Jak používat mody ve hře Google Snake

Existuje několik skrytých her Google, ke kterým můžete přistupovat pomocí rychlého vyhledávání, ale hra Snake je jednou z nejpopulárnějších z celé řady. Je to klasická hra, kterou většina z nás musela hrát na svých telefonech Nokia, když jsme vyrůstali. Nyní hra díky komunitě získala spoustu vylepšení, včetně nových map a témat, v podobě modů. Pokud tedy rádi hrajete hru Snake ve vyhledávání a chcete novou výzvu, přinášíme vám rychlý návod, jak používat mody v Google Snake Game. Přidali jsme podrobné kroky, jak přidat herní mody Google Snake a hrát hru ve vašem prohlížeči. Na tuto poznámku, pojďme rovnou do toho.

  Jak vytvořit krásnou vstupní stránku ve WordPressu?

Používejte mody ve hře Google Snake (2022)

1. Nejprve si musíte stáhnout nabídku modů pro Google Snake Game. Otevřete toto GitHub a klikněte na „MoreMenu.html“. Tím se stáhne mod Snake Game do vašeho počítače.

2. Dále otevřete prohlížeč Chrome a pomocí zkratky Chrome „Ctrl + Shift + O“ otevřete Správce záložek.

3. Zde klikněte na nabídku se třemi tečkami v pravém horním rohu a vyberte „Importovat záložky“.

4. Nyní vyberte soubor „MoreMenu.html“, který jste stáhli v prvním kroku.

5. Tím se do prohlížeče Chrome na vašem počítači přidá nabídka modu Google Snake Game. Zobrazí se ve složce „Imported“ ve Správci záložek.

6. Nyní vyhledejte „snake game“ na Googlu a klikněte na tlačítko „Play“. Poté klikněte na ikonu „ozubeného kola“.

  USB-RF vs. Bluetooth pro myši a klávesnice: Co je lepší?

7. Jakmile jste na stránce nastavení, klikněte na nabídku se třemi tečkami v pravém horním rohu prohlížeče a vyberte „Záložky“. Nyní přejděte dolů a vyhledejte složku „Importováno“. Nakonec klikněte na „Další položky nabídky“.

8. Do této hry pro vyhledávače okamžitě přidá mody Snake Game. Ihned se objeví nové mapy, tmavý režim, animované barvy a další věci.

9. Pokud chcete odstranit mody z Google Snake Game, neklikejte na „Více položek nabídky“ a můžete začít hrát s výchozím nastavením.

Stáhněte si Google Snake Game Mods a bavte se

Takto si můžete stáhnout a používat mody v zábavné hře Google Snake. V této příručce jsme předvedli kroky pro populární mod dostupný na GitHubu, ale tyto pokyny budou fungovat i pro jiné mody. Takže pokračujte a vyzkoušejte některé z nejlepších modů Google Snake Game prostřednictvím zde odkazovaného článku. A pokud jde o hry Asistenta Google, které můžete hrát na telefonu, postupujte podle našeho průvodce a najděte nové a zajímavé hry, kterými zabijete čas. Kromě toho můžete objevit některé zajímavé hry Google Doodle. A pokud máte nějaké dotazy, dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

  Obnovte vnímání zvuku pomocí těchto 11 aplikací pro naslouchátka