Můžete získat zpět smazaný účet IMVU?

IMVU je největší platforma sociálních sítí s online virtuálním světem založeným na avatarech. Více než 7 milionů aktivních uživatelů se schází, komunikuje a hraje hry s ostatními uživateli a zároveň vytváří své vlastní 3D avatary. Uživatelé IMVU vytvářejí zcela novou sociální zkušenost, která přesahuje běžná digitální média, v nichž jsou online spojení pohlcující a výměny se zdají být skutečné. Ve virtuálním prostředí IMVU se můžete spojit s jednotlivci z celého světa. Jste uživatelem IMVU a zajímá vás, zda IMVU smaže neaktivní účty? Nebo proč byl váš účet IMVU smazán? Pokud hledáte další informace týkající se IMVU, přinášíme vám užitečného průvodce, který vyřeší všechny vaše pochybnosti, například zda můžete získat zpět smazaný účet IMVU a jak zrušit zákaz účtu IMVU.

Můžete získat zpět smazaný účet IMVU?

Pokračujte ve čtení a zjistěte, zda skutečně můžete svůj smazaný účet podrobně získat zpět. Ale před tím, nezajímá vás, jestli je IMVU seznamovací aplikace nebo ne? Pojďme to zjistit v bezprostřední sekci!

Je IMVU seznamovací aplikace?

Spíš ne. IMVU je síťová platforma pro virtuální realitu bez náhlavní soupravy, ve které více než 140 milionů uživatelů webu každý den mluví, zkoumá a zapojuje se do sociální interakce. Máte spoustu možností přizpůsobení, abyste si vytvořili jedinečný vzhled. I když může být obtížné a časově náročné setkat se s lidmi osobně, vše, co musíte udělat na IMVU, je přihlásit se a začít mluvit. Tento sociální únik však nabízí světu příležitostí pro miliony svobodných lidí používat IMVU jako seznamovací aplikaci. IMVU také nabízí funkci Get Matched, která vás spojí s atraktivními uživateli, kteří s vámi sdílejí společné zájmy, a je zvláště výhodná pro nezadané, kteří se chtějí setkat s lidmi. Můžete se také připojit k jedné z více než 100 000 chatovacích skupin a spojit se online s ostatními uživateli.

Co je to IMVU Stand For?

IMVU je zkratka pro Instant Messaging Virtual Universe. Je to webová stránka sociální sítě, kde uživatelé mohou:

 • Vytvořte jejich 3D avatary
 • Potkat nové lidi
 • Povídat si s přáteli
 • Nakupujte virtuální předměty
  Opravit chybu 1310 Ověřte, že máte přístup k tomuto adresáři

Je to jako každá jiná webová stránka sociálních sítí, ale rozdíl je v tom, že k vytváření a interakci pomocí svých 3D avatarů používá rozšířenou realitu. 3D avatary jsou plně přizpůsobitelné a můžete se virtuálně předvést ostatním uživatelům. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak můžete smazaný účet IMVU získat zpět.

Jak můžete zjistit svůj e-mail pro IMVU?

Zde je návod, jak zjistit e-mail, který jste použili pro vytvoření účtu IMVU.

1. Navštivte Oficiální stránky IMVU ve vašem prohlížeči.

2. Přihlaste se ke svému účtu IMVU pomocí přihlašovacích údajů k účtu IMVU.

3. Na domovské stránce IMVU klikněte na možnost Účet shora a otevřete stránku nastavení účtu.

4. Nyní na stránce Nastavení účtu a nástroje klikněte na odkaz Ověřit svou e-mailovou adresu.

5. Zde v části Nastavení e-mailu se zobrazí vaše e-mailová adresa pro účet IMVU, jak je uvedeno níže.

Takto můžete zjistit svou e-mailovou adresu pro svůj účet IMVU.

Maže IMVU neaktivní účty?

Ano, IMVU maže neaktivní účty, které nebyly aktivní po velmi dlouhou dobu. Účty, které nebyly používány déle než dva roky, budou smazány a uživatel obdrží e-maily týkající se opatření přijatých IMVU. Účty, které byly nedávno několik měsíců neaktivní, jsou dočasně deaktivovány a uživatel se může znovu přihlásit a získat zpět svůj účet.

Proč byl váš účet IMVU smazán?

Pokud se potýkáte s problémy při přihlašování ke svému účtu IMVU, existuje vysoká pravděpodobnost, že váš účet IMVU mohl být IMVU smazán. Pokud vás zajímá, proč byl váš účet IMVU smazán, zde je několik důvodů.

 • Váš účet může být také deaktivován, pokud opakovaně zadáte špatné heslo a uzamknete se.
 • IMVU smaže váš účet, pokud se bude domnívat, že jste porušili podmínky služby IMVU nebo pokud provádíte nějakou podezřelou aktivitu, která by mohla být považována za podvod nebo spam.
 • Pokud jste zveřejnili něco nevhodného nebo máte více účtů IMVU a někdo vás nahlásí, IMVU váš účet zruší.
 • Také ty účty, které byly neaktivní déle než rok, jsou IMVU automaticky smazány. IMVU vždy odešle e-mail před smazáním vašeho účtu IMVU.

Můžete získat zpět smazaný účet IMVU?

Ano, svůj smazaný účet IMVU můžete získat zpět. Když smažete svůj účet, IMVU vám zašle potvrzovací e-mail s odkazem pro opětovnou aktivaci, který můžete použít k opětovné aktivaci smazaného účtu IMVU. Takže budete muset zkontrolovat svou doručenou poštu, zda nemáte e-mail od IMVU. Pokud jste však svůj účet nikdy neověřili, když jste jej poprvé registrovali, je možné, že tento e-mail neobdržíte. V takovém případě byste měli kontaktovat zákaznickou podporu IMVU.

  Jak ovládat svůj Xbox One pomocí Google Assistant

Co můžete dělat, když je váš účet IMVU deaktivován?

Pokud je váš účet IMVU deaktivován, protože jste porušili jejich smluvní podmínky, přečtěte si tuto část a získejte odpovědi. Možná vás někdo nahlásil z jakéhokoli jiného důvodu a zajímá vás, jaké by měly být kroky, aby byl váš účet IMVU co nejdříve zrušen. Zde je návod, co můžete dělat, když je váš účet IMVU deaktivován.

Možnost I: Reaktivační e-mail od IMVU

Váš účet může být také deaktivován, pokud opakovaně zadáte špatné heslo a uzamknete se nebo pokud jste svůj účet dobrovolně deaktivovali. IMVU vám zašle potvrzovací e-mail s reaktivačním odkazem, který můžete použít k opětovné aktivaci vašeho deaktivovaného účtu IMVU. Zkontrolujte si tedy svou schránku, zda nemáte e-mail od IMVU. Pokud jste však svůj účet nikdy neověřili při první registraci, je možné, že tento e-mail neobdržíte. V takovém případě byste měli kontaktovat Zákaznická podpora IMVU co nejdříve.

Pojďme se podívat na další způsob, jak získat zpět svůj smazaný účet IMVU.

Možnost II: Použití lístku k odeslání případu

Pokud jste od IMVU neobdrželi reaktivační e-mail nebo se vám z nějakého důvodu nepodařilo znovu aktivovat svůj účet pomocí reaktivačního odkazu, můžete požádat o reaktivaci účtu pomocí tiketu k odeslání případu IMVU. Nejprve si musíte vytvořit nový účet IMVU pomocí nové e-mailové adresy. Poté jste vytvořili a úspěšně se přihlásili ke svému novému účtu. Zde jsou kroky, které byste měli dodržovat.

1. Klikněte na ikonu profilu v pravém horním rohu obrazovky.

2. V rozevírací nabídce klikněte na Centrum nápovědy.

3. Poté klikněte na Live Chat With Support.

Poznámka: Máte-li VIP účet, budete mít možnost chatovat živě a online s vedoucím oddělení péče o zákazníky. Pokud ne, musíte kliknout na odkaz Odeslat případ a odeslat e-mailový tiket.

4. Vyplňte formulář v části VYTVOŘIT PŘÍPAD a uveďte všechny podrobnosti a žádost o opětovnou aktivaci vašeho smazaného účtu.

Poznámka: Ať už zvolíte možnost živého chatu nebo lístku na podporu, ujistěte se, že máte připraveny všechny informace týkající se vašeho starého deaktivovaného účtu IMVU.

IMVU posoudí váš případ a můžete očekávat, že vás IMVU ohledně výsledku této předložené zprávy ozve, pravděpodobně prostřednictvím e-mailu. Takto můžete získat zpět smazaný účet IMVU. Pokud ne, můžete vždy použít svůj nový účet IMVU, pokud neuspějete.

Jak můžete odblokovat svůj účet IMVU?

IMVU může deaktivovat váš účet, pokud jste porušili její podmínky služby nebo pokud vás někdo nahlásil z jakéhokoli jiného důvodu. A pokud vás zajímá, jaké by měly být kroky k tomu, aby byl váš účet IMVU co nejdříve zrušen, přečtěte si a postupujte podle výše uvedených kroků.

  Co je nabíječka GaN a proč ji chcete?

Proč se nemůžete přihlásit IMVU?

Důvody, proč se nemůžete přihlásit ke svému účtu IMVU, jsou:

 • Použití nesprávného hesla při přihlašování
 • Několik pokusů o přihlášení
 • Porušil podmínky služeb IMVU

Jak dlouho musíte čekat na přihlášení zpět do IMVU?

Když se pokusíte přihlásit ke svému účtu IMVU pomocí nesprávného hesla, opakujte tento proces několikrát. Poté po několika pokusech o přihlášení pomocí nesprávných přihlašovacích údajů dočasně uzamkne váš účet IMVU a zobrazí se výstražná zpráva Příliš mnoho pokusů o přihlášení. Po 15 minutách byste měli být schopni znovu získat přístup ke svému účtu a můžete se zkusit přihlásit pomocí správného hesla nebo si můžete nastavit nové heslo pomocí odkazu Zapomenuté heslo.

Jak zjistíte, kdo vás nahlásil na IMVU?

Nemůžete zjistit, kdo vás nahlásil na IMVU. Můžete nahlásit jakýkoli účet IMVU a nikdo se nikdy nedozví, kdo to udělal, protože tuto funkci hlášení udržuje v anonymitě. IMVU tyto informace nezveřejňuje a jediný způsob, jak získat představu o tom, kdo vás nahlásil na IMVU, je prohlédnout si vaše nejnovější interakce, chaty a nahrané příspěvky.

Co znamená důchodce na IMVU?

Účty IMVU, které nejsou používány delší dobu, déle než dva roky, jsou označeny jako vyřazené účty a jejich avatary se nazývají vysloužilé avatary. Vyřazené účty se automaticky smažou a jejich uživatelské jméno avatara může být použito jiným novým účtem IMVU. Všechny neaktivní účty nejsou vyřazené účty, ale pouze ty, které nebyly používány nebo aktivní po dlouhou dobu.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli o tom, jak můžete získat zpět smazaný účet IMVU a také jak zrušit zákaz účtu IMVU. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. V dalším článku nám také dejte vědět, o jakém tématu se chcete dozvědět.

x