etechblog

Kontaktní plakát nefunguje na iPhone? Vyzkoušejte tyto 3 opravy

Vytvořili jste si pro sebe zábavný kontaktní plakát, ale žádný z vašich kontaktů ho nemůže zobrazit? Pomůžeme vám tento problém rychle vyřešit, ať už se jedná o softwarovou chybu, která brání funkci, aby fungovala tak, jak má, nebo o nevinnou chybu, kterou jste udělali při vytváření plakátu.

Pokud jste svůj plakát kontaktu vytvořili nedávno, možná jste omylem zakázali funkci, která vám umožňuje sdílet plakát s vašimi kontakty. To je v pořádku – stávají se chyby a opětovné zapnutí funkce bude trvat jen několik sekund! Postupujte podle následujících kroků:

 • Otevřete na svém zařízení aplikaci Telefon a přejděte do sekce Kontakty zdola.
 • Klepněte na Moje karta v horní části seznamu kontaktů a potom klepněte na Kontaktní fotografie a plakát.
 • Nyní zkontrolujte, zda je povoleno sdílení jmen a fotografií. Pokud ne, zapněte jej.
 • Ujistěte se, že je nastavení Sdílet automaticky nastaveno na Pouze kontakty.
 •   Jak omezit rozšíření na vybrané weby v Chrome

  Pokud někdo, koho znáte, nastavil svůj kontaktní plakát a vy ho nevidíte, jednoduše ho požádejte, aby postupoval podle výše uvedených kroků a ujistěte se, že je funkce povolena!

  2. Odstraňte a znovu vytvořte plakát kontaktu

  Pokud výše uvedená oprava nefunguje, doporučujeme zcela smazat kontaktní plakát a vytvořit nový. Zde je návod, jak můžete smazat svůj aktuální kontaktní plakát:

 • Spusťte aplikaci Telefon a přejděte na kartu kontaktu klepnutím na Moje karta.
 • Klepněte na Kontaktní fotografii a plakát a potom klepněte na tlačítko Upravit pod aktuálním plakátem kontaktu.
 • Přejeďte prstem nahoru na plakátu kontaktu a klepněte na ikonu koše. Pro potvrzení výběru klepněte na Smazat.
 • Nakonec vytvořte a přizpůsobte nový kontaktní plakát pro sebe a své kontakty.
 •   Oprava chyby při formátování USB flash disku

  3. Vypněte sdílení jmen a fotografií a restartujte svůj iPhone

  Možná je viníkem tohoto problému softwarová chyba. Naštěstí nejjednodušším způsobem, jak opravit závady softwaru, jako je tento, je restartování vašeho iPhone. Než restartujete svůj iPhone, přejděte na Telefon > Moje karta > Kontaktní fotografie a plakát a vypněte sdílení jmen a fotografií.

  Ať už používáte model se zářezem nebo Dynamic Island nebo oldschoolový iPhone s fyzickým tlačítkem Home, restartování iPhonu, i když tlačítka nefungují, je docela jednoduché. Po opětovném zapnutí iPhone postupujte podle výše uvedených kroků a znovu povolte sdílení jmen a fotografií.

  Je čas získat zpět své kontaktní plakáty

  Pokud žádný z výše uvedených kroků pro řešení problémů nefungoval, může se jednat o problém kvůli chybě systému iOS. Naštěstí Apple pravidelně vydává aktualizace softwaru, aby vyřešil dobře známé problémy, jako je tento. I když to není ideální, doporučujeme počkat, dokud nebude k dispozici nová aktualizace. Případně můžete kontaktovat podporu Apple pro odbornou pomoc.

    Jak vytvořit vlastní barevný motiv pro Firefox

  x