Jak získat Bulbasaura v Pokémon Yellow

Největší hit Nintenda pro Game Boy, Pokémon a jeho více edicí, které vyšly nejprve v roce 1996 v Japonsku a později v dalších zemích, má šílenou fanouškovskou základnu. Při oslavě 20. výročí v roce 2016 u příležitosti 20. výročí franšízy Pokémon vydala Nintendo Pokémon Yellow spolu s červenou a modrou pro virtuální konzoli Nintendo 3DS. Pokémon Yellow je vylepšená verze Pokémon Red and Blue a je součástí první série her, která byla spuštěna před desítkami let. Pokud se chystáte poprvé vyzkoušet Pokémon Yellow nebo máte něco jemného pro Pokémon anime show nebo hry, které jste hráli, když jste byli ještě dítě, tento průvodce vám jistě pomůže s některými otázkami. Tyto otázky mohou vyvstat při hraní této hry, například jak získat Bulbasaura v Pokémon Yellow a jak udělat Pikachu šťastným v Pokémon Yellow.

Jak získat Bulbasaura v Pokémon Yellow

Dozvíte se, jak získat Bulbasaura v Pokémon Yellow a jak udělat Pikachu šťastným Pokémon žlutý dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Jak získat Bulbasaura v Pokémon Yellow?

V Pokémon Red and Blue si můžete vybrat ze tří počátečních Pokémonů: Bulbasaur, Squirtle a Charmander. Ale v Pokémon Yellow je Pikachu jedinou možností, kterou dostanete. Každý z těchto tří však lze snadno získat na začátku hry. Níže jsou uvedeny některé způsoby, jak získat Bulbasaura v Pokémon Yellow bez obchodování nebo zdarma:

Krok I: Udělejte Pikachu šťastným

Abyste se ujistili, že je váš Pikachu šťastný, můžete nejprve zkontrolovat úroveň štěstí otočením se k Pikachuovi a stisknutím tlačítka A na Game Boy. To vám pomůže s ním komunikovat, a pokud má Pikachu dobrou úroveň štěstí, srdce by se mělo vznášet nad jeho hlavou.

Krok II: Použijte lektvary na Pikachu

Nejrychlejší způsob, jak zvýšit Pikachuovo štěstí, je použití lektvarů na Pikachu. Lektvary zdraví můžete získat z obchodu ve hře a musíte je opakovaně používat na Pikachu. Když použijete lektvar na Pikachu, bude se zdát, že nebude mít žádný účinek. Ale lektvary pomohou zvýšit Pikachuovo štěstí, i když je Pikachu v plném zdraví. Takže v případě potřeby použijte hodně lektvarů.

  Jak nainstalovat a používat Gnome-Pie na Linuxu

Krok III: Zajistěte si na večírku prostor

Musíte jít do Pokémon centra v jakémkoli městě, abyste uvolnili alespoň jedno místo pro Bulbasaura, protože najednou můžete nosit pouze 6 Pokémonů. Pokud tedy nemáte žádné místo, jděte do centra a vložte jednoho ze svých Pokémonů. Ale ujistěte se, že neukládáte Pikachu.

Krok IV: Seznamte se s Melanií v Cerulean City

Po bitvě Cerulean City se vydejte do domu přímo nalevo od Pokémon Center v Cerulean City. Uvnitř domu najdete dívku stojící se svým Bulbasaurem hned vedle ní a ta dívka se jmenuje Melanie. Komunikujte s ní a ona si všimne, že se staráte o Pikachua. Pokud je tedy Pikachuovo štěstí na vysoké úrovni, zeptá se vás, zda byste se postarali o jejího Bulbasaura. Řekněte ano a Melanie přidá Bulbasaura do vaší prázdné party.

Gratulujeme, právě jste přidali Bulbasaura do svého stále rostoucího týmu Pokémonů!

Jak získat Squirtle v Pokémon Yellow?

Naštěstí je Squirtle jednou z bestií vodního typu, které se snáze získávají. Ze tří počátečních Pokémonů, Charmander typu Oheň, Bulbasaur typu Grass a Squirtle typu Water, jsou všechny skvělé samy o sobě. Jak získat Bulbasaura v Pokémon Yellow jste se již naučili v předchozím nadpisu. Ale pokud chcete chytit Squirtla v Pokémon Yellow, postupujte podle níže uvedených kroků.

Krok I: Jděte do Vermilion City

Poté, co dokončíte všechny své události v Cerulean City, musíte zamířit na jih z tohoto města, podzemní chodby, a pokračovat na jih, dokud nedorazíte do Vermilion City, abyste našli a získali Squirtla.

Krok II: Porazte vůdce tělocvičny Lt. Surge

Protože jste již porazili vůdce tělocvičny Misty z Cerulean City, porazit Lt. Surge by nemělo být tak obtížné. Lt. Surge má Raichu úrovně Electric 28, takže můžete snadno porazit Raichu poručíka Surge. A k tomu byste měli mít k dispozici pokémona typu Ground nebo Rock. Pokémoni typu Ground nebo Rock mají v bitvách výhodu oproti Pokémonům typu Electric, protože na ně elektrické dovednosti nefungují.

Krok III: Udělejte si prostor ve vaší párty

Po porážce Lt. Surge zkontrolujte, zda má vaše strana prázdný slot nebo ne. Pokud není místo, zamiřte do Pokémon centra a vložte jednoho Pokémona, abyste se ujistili, že máte místo pro Squirtla. Pokud již máte na svém seznamu 6 Pokémonů prázdný slot, pokračujte dalším krokem.

  10 nejlepších online nástrojů a aplikací pro záznam hlasu

Krok IV: Komunikujte s důstojníkem Jenny

Jděte do centra Vermilion City a komunikujte s policistou, který tam prostě stojí. Po rozhovoru s ní vás bude informovat, že zajala Squirtla a hledala silného trenéra, který by jim ho dal. Pokud jste postupovali podle výše uvedených kroků a porazili poručíka Surgeho, policistka Jenny vám jednoduše předá Squirtla.

Tady máš! Přidali jste Squirtla do své party. Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, jak získat Bulbasaura v Pokémon Yellow.

Jak udělat Pikachu šťastným v Pokémon Yellow?

V Pokémon Yellow je pro vašeho společníka Pikachu připraven velmi jednoduchý systém štěstí. Pikachuovo štěstí lze kdykoli zkontrolovat pouhým pohledem na Pikachua a interakcí s ním. Pokud je úroveň štěstí Pikachua dobrá, znamená více než 146, pak se nad Pikachuovou hlavou bude vznášet srdce. Pojďme se tedy podívat na způsoby, jak zvýšit úroveň štěstí Pikachu.

  • Používejte předměty na Pikachu: Můžete použít lektvary, které si můžete koupit v obchodě. Opakované používání lektvarů na Pikachu je jedním z nejrychlejších způsobů, jak zvýšit Pikachuovo štěstí. Při používání lektvaru zdraví na Pikachu, i když je zdraví plné, se objeví text, který nebude mít žádný účinek. Ale nemusíte se bát, protože lektvar zvýší Pikachuovu úroveň štěstí.

  • O úroveň výš Pikachu: Úroveň štěstí Pikachu se zvýší pokaždé, když se Pikachu o úroveň výš. Úroveň Pikachu můžete zvýšit tím, že se jednoduše zúčastníte každého boje a budete Pikachu v bitvách používat co nejvíce. To také pomůže Pikachu dosáhnout rychlejšího levelování ve srovnání s vašimi ostatními Pokémony. Můžete také použít Rare bonbony.

  • Vyhněte se tomu, aby byl Pikachu nešťastný: Úroveň štěstí Pikachua se sníží, pokud omdlí v bitvě nebo pokud Pikachu uložíte do centra Pokémonů. Vždy mějte Pikachu ve svém seznamu 6 Pokémonů, abyste zabránili snížení hodnocení štěstí Pikachu.

  • Použijte Pikachu v bitvě proti vedoucím tělocvičny: Použití Pikachu v zápase proti vedoucím tělocvičny přináší bonusové štěstí. Ale jde o to, že počet vedoucích posiloven ve hře je konečný a zvyšování hodnocení štěstí Pikachu tímto způsobem může být nekonzistentní.

Jaká je poloha Pokémon Yellow Squirtle?

Protože ve všech třech hrách, Pokémon Red, Blue a Yellow, nejsou žádné divoké Squirtles, ale ve žluté verzi můžete získat jednoho zdarma. V předchozích dvou verzích si můžete na začátku hry vybrat Squirtla ze tří startovacích Pokémonů. A v Pokémonech lze Yellow Squirtle získat zdarma ve Vermilion City. Nejprve, po ukončení akcí v Cerulean City, musíte zamířit do Vermilion City a porazit vůdce městské tělocvičny Lt. Surge. Poté, co porazíte Lt. Surge, musíte jít do centra Vermilion City a komunikovat s policistkou Jenny, která tam prostě stojí. Dá ti tvůj Squirtle. Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, jak získat Bulbasaura v Pokémon Yellow.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Proč se nad Pikachuovou hlavou objevuje srdce?

Ans. Když interagujete s Pikachu, nad jeho hlavou se objeví srdce. Srdce ukazovalo úroveň štěstí Pikachua. Takže, když uvidíte srdce nad Pikachuovou hlavou, budete vědět, že Pikachuovo hodnocení štěstí je velmi dobré.

Q2. Na jaké úrovni bude Bulbasaur, když ho získám?

Ans. Když získáte Bulbasaura od Melanie, bude na úrovni 10.

Q3. Melanie mi nedá Bulbasaura, i když je můj Pokémon šťastný.

Ans. Ujistěte se, že máte ve své družině prázdný slot, protože najednou můžete nosit pouze 6 Pokémonů. Pokud je plný, uložte jednoho Pokémona do jakéhokoli Pokémon centra a promluvte si s Melanie. Dá Bulbasaura. Podívejte se také na hodnocení štěstí Pikachu. Srdce by se mělo objevit při interakci s Pikachu, pokud má dobrou úroveň štěstí.

***

Nostalgie spojená s anime Pokémon, po které fanoušci po celém světě šíleli, protože byla součástí jejich dětských vzpomínek, a hra připomíná stejné události jako v původní anime show. Po dvou desetiletích je tato retro hra z roku 2000 mimořádně speciální pro ty, kteří znají anime show a slavného protagonistu Ashe Ketchuma a jeho společníka Pikachua. Doufáme, že už také víte, jak získat Bulbasaura v Pokémon Yellow a jak udělat Pikachu šťastným v Pokémon Yellow. Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, můžete nám je sdělit v sekci komentářů níže.

x