Jak opravit chybu DirecTV 771, 40

Cena předplatného kabelové služby a kvalita její služby jsou skvělým důvodem, proč opustit službu ve prospěch nebo službu streamování médií, jako jsou Hulu, HBO Max a Netflix.

Kabelové služby mohou stát více než několik streamovacích služeb dohromady, ale mnoho lidí je stále používá, často proto, že streamovací služby geograficky omezují obsah.

Chyba DirecTV 771, 40

DirecTV

DirecTV je kabelová služba AT&T a není levná. Funguje to s průměrným kabelovým boxem nebo přijímačem a stojí mezi $ 65 a $ 85. Počet kanálů, které získáte, se liší a dražší předplatné vám také poskytne HBO Max.

Opravit chybu DirecTV 771, 40

Kabelové služby jsou stejně náchylné k chybám a problémům jako streamovací služby. Kabelová služba v podstatě dodává obsah prostřednictvím kabelového připojení a toto připojení může nastat problémy. Problém může být ve službě nebo v hardwaru, který se používá k příjmu signálu.

Chyba DirecTV 771, 40 znamená, že se váš přijímač nemůže připojit k vaší satelitní anténě nebo má potíže s komunikací s vaší satelitní parabolou. Problém může spočívat v přijímači, v adaptéru SWiM nebo v samotné satelitní parabole.

Zde je několik věcí, které můžete zkusit opravit chybu DirecTV 771, 40.

1. Vypněte a zapněte adaptér SWiM

SWiM adaptér je v podstatě to, co spojuje satelit s přijímačem. Je nezbytnou součástí spojení.

Odpojte adaptér SWiM od zdroje napájení.
Počkejte 10-15 sekund.
Zapojte adaptér zpět.

2. Zkontrolujte, zda nejsou překážky signálu

Satelit přijímá signál, který je přenášen do přijímače a vašeho televizoru. Pokud to něco blokuje, zobrazí se chyba DirecTV 771, 40.

Ujistěte se, že váš satelit není ničím blokován a že nezměnil směr. Buďte opatrní při jeho kontrole a pokud máte podezření, že by mohlo být nebezpečné dostat se k satelitu, požádejte o technickou podporu od AT&T.

3. Zkontrolujte přijímač

Ujistěte se, že přijímač nemá uvolněné kabely. Zkontrolujte zadní stranu a (nejprve odpojte od napájení) a ujistěte se, že je vše správně zasunuto a zašroubováno.

4. Špatné povětrnostní podmínky

Extrémní počasí může rušit signál vaší satelitní paraboly. V tomto případě nelze dělat nic jiného, ​​než čekat, až se počasí zlepší.

Pokud žijete někde, kde je v zimě sníh, je možné, že se na talíři nahromadil a zmrzl sníh. Bude se muset vyčistit. Zavolejte na podporu AT&T a oni pošlou technika, aby to udělal.

Závěr

Pokud vše ostatní selže, kontaktujte zákaznickou podporu. AT&T doporučuje tak učinit, protože to může být problém se satelitní anténou, který byste se neměli pokoušet sami opravit.