Jak skrýt náhledy zpráv Slack na uzamčené obrazovce

Není nedostatek aplikací pro zasílání zpráv pro mobily a počítače, ale lze s jistotou říci, že většina aplikací není zaměřena na práci. Aplikace pro zasílání zpráv, které začínaly jako sociální aplikace, obvykle nepřecházejí do oblasti produktivity. To je důvod, proč si Slack nadále drží prvenství v této konkrétní oblasti. Navzdory mnoha funkcím, které mají jiné aplikace pro zasílání zpráv, nemohou Slack nahradit. To znamená, že Slack dlouho přehlížel funkci, kterou mají jiné aplikace pro sociální zasílání zpráv. Až dosud jste nemohli skrýt náhledy zpráv Slack na obrazovce uzamčení.

Skrýt náhledy zpráv Slack

Aplikace Slack pro iOS a Android byly právě aktualizovány. Nyní můžete skrýt náhledy zpráv Slack z obrazovky uzamčení prostřednictvím nastavení aplikace. Aktualizujte aplikaci a poté ji otevřete.

  Jak nainstalovat video zvonek

Klepněte na tlačítko přetečení vpravo nahoře a na navigačním panelu klepněte na Nastavení.

Na obrazovce Nastavení klepněte na Oznámení. Na obrazovce Oznámení vypněte možnost „Zahrnout náhled zprávy“.

Až příště dostanete zprávu, oznámení push na obrazovce uzamčení vám sdělí pouze to, od koho zpráva je. Ze začátku zprávy nebude žádný úryvek.

Nastavení se vztahuje na všechny kanály a všechny typy zpráv, tj. zmínky o přímých zprávách atd. Toto nastavení nelze použít na konkrétní kanál nebo konkrétní kontakt, což je trochu škoda. Na Slacku můžete mít soukromé kanály a to jsou ty, pro které možná budete potřebovat nastavení místo pro všechny kanály a kontakty.

  Agora's vám umožní porovnávat produkty při nákupu položek online [Chrome]

Lépe později než nikdy

Toto je docela základní funkce, pokud jde o aplikace pro sociální zasílání zpráv, jako je Facebook Messenger a Whatsapp. To vyvolává otázky, proč to Slackovi trvalo tak dlouho, než to přidal.

Důvod je vlastně docela jednoduchý. Slack je aplikace, kterou používáte k práci. Je nepravděpodobné, že odesíláte nebo přijímáte zprávy, které by byly trapné, pokud by byly přečteny z obrazovky uzamčení. To je všeobecná naděje, i když lidem v odesílání nevhodných zpráv přes Slack moc nebrání.

Přidání této funkce je vítáno, protože i když pracovní zprávy nejsou osobní, mohou stále obsahovat citlivé informace. Můžete například poslat přihlašovací údaje kolegovi přes Slack nebo můžete také diskutovat o událostech schůzky přes Slack. Jde o to, že možná nebudete chtít, aby se vaše zprávy Slack četly z obrazovky, a to z dobrého důvodu. Nyní existuje způsob, jak tomu zabránit.

  Jak nainstalovat Clang na Ubuntu

x