Nahrávejte videa na rozdělené obrazovce ve vlastním rozvržení a kombinujte je [Paid]

Gridplay je nový způsob nahrávání videí; rozděluje pohled kamery na mřížku a do každé buňky nebo skupin buněk můžete nahrávat jiné video. Aplikace stojí v App Store 1,99 $ a stojí za cenu, kterou zaplatíte. Aplikace vám umožňuje nahrávat 15sekundová videa pro každou sadu buněk, kterou vyberete, a nákup v aplikaci za 0,99 $ vám umožní prodloužit dobu nahrávání na 15 minut. Ke každému segmentu videa můžete přidat zvukovou stopu, ovládat hlasitost pro každý zvlášť a oříznout finální video, které lze sdílet na Facebooku, Instagramu, YouTube, Tumblr nebo e-mailem a uložit do alba fotoaparátu. Gridplay lze propojit s přední i zadní kamerou a je dodáván s různým uspořádáním mřížky, takže si můžete vybrat z mnoha různých rozdělených pohledů.

Aplikace se snadno používá, jakmile vytvoříte své první video, ale předtím se to bude zdát komplikované, takže se ujistěte, že tutoriál nepřeskočíte. Klepnutím na Start nahrajte své první video a vyberte buňky v mřížce, do kterých chcete nahrát první video. Ve výchozím nastavení je vybrána mřížka 9×9. Chcete-li změnit rozložení mřížky nebo přepnout kameru, klepněte na tlačítko se šipkou těsně nad tlačítkem nahrávání. Ikony fotoaparátu slouží k přepínání mezi fotoaparáty (přední nebo zadní). Ikony hledáčku pod ním vám umožňují vybrat, jak kamera nahrává. Může být rozdělen tak, aby každá buňka přijímala stejný vstup z kamery, nebo celá mřížka bude přijímat celý pohled kamery s buňkou zaznamenávající pouze její příslušnou část. Pod ním jsou rozvržení mřížky v rozsahu 2×1, 2×2, 3×3 a 5×5. Do mřížky můžete také přidat rám; klepněte na tlačítko ozubeného kolečka ve stejné nabídce můžete zvolit tloušťku okraje. Sbalte tyto možnosti, které jste nastavili, a klepněte na tlačítko nastavení nalevo od tlačítka záznamu. Zde můžete povolit čas pro zpoždění nahrávání a zapnout blesk.

  5 nejlepších IT Help Desk softwaru: Cloudový nebo lokálně nainstalovaný?

Jakmile máte aplikaci nastavenou pro nahrávání, klepněte na buňky, do kterých chcete nahrávat. Můžete je vybrat v souvislé řadě nebo na ně klepnout mimo pořadí. Když vyberete buňky, aplikace vás vyzve k výběru délky videa. Klepnutím na záznam zahájíte nahrávání. Záznam můžete kdykoli pozastavit a zobrazí se průběh záznamu s ohledem na čas. Po dokončení nahrávání prvního segmentu vyberte různé buňky a poté pro ně nahrajte. Nastavení nahrávání videa pro každý segment můžete aktualizovat klepnutím na tlačítko nastavení, než znovu začnete nahrávat. Po dokončení nahrávání vám aplikace umožní oříznout video a přidat k němu hudbu a nastavit jeho hlasitost.

Video si můžete přehrát a poté uložit do složky fotoaparátu nebo jej sdílet na jedné z podporovaných sítí sociálních médií. Nastavení aplikace vám umožní zapnout průvodce, povolit pípání při odpočítávání časovače a vybrat rozlišení videa.

  Importujte svůj slovník MS Office do jiného počítače nebo nainstalujte novou

Nainstalujte Gridplay z App Store

x