Jak zkontrolovat stav reklamace FedEx

FedEx je jednou z mnoha společností, které můžete použít k odeslání a přijetí téměř čehokoli. Služba je jednou z největších svého druhu a je spolehlivá. To znamená, že žádná doručovací služba není imunní vůči problémům. Položky se mohou ztratit, nemusí být odeslány nebo mohou být poškozeny během přepravy. Na poškozené nebo ztracené položky můžete podat stížnost u FedEx. Vyřízení stížnosti bude nějakou dobu trvat, ale můžete ji zkontrolovat a zjistit, jakého pokroku bylo dosaženo.

Stav reklamace FedEx

Zkontrolujte stav reklamace FedEx

U společnosti FedEx můžete uplatnit nárok online. Reklamaci lze podat až na 200 položek najednou a lze ji podat online. Pro reklamaci budete muset přidat podpůrné dokumenty a můžete podávat reklamace pro místní (v rámci země) zásilky a pro mezinárodní zásilky (do země nebo mimo ni).

  Jak odstranit hypertextové odkazy z Dokumentů Google

Abyste mohli uplatnit nárok, potřebujete;

Sledovací číslo zásilky
Doklad o doručení nebo faktura
Veškerá dokumentace, která prokazuje, že jste zakoupili požadovanou položku, byla ztracena nebo poškozena

Žádost lze podat online, lze ji podat vyplněním a odesláním formuláře ke stažení e-mailem. Bez ohledu na způsob podání reklamace lze její stav zkontrolovat následujícím způsobem.

Sledovací číslo nároku

Když podáte stížnost, FedEx vám pošle e-mail, abyste potvrdili, že stížnost byla přijata. Potvrzovací e-mail obsahuje sledovací kód/číslo. Toto číslo je nezbytné pro sledování reklamace. Pokud jste podali reklamaci a neobdrželi jste potvrzovací e-mail, měli byste ji odeslat znovu nebo zavolat na zákaznickou službu FedEx a zjistit, co je špatně (ujistěte se, že spolu s reklamací byly dodány všechny dokumenty).

  Sleduj tohle! Pomůže vám najít filmy ke sledování na základě hodnocení a žánru

Najděte stav reklamace FedEx

Chcete-li zkontrolovat stav své reklamace FedEx, postupujte takto.

Navštivte Webové stránky společnosti FedEx.
Přihlaste se pomocí svého účtu FedEx.
Přejděte na kartu Moje nároky.
Pomocí filtrů vyhledejte svůj nárok.
Přejděte na kartu Přehledy a zobrazte přehledy svých nároků.

Závěr

Můžete vidět, jak váš nárok postupuje, ale FedEx vám neposkytne přesný časový plán, kdy bude nárok vyřešen. U mezinárodních nároků může být doba mnohem delší, než je obvyklé. FedEx bude muset projít různými kanály, aby vyrovnal mezinárodní nároky. Místní (v rámci země) nároky mohou být vyřešeny dříve. Vyřešená reklamace nutně neznamená, že vám společnost FedEx uhradí poškozenou položku. Pokud během procesu doručení nenalezne chybu a nic nenasvědčuje tomu, že by položka byla poškozena během přepravy, vaše reklamace nemusí nutně vést k vrácení peněz.

  Jakou rychlost internetu skutečně potřebujete?