etechblog

Jak zrušit Lyft Ride

Společnost Lyft, Inc. se sídlem v San Franciscu, Kalifornie, poskytuje mobilitu jako službu, připojování, pronájem automobilů, motorizované skútry, systém sdílení jízdních kol, půjčovny aut a rozvoz jídla ve Spojených státech a některých kanadských lokalitách. V důsledku každé rezervace, Lyft získává provizi, spíše než vlastnit jakákoli vozidla. Spotřebitel obdrží předem cenovou nabídku na jízdné, která se mění na základě nabídky a poptávky v oblasti v době rezervace a podléhá dynamickému stanovení cen. Pouhými několika klepnutími v aplikaci Lyft pro iPhone nebo Android můžete zrušit svůj výlet Lyft, pokud se místo toho rozhodnete jít pěšky, zjistíte, že potřebujete opustit svůj dům nebo pracoviště o něco později, nebo pokud se vaše plány změní z jakéhokoli jiného důvodu. . Pokud hledáte tipy na to samé, přinášíme vám užitečného průvodce, který vás naučí, jak zrušit jízdu Lyft a jaké jsou zásady zrušení Lyftu. Také se dozvíte, jak kontaktovat Lyft a zda Lyft vrací peníze.

Jak zrušit Lyft Ride

Lyft je od roku 2022 druhou největší společností pro spolujízdu ve Spojených státech, po Uberu s 28% podílem na trhu. Vzhledem k tomu, že Lyft a další služby přivolání jízdy jsou zaměřeny na pohodlí, je logické, že tato aplikace usnadní zrušení jízdy. V tomto článku se dozvíte, jak zrušit jízdu Lyft a zda Lyft vrátí peníze. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

  Jak nainstalovat Raspberry Pi OS s desktopem na Raspberry Pi 4

Je Lyft levnější než Uber?

Ne. Mezi Uberem a Lyft, existuje několik významných rozdílů. Pro průměrnou cestu může být Uber levnější než Lyft. Data naznačují, že Uber je levnější firma, přičemž typická cesta stojí 20 USD na rozdíl od typické cesty Lyft stojí 27 USD.

Mohu Lyft Pink kdykoli zrušit?

Ano, aplikace Lyft vám umožňuje kdykoli ukončit členství v Lyft Pink.

Můžete zrušit jízdu na Lyft zdarma?

Ano, jízdu na Lyft můžete zrušit zdarma. V závislosti na tom, kdy jízdu zrušíte, si Lyft účtuje storno poplatek. Storno poplatek za službu vám nebude účtován, pokud svou jízdu zrušíte před uplynutím uvedené doby. Plánovanou jízdu můžete zrušit do pěti minut před tím, než si vás má řidič vyzvednout. Pokud zrušíte rezervovanou jízdu alespoň pět minut před předpokládaným časem vyzvednutí, nebudou vám účtovány žádné poplatky. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jaké jsou zásady zrušení společnosti Lyft.

Mohu zrušit naplánovaný Lyft?

Ano, naplánovanou jízdu na Lyft můžete zrušit.

Vrátí Lyft automaticky peníze, pokud zrušíte?

Ano, Lyft automaticky vrátí peníze, pokud v některých situacích zrušíte. Než dorazíte na místo, Lyft si neúčtuje poplatky za způsob platby uvedený v záznamech. To znamená, že nebudete muset žádat o úplné vrácení peněz, pokud svou cestu zrušíte nebo pokud řidič nedorazí. Pokud se obrátíte na zákaznickou podporu Lyft a požádáte o úpravu jízdy, obdržíte buď cashback, nebo kredit na účet. Pokud Lyft nabízí vrácení peněz, aplikace připíše celé jízdné na debetní, kreditní, předplacenou nebo uloženou kartu, kterou jste použili k nákupu.

Vrací Lyft peníze?

Ne, Lyft obvykle nenabízí vrácení peněz. Přestože má Lyft jasnou politiku nevracení peněz, neznamená to, že nemáte žádné možnosti, jak získat své peníze zpět.

Platí Lyft za zrušené jízdy?

Ne, Lyft neplatí za zrušené jízdy.

Co jsou zásady zrušení Lyft?

Jakmile řidič vaši žádost o jízdu přijme, možnost ji zrušit je ukončena. Váš řidič jede podle plánu a objeví se do pěti minut od první předpovědi času příjezdu. V závislosti na vytíženosti se tyto náklady mohou změnit, aby pokryly čas vašeho řidiče a výdaje na benzín. Na potvrzení o jízdě za zrušenou jízdu najdete cenu za zrušení.

  • Pokud zrušíte tři nebo více cest (jakéhokoli druhu) v rozmezí 15 minut, bude vám uložena pokuta. I když tyto jízdy přeplánujete během konkrétního času zrušení každé z nich, stále to platí.
  • Poté, co řidič žádost přijme, může za sdílené cesty Lyft uložit storno poplatek.
  Jak vypnout citlivý obsah na Twitteru

Za pravidelné jízdy Lyft mají právo uložit storno poplatek, pokud:

  • Řidič a jezdec byli spárováni a jezdec ruší cestu.
  • Řidič je na cestě, aby vás vyzvedl.
  • Očekává se, že se řidič objeví v určeném okénku vyzvednutí.

Kdy můžete zrušit Lyft bez poplatku?

Pouze v případě, že důvody zrušení jsou v souladu se zásadami zrušení společnosti Lyft, mohou tak učinit bez poplatku. Než vám bude řidič přidělen, můžete svou jízdu zrušit, aniž byste museli platit jakékoli poplatky. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak zrušit jízdu Lyft.

Proč mi Lyft účtoval za jízdu, kterou jsem neabsolvoval?

Aby bylo zajištěno, že způsob platby má dostatek peněz na pokrytí nákladů na vaši cestu, provede Lyft dočasnou platbu na váš účet. Na vašem platebním účtu se dočasné platby zobrazují jako nevyřízené. Když zadáte požadavek na jízdu, upravíte své platební údaje, změníte cíl nebo přidáte zastávku, můžete si všimnout nevyřízeného poplatku. Dočasná pozastavení jsou obvykle z vašeho účtu uvolněna, když byla platba úspěšně stržena z vaší platební metody. Vymazání poplatku však může trvat 5–7 dní v závislosti na tom, jak funguje vaše banka nebo kreditní karta.

Kolik je poplatek za zrušení Lyft? Kolik je storno poplatek za Lyft?

Storno poplatek Lyft se pohybuje od 5 do 10 USD.

Jak zrušíte rozvrh Lyft?

Plánovanou jízdu lze zrušit podle následujících kroků:

  Co je čip Apple M1 pro Mac?

1. Otevřete na svém zařízení aplikaci Lyft Android nebo iOS přístroj.

2. V pravém horním rohu domovské obrazovky klepněte na ikonu kalendáře.

3. Klepněte na Zrušit jízdu pod požadovanou naplánovanou jízdou, kterou chcete zrušit.

4. Nakonec klepněte na Storno v potvrzovacím vyskakovacím okně.

Jak zrušit Lyft Ride?

Chcete-li zrušit jízdní řády Lyft, abyste vás mohli vyzvednou, postupujte podle výše uvedených kroků.

Jak zrušíte Lyft a získáte náhradu?

Lyft vám neúčtuje za jízdu, dokud jízdu nedokončíte. Pokud tedy vy nebo řidič jízdu zrušíte, nebude vám z účtu stržena žádná částka.

Jak mohu kontaktovat Lyft, když jsem opustil svůj telefon?

Pokud jste ztratili svůj telefon ve voze Lyft, kterým jste jeli, můžete Lyft kontaktovat z webové stránky. Podívejme se, jak na to:

1. Navštivte Web společnosti Lyft ve vašem prohlížeči.

Poznámka: Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu.

2. Poté přejděte na Stránka pro odeslání žádosti a vyplňte údaje, abyste získali vstupenku.

3. Po vyplnění formuláře klikněte na Odeslat.

Počkejte, až vás tým podpory Lyft bude kontaktovat ohledně tiketu, který jste vybrali. Přečtěte si tento článek od začátku a zjistěte, zda společnost Lyft vrací peníze a jaké jsou zásady zrušení společnosti Lyft.

Jak mohu komunikovat s Lyftem?

Pokud se vyskytl problém s vaší jízdou, existuje několik způsobů, jak se s Lyftem spojit z telefonu nebo počítače. Pokud se potřebujete spojit se společností Lyft, můžete tak učinit podle pokynů na obrazovce, odesláním e-mailu prostřednictvím webových stránek společnosti nebo zavoláním na 24hodinovou tísňovou linku.

Mobilní aplikace je nejjednodušší způsob, jak se s Lyftem spojit, protože vám umožňuje kontaktovat je přímo z aplikace nebo procházet stránky podpory.

1. Otevřete aplikaci Lyft a přihlaste se ke svému účtu.

2. Klepněte na ikona hamburger.

3. Po posunutí dolů klepněte na Nápověda.

4. Vyberte příslušnou možnost v části Získat nápovědu,

Procházejte sekce podle vašeho problému a poté postupujte podle pokynů.

Jak zavolám zákaznický servis Lyft?

Lyft nemá přímé telefonní číslo. Jednoduše klepněte na ikonu hamburgeru > možnost Nápověda z nabídky ve vaší aplikaci a požádejte o hovor v aplikaci Lyft.

***

Doufáme tedy, že jste pochopili, jak zrušit jízdu Lyft a zda vám Lyft vrátí peníze s podrobnými kroky, které vám pomohou. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se jakéhokoli jiného tématu, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

x