etechblog

Jak opravit chybu DirecTV 771, 40

Cena předplatného kabelové služby a kvalita její služby jsou skvělým důvodem, proč opustit službu ve prospěch nebo službu streamování médií, jako jsou Hulu, HBO Max a Netflix.

Kabelové služby mohou stát více než několik streamovacích služeb dohromady, ale mnoho lidí je stále používá, často proto, že streamovací služby geograficky omezují obsah.

DirecTV

DirecTV je kabelová služba AT&T a není levná. Funguje to s průměrným kabelovým boxem nebo přijímačem a stojí mezi $ 65 a $ 85. Počet kanálů, které získáte, se liší a dražší předplatné vám také poskytne HBO Max.

  Jak používat funkce AND a OR v Tabulkách Google

Opravit chybu DirecTV 771, 40

Kabelové služby jsou stejně náchylné k chybám a problémům jako streamovací služby. Kabelová služba v podstatě dodává obsah prostřednictvím kabelového připojení a toto připojení může nastat problémy. Problém může být ve službě nebo v hardwaru, který se používá k příjmu signálu.

Chyba DirecTV 771, 40 znamená, že se váš přijímač nemůže připojit k vaší satelitní anténě nebo má potíže s komunikací s vaší satelitní parabolou. Problém může spočívat v přijímači, v adaptéru SWiM nebo v samotné satelitní parabole.

Zde je několik věcí, které můžete zkusit opravit chybu DirecTV 771, 40.

1. Vypněte a zapněte adaptér SWiM

SWiM adaptér je v podstatě to, co spojuje satelit s přijímačem. Je nezbytnou součástí spojení.

  Jak zkontrolovat stav reklamace FedEx

Odpojte adaptér SWiM od zdroje napájení.
Počkejte 10-15 sekund.
Zapojte adaptér zpět.

2. Zkontrolujte, zda nejsou překážky signálu

Satelit přijímá signál, který je přenášen do přijímače a vašeho televizoru. Pokud to něco blokuje, zobrazí se chyba DirecTV 771, 40.

Ujistěte se, že váš satelit není ničím blokován a že nezměnil směr. Buďte opatrní při jeho kontrole a pokud máte podezření, že by mohlo být nebezpečné dostat se k satelitu, požádejte o technickou podporu od AT&T.

3. Zkontrolujte přijímač

Ujistěte se, že přijímač nemá uvolněné kabely. Zkontrolujte zadní stranu a (nejprve odpojte od napájení) a ujistěte se, že je vše správně zasunuto a zašroubováno.

  Sanity Returns: Jak nová loga USB4 zjednoduší nakupování

4. Špatné povětrnostní podmínky

Extrémní počasí může rušit signál vaší satelitní paraboly. V tomto případě nelze dělat nic jiného, ​​než čekat, až se počasí zlepší.

Pokud žijete někde, kde je v zimě sníh, je možné, že se na talíři nahromadil a zmrzl sníh. Bude se muset vyčistit. Zavolejte na podporu AT&T a oni pošlou technika, aby to udělal.

Závěr

Pokud vše ostatní selže, kontaktujte zákaznickou podporu. AT&T doporučuje tak učinit, protože to může být problém se satelitní anténou, který byste se neměli pokoušet sami opravit.

x