Facebook

Opravit žádná dostupná data na Facebooku To se mi líbí

Facebook je známý jako průkopník mezi platformami sociálních médií. Byl měněn a aktualizován v průběhu let, od té doby, co byl spuštěn v roce 2004. Mnoho uživatelů čelí tomuto problému, že Facebook nezobrazuje lajky ostatních uživatelů ve svých příspěvcích na Facebooku. Stránka ukazuje, že nejsou k dispozici žádná data, která se Facebooku líbí, možným důvodem problému může být to, že Facebook nefunguje, nebo to může být dočasná závada. V této příručce se dozvíme o problémech se skupinami na Facebooku, která nejsou k dispozici.

Jak opravit, že na Facebooku nejsou dostupná žádná data

Pokračujte ve čtení tohoto článku, abyste se dozvěděli o řešení chyby, kdy nejsou k dispozici žádná data o zobrazeních FB.

Co říká Facebook ne prostředkům k dispozici data?

Když uživatelé klepnou na lajky, komentáře nebo si chtějí něco prohlédnout na Facebooku, znamená to, že nejsou k dispozici žádná data. Uživatelé oznámili, že když u jakéhokoli příspěvku klepnou na tlačítko To se mi líbí nebo okomentovat, nic neuvidí a zobrazí se jim chybová zpráva nejsou k dispozici žádná data. Může být vidět na obou příspěvcích, ať už jsou vaše nebo přátel.

  Jak zobrazit kartu Prozkoumat zdroj na Facebooku

Na Fb Views Chyba nejsou k dispozici žádná data

Pokaždé, když se někdo pokusí klepnout na zhlédnutí jakéhokoli příspěvku s videem a nemůže zobrazit data související s videi, zobrazí se mu chyba Nejsou k dispozici žádná data na Fb Views. Důvodem je několik nedostatků nebo chyb v aplikaci Facebook. Problém můžete vyřešit aktualizací aplikace, smazáním mezipaměti nebo přechodem na web Facebooku.

Nejsou k dispozici žádná data Chyba skupiny Facebook

Chybu Nejsou k dispozici žádná data mohou také narazit uživatelé ve skupinách na Facebooku, což jim brání v zobrazení členů nebo jakýchkoli jiných informací souvisejících se skupinou. Tento problém je způsoben chybou v aplikaci Facebook, kterou lze vyřešit vymazáním mezipaměti, aktualizací aplikace nebo návštěvou webu Facebooku.

Způsoby, jak opravit chybu „To se mi líbí“ na Facebooku

Je to tak nepříjemné, když nevidíte lajky u svého příspěvku, ale dozvíte se o počtu lajků u svého příspěvku, ale nemůžete se dostat ke jménům lidí, kteří dali lajk nebo na něj reagovali pošta. Můžete však postupovat podle níže uvedených metod a zkontrolovat, zda to vyřeší vaše problémy.

Metoda 1: Ověřte stav serveru

Nejprve se podívejte, zda Facebook aktuálně nefunguje. Stav serveru Facebook kontrolujete pomocí detektoru poklesu. Zde se dozvíte o nedávném výpadku Facebooku. Můžete pouze počkat, až se Facebook vrátí online, pokud je server mimo provoz. Existuje šance, že data nebudou na Facebooku k dispozici, pokud bude server Facebooku mimo provoz. V tomto případě počkejte, až bude server Facebooku funkční.

  Jak vzít zpět žádost o přátelství na Facebooku

1. Otevřete prohlížeč a navštivte oficiální stránky Downdetektor.

2. Ujistěte se, že jste obdrželi zprávu. Hlášení uživatelů neindikují na obrazovce žádné aktuální problémy na Facebooku.

Metoda 2: Použijte jiné připojení

Bylo by náročné prozkoumat každou součást vaší sítě, pokud by došlo k problému s připojením. Ujistěte se, že je vaše síť funkční a stabilní. Pokud je to možné, vyměňte připojení a zjistěte, zda se něco nezměnilo. Další informace o přepnutí síťového připojení najdete v našem konečném průvodci odstraňováním problémů se smartphonem Android.

Metoda 3: Znovu se přihlaste na Facebook

Pokud server aplikace funguje správně, vyzkoušejte druhou metodu – odhlášení z účtu. Poté vypněte prohlížeč nebo aplikaci, dejte mu chvíli na uklidnění a znovu se přihlaste. Podívejte se, zda byla chyba opravena.

1. Spusťte na svém zařízení domovskou obrazovku a klepněte na Facebook. Poté klepněte na ikonu nabídky v pravém horním rohu obrazovky. Klepněte na Odhlásit se podle obrázku.

2. Buďte trpěliví a počkejte, až budete odhlášeni ze svého účtu na Facebooku.

3. Restartujte svůj Android a klepnutím na svůj účet Facebook se znovu přihlaste.

Metoda 4: Vymažte mezipaměť aplikace Facebook

Chyba, že v zobrazeních Facebooku nejsou k dispozici žádná data, může být způsobena nadměrnou mezipamětí v aplikaci Facebook. Postupujte podle níže uvedených kroků a opravte, že nejsou k dispozici žádná data, která se Facebooku líbí, vymazáním mezipaměti:

1. Přejděte do Nastavení.

2. Vyberte Aplikace.

3. Klepnutím na Facebook zobrazíte všechny aplikace.

5. Otevřete Úložiště a mezipaměť.

6. Vyberte Mezipaměť a poté Vymazat mezipaměť.

  Hledejte na Facebooku stránky, které se vám líbily, a mějte fyzickou adresu na mapě

Metoda 5: Aktualizujte aplikaci Facebook

Může existovat šance, že se chyba, že se Facebook nelíbí, že nejsou k dispozici žádná data, objeví v nejnovější verzi aplikace Facebook. Počkejte si tedy na další verzi aplikace Facebook. Aplikaci Facebook můžete aktualizovat pomocí následujících kroků:

1. Přejděte na domovskou obrazovku, vyhledejte Obchod Play a otevřete jej.

2. Poté do nabídky vyhledávání zadejte Facebook, jak je znázorněno na obrázku.

3A. Pokud aplikace potřebuje aktualizaci, klepněte na možnost Aktualizovat.

3B. Pokud je aplikace již ve své nejnovější verzi, uvidíte pouze možnosti Otevřít a Odinstalovat. V takovém případě přejděte na další metodu.

4. Počkejte, dokud se na vašem zařízení nenainstalují aktualizace

Metoda 6: Přeinstalujte aplikaci Facebook

Poškozené instalační soubory aplikace Facebook mohou bránit skriptům Facebooku v zobrazení oznámení o chybě při načítání dat, pokud je používáte. Chcete-li problém vyřešit, zkuste znovu nainstalovat aplikaci z Obchodu Google Play.

1. Přejděte do Obchodu Play a vyhledejte Facebook.

2. Poté klepněte na Odinstalovat.

3. Počkejte, dokud nebude Facebook zcela odstraněn z vašeho Androidu. Po dokončení znovu vyhledejte Facebook a klepněte na Instalovat.

4. Jakmile je Facebook nainstalován na vašem zařízení, klepněte na Otevřít podle obrázku.

Metoda 7: Přepněte na webovou stránku Facebook

Pomocí webového nebo mobilního prohlížeče se přihlaste ke svému účtu na Facebooku. Pokud se přihlásíte ke svému účtu a získáte přístup na webovou stránku Facebooku prostřednictvím Facebooková stránka, na Facebook se dostanete bez problémů. Na rozdíl od webových stránek Facebooku žádná dostupná data o chybě zobrazení na fb obvykle postihují pouze aplikaci Facebook (pro Android a iOS).

***

Vzhledem k miliardě aktivních uživatelů Facebooku měsíčně je jakýkoli problém s aplikací Facebook široce hlášen a vždy je vyžadována rychlá oprava. Předpokládáme, že tento článek vyřeší chybu No Data Available Facebook To se mi líbí a lze k tomu použít kteroukoli z výše uvedených metod.

x