Jaký je rozdíl mezi běžným pouzdrem, pouzdrem MagSafe a silikonovým pouzdrem?

Co je první věc, kterou se rozhodnete koupit při koupi telefonu? Pouzdro na telefon, že? Je to moudré rozhodnutí koupit si jeden, protože chrání vaše těžce vydělané peníze před plýtváním. Ale protože jsme ve 21. století a máme k dispozici více možností, je obtížné vybrat si pouzdro ke koupi. I když víte, které pouzdro koupit, je obtížné rozhodnout, kterou barvu koupit. V tomto článku vám tedy pomůžeme rozhodnout, jaké pouzdro si pořídit. Získáte odpovědi na otázky, například co je pouzdro MagSafe a jaký je rozdíl mezi běžným pouzdrem, pouzdrem MagSafe a silikonovým pouzdrem. Dozvíte se také, zda je silikonový kryt vhodný pro iPhone či nikoliv a který kryt je drahý. Pokračujte ve čtení, abyste věděli o jeho detailech.

Jaký je rozdíl mezi běžným pouzdrem, pouzdrem Magsafe a silikonovým pouzdrem?

Abychom porozuměli rozdílu, nejprve pochopíme, co je běžné pouzdro, co je silikonové pouzdro, který kryt je drahý, a mnoho dalších dotazů, které máte. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli o rozdílu mezi běžným pouzdrem, pouzdrem MagSafe a silikonovým pouzdrem.

Co je to pravidelný případ?

Standardní pouzdro na telefon, které lze umístit tak, aby zakrylo záda telefonu a ponechalo viditelnou pouze obrazovku. Běžná pouzdra na telefony se dodávají v různých stylech, včetně skinů, odolných a elegantních. Existuje však několik vlastností, které sdílejí všechny normální instance. Za prvé, každý obal může být zcela přizpůsoben, pokud jde o vše od tloušťky po celkový styl a vzhled. Všechny normálně tlumí nárazy, takže pokud vám telefon spadne při nošení pouzdra, pouzdro jej ochrání před poškozením.

  Oprava zaseknutého počítače umožňuje připojení k síti

Foto Frankie Lu na Unsplash

Co je silikonové pouzdro?

Jak název pouzdra na mobil Silicon napovídá, je vyrobeno z křemíku. Patří sem ale i guma. Jelikož je tam i guma, jsou měkké. Tyto kryty také chrání telefon před drobnými kapkami. Nabízí také dobrou přilnavost, pokud jsou tato silikonová pouzdra texturovaná. Pokud budete používat silikonové pouzdro Apple, má podšívku z měkkého mikrovlákna, které dodává iPhonu větší ochranu. Pokračujte ve čtení, abyste zjistili, který kryt je drahý.

Foto Alexandar Todov na Unsplash

Je silikonový kryt vhodný pro iPhone?

Ano. iPhone je drahý telefon, takže musíte zajistit, aby zůstal v bezpečí. Za tímto účelem děláte mnoho věcí, jako je manipulované sklo na ochranu obrazovky a dobrý kryt telefonu. Pokud jde o kryty na telefony, na trhu je k dispozici několik možností. Ale žádný kryt není dost dobrý, aby ochránil váš iPhone; takže potřebujete dobrý případ. A toto dobré pouzdro je silikonový kryt speciálně pro iPhone, protože:

  • Vynikající přilnavost: Pokud jde o kryt telefonu, potřebujete pouzdro, které neklouže. Nejen to, ale i když se vám zpotí ruce, umožní vám to dobře držet telefon. Pokud chcete vynikající úchop, silikonový kryt Apple vám to zajistí.

  • Snadné čištění: Pokud lze texturu pouzdra snadno vyčistit, můžete jej používat dlouhodobě a tento kryt vám umožňuje tuto funkci snadno provádět.

  • Nárazuvzdorný kryt: Pokud jste někdo, komu telefon často klouže, můžete si vybrat tento kryt, protože toto pouzdro ochrání váš telefon před nárazy.

Co je pouzdro MagSafe Case?

Pouzdra MagSafe jsou pouzdra, která mají vestavěný magnet. Tato funkce vestavěného magnetu umožňuje nabíjet vaše zařízení. Kromě toho, jeho vlastnosti tlumící nárazy z něj dělají perfektní volbu pro vás. Byl navržen speciálně pro zařízení Apple. Pro pouzdro jsou k dispozici také různé barvy a tato pouzdra můžete zakoupit v obchodě Apple a Amazon.

Foto Daniel Romero na Unsplash

Jaké jsou výhody používání pouzdra MagSafe?

Výhody používání MagSafe jsou uvedeny níže:

  • Je to efektivnější, protože magnet pouzdra MagSafe zajišťuje dokonalé vyrovnání pouzdra a telefonu. Takže, pokud jste někdo, kdo má spoustu práce a nemůžete zajistit, že věci znovu zkontrolujete, můžete do toho jít.
  • Pouzdra MagSafe jsou bezpečnější než běžná pouzdra pro bezdrátové nabíjení. Důvodem je schopnost magnetu držet kryt na telefonu, i když s ním pohybujete. Takže je to ideální pro vás, pokud jste někdo, kdo miluje cestování.
  • Existuje také několik barevných variant, takže máte na výběr. Budete mít výběr a technologii v jednom balení, což z něj dělá perfektní pouzdro pro vás, zvláště pokud jste blogger.

Mohu přidat MagSafe do jakéhokoli pouzdra?

Ano. Můžete si zakoupit trezorový konvertor mag case od amazonu a přidat MagSafe do svého pouzdra. Existují však podmínky, které by vaše pouzdro mělo splňovat, pokud jej chcete převést na pouzdro MagSafe. A tyto podmínky jsou:

  • Pouzdro by mělo mít tloušťku menší než 4 mm.
  • Lepidlo 3M se může nalepit na pouzdro bez MagSafe.
  • Pouzdro jiné než MagSafe by nemělo mít povlak odolný proti otiskům prstů.

Můžete tedy převést pouzdro, které není MagSafe, na pouzdro MagSafe, ale mělo by splňovat výše uvedené podmínky. Teprve poté můžete MagSafe přidat do jakéhokoli pouzdra.

Který kryt je drahý?

Ceny krytu MagSafe jsou uvedeny níže v tabulce:

Kryt MagSafe
Cena v rupiích
Cena v dolarech
iPhone 14 Pro Max Clear Case s MagSafe
4900
60,19
Průhledné pouzdro pro iPhone 14 Pro s MagSafe
4900
60,19
Kožené pouzdro na iPhone 14 Pro s MagSafe
5900
72,47

Ceny silikonového pouzdra s krytem MagSafe jsou uvedeny níže v tabulce:

Silikonový kryt
Cena v rupiích
Cena v dolarech
Silikonové pouzdro pro iPhone 14 Pro Max s MagSafe
4900
60,19
Silikonové pouzdro na iPhone 14 Pro s MagSafe
4900
60,19
Silikonové pouzdro pro iPhone 13 Pro Max s MagSafe
4900
60,19

Analýzou výše uvedených tabulek se můžete rozhodnout, které krytí je pro vás dražší.

Poznámka: U běžných případů se ceny mohou lišit a budou záviset na kvalitě, kterou se rozhodnete zakoupit.

Jaký je rozdíl mezi běžným pouzdrem, pouzdrem MagSafe a silikonovým pouzdrem?

Níže je uvedena tabulka pro lepší pochopení toho, jaký je rozdíl mezi běžným pouzdrem, pouzdrem MagSafe a silikonovým pouzdrem:

Funkce
Pouzdro MagSafe
Silikonové pouzdro
Běžný případ
Tlumení nárazů
Ano
Ano
Ano
Podpora nabíjení
Ano
Ne
Ne
K dispozici jiná barva
Ano
Ano
Ano
Cena
Nákladné
Nákladné
Levné až drahé
Rukojeť
Dobrá přilnavost
Dobrá přilnavost
Závisí
Snadno se čistí
Ano
Ano
Záleží na textuře

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Mám pouzdro používat na svém telefonu?

Ans. Ano, měli byste na svůj telefon používat pouzdro, protože chrání obrazovku telefonu před rozbitím.

Q2. Co je to silikonové pouzdro?

Ans. Silikonové pouzdro je vyrobeno ze silikonu, který obsahuje také gumu. Chcete-li se dozvědět více podrobností, přečtěte si tento článek od začátku.

Q3. Vydrží silikonová pouzdra na telefon dlouho?

Ans. Ano, silikonová pouzdra jsou odolná.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli, jaký je rozdíl mezi běžným pouzdrem, pouzdrem MagSafe a silikonovým pouzdrem. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.