Potřebujete Xbox Live pro hraní Warzone?

Xbox je jednou z předních značek herních sítí. Jedná se o platformu pro videohry, která je vytvořena společností Microsoft a je k dispozici v oficiálním obchodě společnosti Microsoft. Přečtěte si tento článek, abyste zlepšili svou hru a vylepšili své techniky na Xboxu. Zde se dozvíte, jak získat Xbox Live zdarma a využívat její služby efektivněji. Podívejme se, zda potřebujete Xbox Gold pro Warzone a zda potřebujete Xbox Live, abyste mohli hrát Warzone. Nejčastějším dotazem je konec Xbox Live Gold, kterému se článek také věnuje. Tak doufáme, že se vám bude dobře číst!

Potřebujete Xbox Live pro hraní Warzone?

Pokračujte ve čtení a zjistěte, zda potřebujete Xbox Live k hraní Warzone dále v tomto článku.

  Pochopení přesměrování 301 pro začátečníky

Potřebujete Xbox Live ke hraní online?

Ne, ke hraní Warzone pomocí konzole Xbox byste neměli potřebovat Xbox Live. Musíte vědět, že Microsoft je vždy odhodlán zajistit, aby bezplatné hry jako Fortnite, Warzone Legends atd. měly pro hráče bezplatné služby. Vzhledem k tomu, že Warzone je jednou z bezplatných her, nebude vyžadovat Xbox live ani gold live.

Je Xbox Live zdarma?

Ne, předplatné Xbox live není zdarma. Zdarma se můžete přihlásit pouze pomocí Xbox live, ale abyste získali členství známé jako Xbox Live Gold, budete muset zaplatit poplatek za předplatné.

Jak můžete získat Xbox Live zdarma?

Zde je několik způsobů, jak získat Xbox Live zdarma:

Poznámka: Svůj bezplatný zkušební kód můžete použít také na Xbox 360 a Xbox One.

  • Získejte a používejte své odměny Microsoft, abyste mohli využívat živé členství.
  • Využijte bezplatnou zkušební verzi.

Potřebujete být online, abyste mohli hrát Warzone?

Ne, pro hraní není povinné být online Warzone. V případě, že chcete hrát sami, můžete to udělat v režimu offline. Žádný z vašich přátel se k vám nebude moci připojit ani vás vidět online.

Potřebujete Xbox Live pro hraní Warzone?

Ne, ke hraní Warzone nutně nepotřebujete Xbox Live. Microsoft spustil téměř 50 her, které lze hrát zdarma s konzolí Xbox a jednou z nich je Warzone.

  Pravděpodobně na svém iPhonu X přejíždíte špatně, zde je návod, jak to udělat správně

Potřebujete Xbox Gold pro Warzone?

Ne, jak bylo zmíněno výše, Microsoft nedávno oznámil, že nyní hráči nebudou potřebovat Xbox Live Gold k hraní většiny her. Bezplatné hry včetně CoD, Warzone a mnoha dalších již nebudou potřebovat služby Xbox live nebo Gold.

Můžete hrát Call of Duty Cold War bez Xbox Live?

Ano, můžete hrát Call of Duty War bez Xboxu naživo. V rámci nové politiky společnosti Microsoft pro konzoli Xbox je nyní Xbox a téměř 50 dalších her pro více hráčů přístupné zdarma.

Potřebujete živé zlato k hraní online?

Ne, ke hraní online na konzoli Xbox nebudete potřebovat Live Gold. S novým upgradem Microsoftu bude nyní mnoho her pro více hráčů jako Fortnite, Warzone, Call of Duty atd. zdarma k dispozici na Xboxu.

Končí Xbox Live Gold?

O konci Xbox Live Gold v tuto chvíli žádná taková aktualizace neexistuje. Ačkoli nedávno Microsoft potvrdil, že neměl žádné takové plány na ukončení Xbox Live Gold. Živé zlaté hry jako Off the Rails, Beasts of Maravilla Island a mnoho dalších stále hrají hráči po celém světě.

  Jak živě vysílat zimní olympijské hry kdekoli v roce 2022

Je Xbox 360 stále online?

Ano, Xbox 360 má pouze online služby pro hry pro více hráčů. Některé z nich je však možné stáhnout a hrát offline pouze v případě, že nechcete, aby se někdo jiný připojil. Obsah ke stažení je velmi omezený, a proto se doporučuje hrát na Xbox 360 online.

***

Doufáme, že to byl informativní průvodce, který vám pomůže vyřešit vaše pochybnosti o tom, zda potřebujete Xbox Live ke hraní Warzone a jak můžete získat Xbox Live zdarma. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x