašeho seznamu kontaktů.

  x