etechblog

Jak získat přístup k nové streamovací službě NASA a prozkoumat vesmír

Klíčové věci

  • NASA+ je bezplatná streamovací platforma, která nabízí dokumenty, živé přenosy, přednášky a vesmírný obsah pro děti i dospělé.
  • K NASA+ můžete přistupovat prostřednictvím aplikace NASA pro iOS a Android, Roku TV, Apple TV, Amazon Fire TV nebo webové stránky NASA+.
  • I když aplikace může mít určité zvláštnosti a chyby, snahy NASA vzdělávat veřejnost o vesmíru a budoucích misích jsou chvályhodné, s nadějí na zlepšení uživatelské zkušenosti v budoucnu.

NASA oznámila bezplatnou streamovací platformu nazvanou NASA+, která vám umožní sledovat dokumenty, sledovat mise NASA a sledovat živé zpravodajství na Zemi a ve vesmíru. Zde je návod, jak sledovat NASA+ a získat své každodenní vesmírné opravy přímo od NASA.

Kde můžete získat NASA+?

NASA+ je k dispozici pro iOS a Android prostřednictvím aplikace NASA. Jakmile si ji stáhnete a nainstalujete, přejděte na kartu Watch a měli byste vidět NASA+ – novou streamovací službu NASA.

  16 nejlepších alternativ Dreamweaveru, které inspirují inovativní webový design

Kanál NASA můžete také přidat do svého Roku TV. Aplikaci si také můžete stáhnout do Apple TV nebo Amazon Fire TV.

Pokud místo toho dáváte přednost streamování ve webovém prohlížeči, můžete navštívit stránku Web NASA+.

Na NASA+ je skvělé, že je zdarma. Nemusíte se přihlašovat ani vytvářet účet. Přestože je zdarma, také nemá reklamy.

Pokud tedy chcete neustále sledovat vzdělávací a rodinný vesmírný obsah, nemusíte chodit na placené předplatné, jako je Netflix nebo Amazon Prime. Stačí zamířit do NASA+ a budete spokojeni.

Služba také není omezena na USA. Můžete streamovat i z jiných regionů.

Ke stažení: NASA pro Android | iOS (Volný, uvolnit)

Co můžete sledovat na NASA+?

NASA+ nabízí dokumenty, živé přenosy a dokonce i přednášky. Má také videa určená pro děti v sekci Pro juniorské průzkumníky, což zajišťuje, že i děti mohou ocenit průzkum vesmíru v raném věku.

  Proč tlačítko Turbo v 90. letech zpomalilo váš počítač?

Ať už máte dítě, které se zajímá o cestování vesmírem, nebo hledáte vesmírnou zábavu zaměřenou na dospělé, NASA+ má něco pro vás.

Můžete také prozkoumat různá témata na NASA+. Patří mezi ně Lidé ve vesmíru, Země a podnebí, Sluneční soustava, Vesmír, Aeronautika, Zprávy a události, Děti a další. Pokud jste tedy na Netflixu sledovali vědecké televizní pořady, NASA+ vám poskytne více, abyste uspokojili vaši touhu.

Vtipy a chyby na streamovací službě NASA+

Přestože streamovací služba NASA+ nabízí skvělý obsah, její používání na vašem smartphonu může být trochu náročné. Je to proto, že aplikace má stále několik problémů, jako je video, které se odmítá zobrazit na iPhone 14 Pro, se kterým jsme ji testovali. Abychom to opravili, museli jsme aplikaci restartovat.

Videa NASA+ jsme v telefonu také nemohli zobrazit jako celou obrazovku, přičemž ikona celé obrazovky zůstala zašedlá. Měli jsme méně problémů se sledováním NASA+ na notebooku, i když videa vypadají, že zatím nejsou dostupná ve 4K.

  Jak hostit decentralizovaný web v roce 2023

Navzdory těmto problémům učinila NASA významné kroky k tomu, aby veřejnost vzdělávala o vesmíru a byla nadšená pro své budoucí mise. A jak čas plyne, doufáme, že NASA tyto problémy vyřeší, aby pomohla všem co nejlépe využít průzkum vesmíru.

Získejte více prostoru a vědy ve svém životě

Streamovací platforma NASA+ vám pomůže dozvědět se více o agentuře a jejích projektech. Je ideální pro každého, kdo se zajímá o vědu a pro nadšence do vesmírného průzkumu, zejména s plánem NASA vrátit se v roce 2025 na Měsíc s Artemis III.

Pokud tedy chcete vzdělání a zábavu, měli byste si pořídit aplikaci NASA nebo navštívit webovou stránku NASA+ na svém počítači. Služba je také skvělá pro vaše děti, zvláště pokud chcete, aby se zajímaly o vědu. Kdo ví? Možná se příští generace astronautů, která nás vezme na Mars, bude inspirovat pořady na NASA+.

x