Jak tisknout komentáře pouze ve Wordu

Při spolupráci na dokumentu s několika lidmi je zanechání komentářů nezbytnou součástí procesu. Dokument můžete vytisknout spolu s komentáři, ale co když chcete vytisknout pouze komentáře? Můžeš to udělat.

Proč chcete tisknout pouze komentáře k dokumentu? Důvodů je několik. Možná jen chcete tištěnou kopii komentářů, které si můžete uchovat pro své záznamy. Nebo si možná chcete sednout se spolupracovníky jako skupina a podívat se na dokument a komentáře odděleně. Vytištěná stránka plná úprav a komentářů totiž může být trochu zahlcující. Ať už je váš důvod jakýkoli, Word vám to usnadní.

Pouze tisk komentářů

Nejprve otevřete dokument obsahující komentáře, které chcete vytisknout. Na kartě „Recenze“ klikněte na tlačítko „Zobrazit značky“.

V horní části rozbalovací nabídky uvidíte „Komentáře“. Pokud je vedle něj zatržítko, není třeba zde nic dělat. Pokud ne, pokračujte a vyberte to.

Za zmínku také stojí, že máte možnost namísto tisku všech komentářů vytisknout pouze komentáře specifické pro recenzenty. Chcete-li to provést, vyberte z nabídky „Konkrétní lidé“ a ze zobrazeného seznamu vyberte konkrétního recenzenta, jehož komentáře si chcete ponechat. V opačném případě ponechte vybranou možnost „Všichni recenzenti“.

Dále vyberte kartu „Soubor“.

V levém podokně vyberte možnost „Tisk“.

Objeví se několik různých možností spolu s náhledem dokumentu. V horní části sekce „Nastavení“ vyberte možnost „Tisk všech stránek“.

V nabídce Dokument, která se zobrazí, v části „Informace o dokumentu“ vyberte možnost „Seznam značek“. Také se ujistěte, že je ve spodní části vybrána možnost „Print Markup“.

Dále nad nabídkou „Nastavení“ klikněte na „Tisk“.

Nyní budete mít tištěnou verzi pouze komentářů dokumentu.