Nabídka náhlavní soupravy Přidá nabídku přepínání aplikací po připojení náhlavní soupravy [Android]

Hudební aplikace, jakkoli jsou hojné, nabídnou nové rozhraní, nový způsob přístupu k vaší hudební knihovně, možná některé nové funkce, chytřejší vyhledávání a další. Na co málokterá aplikace myslí, je to nejdůležitější příslušenství, které používáme při poslechu hudby, tedy naše sluchátka. Headset Menu je aplikace pro Android, která bere v úvahu vaše sluchátka. Aplikace se spustí, pouze když připojíte sluchátka. To platí pro vaše běžná sluchátka i náhlavní soupravy Bluetooth Aplikace vám umožňuje přistupovat k aplikacím z oznamovací oblasti a i když do ní můžete přidat libovolnou aplikaci, dává větší smysl přidávat hudební aplikace pouze.

  Ovládejte přehrávání hudby přes jakoukoli aplikaci pomocí plovoucího hudebního widgetu [Android]

Spusťte aplikaci a vyberte, které z nich chcete vidět v oznamovací oblasti. Chcete vybrat aplikace, které mohou přehrávat hudbu; váš prohlížeč může, pokud v něm otevřete Soundcloud nebo Grooveshark. Pokud máte nainstalované aplikace Soundcloud nebo Spotify, můžete je přidat místo nich nebo čtečku zvukových knih. Klepnutím na aplikaci v oznamovací oblasti ji spustíte. Funguje to také ze zamykací obrazovky, protože z ní můžete přistupovat do oznamovací oblasti.

V nastavení aplikace můžete nechat aplikaci ignorovat náhlavní soupravy Bluetooth, a pokud nechcete připojovat sluchátka pokaždé, když chcete mít možnost přepínat mezi hudebními aplikacemi, můžete nechat aplikaci zobrazovat widgety ve výchozím nastavení.

Headset Menu je přepínač aplikací. Protože jeho primárním spouštěčem je náhlavní souprava, přikláníme se k hudebním aplikacím více než k jakémukoli jinému typu aplikací, ale má nedostatky. Tam, kde jej můžete použít k přepínání mezi hudebními aplikacemi, nemůžete ovládat hudbu, která skutečně hraje, a to je obrovské zklamání.

  Spusťte více ROM Android na Droid DNA pomocí MultiROM

Když jsem se do toho pustil, představoval jsem si, že aplikace umožní uživatelům přepínat, ze které aplikace přehráváte hudbu, aniž by museli samotnou aplikaci otevírat. Předpokládal jsem, že se na něj přenese kontrola. I když aplikace není to, co jsem doufal, že je, líbí se mi pro její spouštění na náhlavní soupravě a skutečnost, že podporuje také náhlavní soupravy Bluetooth. Aplikace je nová, takže je co zlepšovat, takže se můžeme těšit na další funkce. Prozatím je k dispozici ke stažení pouze na vývojářských fórech XDA, ale vývojář má v úmyslu jej nakonec odeslat do obchodu Google Play.

Nainstalujte nabídku Headset z fóra XDA Developers Forum

  8 nejlepších aplikací pro textové zprávy pro Android