LoL

Jak opravit chybu „League Of Legends Not Opening“ [2023]

Právě jsem si pomohl z této chyby League of Legends a podělím se s vámi o všechny drobné detaily.

League of Legends přilákala nadšené recenze od svých fanoušků, kteří ji popisují jako nic menšího než „závislost“.

Je to jedna z mála her, kterou lidé hráli rok co rok. A je to zdarma bez jakéhokoli tajného algoritmu pay-for-win, který trápí většinu takových her.

Takže chápu, jak nepříjemné to musí být, když to zkoušíte a vidíte, že se neotevírá. Osobně jsem strávil celý den snahou dostat se přes přihlašovací obrazovku a pokaždé mě to pláclo s tímto:

To byl můj první den s League of Legends a bylo to frustrující. Moje vůle však zvítězila (ale ne bez asistence mého kolegy).

Připojte se ke mně, když vám řeknu, co fungovalo a co ne. Upozorňujeme, že váš problém se může lišit a měli byste vyzkoušet všechny zde uvedené opravy.

Snižte rozlišení obrazovky

V subredditu Ligy je mnoho uživatelů, kteří hlásí, že snížení rozlišení obrazovky pod 1600 pixelů pro ně fungovalo.

  Jak opravit chybu přihlášení do League of Legends (LoL se nepodařilo přihlásit do neplatné relace)

Zdroj: Reddit

Může být nepříjemné měnit rozlišení displeje pokaždé, když hrajete League of Legends, ale jde to snadno opravit. Přesto můžete jít dolů, abyste zjistili, zda pro vás funguje něco jiného.

Použijte instalační adresář

Tento krok řeší hlavně problémy s vadným klientem Riot.

Měli byste začít uzavřením všech úkolů souvisejících s Riotem a Ligou.

Za tímto účelem můžete otevřít Správce úloh zadáním taskmgr do okna Spustit (⊞+R). Poté přejděte na Podrobnosti, přejděte dolů a najděte procesy ligy. Zde vyberte LeagueClient.exe, klikněte pravým tlačítkem a kliknutím na Ukončit strom procesů zavřete všechny najednou.

Podobně přejděte dolů a vyhledejte úlohy související s Riotem a strom koncového procesu spojený s RiotClientServices.exe.

Následně otevřete instalační složku League (C:Riot GamesLeague of Legends) a najděte LeagueClient.exe ke spuštění jako správce.

Měl by vyřešit většinu problémů na úrovni povrchu. A pokud to funguje, můžete vytvořit zástupce na ploše pro LeagueClient.exe. Stačí kliknout pravým tlačítkem myši na LeagueClient.exe, najet myší na Odeslat a kliknout na Plocha (vytvořit zástupce).

Změňte svou IP adresu

Po vyzkoušení všech zde uvedených metod mi fungovalo toto…získání nové IP adresy.

Možným důvodem může být, že naši ISP mají mnoho uživatelů, kteří sdílejí stejné IP adresy. Konkrétní tedy může mít mnoho uživatelů hrajících League, a tak se vrátil s chybou přihlášení.

  Opravte vysoký ping v League of Legends

Připojil jsem se k VPN jako Proton VPN (která má také bezplatnou vrstvu) a fungovalo to. Zopakoval jsem totéž, abych potvrdil, a pokaždé to vydalo stejnou chybu bez VPN a úspěšně se přihlásilo pomocí VPN.

Zkuste proto jeden použít a uvidíte, zda problém přetrvává. Kromě Protonu můžete vyzkoušet také ExpressVPN, NordVPN, Surfshark atd.

Vypněte brány firewall

To je obecně hrozná rada; některým uživatelům to však fungovalo, zejména předplatitelům Bitdefenderu.

Takže tento konkrétní antivirový program má tuto pokročilou obranu proti hrozbám, která zjevně omezovala některé uživatele v hraní ligy.

Přesto se to může stát s jakýmkoli antivirovým programem a nejlepší je vypnout pokročilé firewally nebo antivirus úplně, abyste viděli stav problému.

Aktualizace (nebo vrácení) OS

Toto řešení poskytují sami vývojáři Ligy.

Jednoduše řečeno, aktualizujte svůj operační systém na nejnovější verzi nebo se vraťte zpět, pokud tato chyba stále trvá.

Navíc to platí pro Windows i Mac. Kromě toho se zdá, že League není nejvhodnější pro Windows 11:

To je dáno i podpůrným týmem ligy. I když to může být dočasné, zkuste to hrát na předchozí verzi příslušných operačních systémů.

Odinstalovat/Znovu nainstalovat

To obvykle opraví mnoho chyb, pokud je provedeno správně. Cílem je provést čistou odinstalaci, kterou můžete provést pomocí nástrojů třetích stran, jako je Revo Uninstaller (který má bezplatnou verzi).

  Opravte chybový kód League of Legends 900 ve Windows 10

Důležité je, že po odinstalaci spusťte pokročilou kontrolu v programu Revo Uninstaller, abyste odstranili všechny zbytky. Proces je velmi jednoduchý a po dokončení odinstalace se zobrazí možnost skenování.

A pamatujte, že neexistuje žádná možnost odinstalovat klienta Riot, protože (aktuálně) je to přenosná aplikace. Takže byste odinstalovali samotnou hru. Poté přejděte do instalačního adresáře Riot (obvykle C:Riot Games) a smažte složku Riot Games.

Pamatujte, že by to také odstranilo všechny ostatní hry Riot, které jste si nainstalovali prostřednictvím tohoto klienta.

Nakonec jej nainstalujte znovu a zkontrolujte, zda jste z této mizérie venku.

Zabalit!

Myslím, že bys teď neměl číst. Ale pokud jste stále tady a ještě nehrajete, není to dobrá zpráva.

Přesto pro vás mám ještě jednu opravu. Jeden Redditor oznámil, že kontaktoval podporu Riot a získal upraveného klienta Riot, který to nadobro opravil.

PS: Dali jsme dohromady tento seznam dalších MOBA her pro Android a iOS, pokud pro vás League nemůže fungovat.

x