etechblog

Používá Tracfone minuty na Wi-Fi?

Tracfone (nebo TracFone) je americká společnost, která poskytuje mobilní telefony za zvýhodněné ceny od různých slavných značek, jako je Apple, Google, OnePlus atd. Poskytuje také SIM karty nebo e-SIM, které nabízejí tři hlavní poskytovatelé sítí v Spojené státy americké, jako jsou AT&T, Verizon a T-Mobile. Pokud kupujete telefony z webu Tracfone, nemusíte si tarif operátora kupovat samostatně. Váš telefon je dodáván se SIM kartou nainstalovanou spolu s aktivovanou službou, kterou jste si vybrali při nákupu. A to vše získáte za velmi zvýhodněnou cenu. Plány operátora Tracfone podporují volání přes Wi-Fi. A pokud chcete pro volání používat Wi-Fi, musíte se nejprve ujistit, že si zakoupíte smartphone, který podporuje volání přes Wi-Fi. Pokud jste někdo, kdo vlastní tarif Tracfone a chcete vědět, jak funguje Wi-Fi volání na Tracfone a na jakém základě je Wi-Fi volání Tracfone zpoplatněno, tento článek vám s tím pomůže. Pomůže vám pochopit, zda Tracfone využívá minuty na Wi-Fi a jak povolit Wi-Fi volání na Tracfone. Dozvíte se také, zda je volání Tracfone Wi-Fi zdarma a proč se volání Tracfone Wi-Fi započítává do minut.

Používá Tracfone minuty na Wi-Fi?

Skvělá věc Tracfone je, že plány, které nabízí, jsou bez smlouvy a mají spoustu možností telefonů, ze kterých si můžete vybrat. Jejich pokrytí je po celých Spojených státech a nabízí mezinárodní síťovou podporu. Pokud jste si telefony nezakoupili od Tracfone, stále si můžete vybrat jejich plány operátora na jejich webových stránkách. Zda Tracfone využívá minuty na Wi-Fi, se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

  Jak zobrazit (a deaktivovat) telemetrická data, která o vás Firefox shromažďuje

Je volání Tracfone Wi-Fi zdarma?

Ano, volání Tracfone Wi-Fi je zdarma. Volání přes Wi-Fi je ve všech sítích světa zcela zdarma. Tracfone si za to neúčtuje žádné další poplatky. Chcete-li využívat Wi-Fi volání, váš telefon musí mít pro ně podporu. A pokud má podporu, nezapomeňte ji povolit v nastavení sítě telefonu. Chcete-li volat z telefonu pomocí Wi-Fi, váš telefon musí mít aktivní síťový plán; jinak nebudete moci volat přes Wi-Fi. Za volání přes Wi-Fi se neúčtují žádné další poplatky, takže můžete mluvit s kýmkoli bez obav, že vám bude odečtena doba hovoru. Pokud si přečtete více, dozvíte se, zda Tracfone používá minuty na Wi-Fi nebo ne.

Bude Tracfone fungovat pouze na Wi-Fi?

Ne, Tracfone nefunguje pouze na Wi-Fi; může také fungovat na mobilní službě. I když v telefonu nemáte žádný plán, stále můžete používat Wi-Fi ke stahování aplikací, sledování videí a filmů, procházení webu a provádění některých dalších prací, které lze provádět pomocí internetu, ale váš telefon je třeba aktivovat. Téměř všechny věci lze provádět přes Wi-Fi, ale když nejste připojeni k Wi-Fi, musíte k volání, psaní textových zpráv a používání internetu používat svou mobilní službu. K tomu všemu musí mít váš telefon aktivní mobilní tarif.

Používá Tracfone minuty na Wi-Fi?

Ano, Tracfone využívá minuty na Wi-Fi, ale o tyto minuty, které byly odečteny z vašeho plánu, se nemusíte starat. Protože plán, který si zakoupíte od Tracfone, má více než 1000 minut na volání. A pro normálního člověka nebo kohokoli je téměř nemožné vyčerpat ty minuty za měsíc. Stále byste si mohli koupit další minuty, pokud jste své minuty vyčerpali. Volání přes Wi-Fi je u tarifů Tracfone stále zdarma, ale odečítají se z vašeho tarifu pouze minuty, když voláte buď z Wi-Fi nebo pomocí mobilní služby, místo aby vám poskytly dostatek minut hovoru, které nemůžete snadno spotřebovat za měsíc. Nyní víte, zda Tracfone používá minuty na Wi-Fi nebo ne.

  Jak rezervovat Uber v Mapách Google

Využívá volání přes Wi-Fi minuty Tracfone?

Ano, volání přes Wi-Fi využívá minuty Tracfone. Minuty Tracfone při volání přes Wi-Fi se odečítají stejně jako při běžném telefonním hovoru ze svého telefonu. Chcete-li volat pomocí Wi-Fi na tarifu Tracfone, vaše zařízení musí být aktivováno a mělo by podporovat funkci Wi-Fi volání.

Když k volání přes Wi-Fi použijete normální aplikaci telefonního vytáčení, budou vaše minuty Tracfone odečteny. Ale pokud je chcete uložit, musíte použít aplikace jako Google Meet a WhatsApp které vám umožní volat přes internet, takže vaše minuty Tracfone nebudou odečteny.

Používá Tracfone minuty pro příchozí hovory?

Ano, Tracfone používá minuty i pro příchozí hovory. Tracfone odečítá minuty z odchozích a příchozích hovorů, které zahrnují čekání na hovory, hovory přes WiFi, simultánní hovory, hovory na bezplatná čísla, hlasové zprávy a hovory na zákaznickou podporu. 911 je jediné číslo, na kterém se minuty TracFone neodečítají, protože se jedná o tísňové číslo. A i když na svém telefonu nemáte žádný aktivní plán, stále můžete volat na číslo 911. Pokud se vyskytne nějaký problém s hovorem, například hovor vypadává, a máte problém se špatnou sítí, vaše minuty TracFone nebudou vráceny a budou účtovány, protože jsou účtovány, když jsou vaše hovory zcela v pořádku.

Můžete používat Tracfone pouze s Wi-Fi?

Ano, můžete používat Tracfone s Wi-Fi, dokud a dokud nejste připojeni k této síti. Telefon budete moci používat pouze tehdy, když jste připojeni k síti Wi-Fi. Jakmile se síť odpojí, nebudete mít přístup k internetu, nebudete moci někomu volat ani posílat textovou zprávu. Když je váš telefon připojen k Wi-Fi, budete moci volat přes Wi-Fi, používat internet a používat funkci zpráv. Je lepší mít v telefonu mobilní tarif, pokud jedete někam, kde vaše Wi-Fi síť nemůže nikoho dosáhnout. A v tu chvíli můžete telefon používat k volání, psaní SMS a používání internetu.

Proč se volání Tracfone Wi-Fi počítá do minut?

Volání Tracfone Wi-Fi lze použít, i když vaše mobilní síť nereaguje nebo byla mimo provoz z důvodu údržby. Tracfone počítá do minut pro Wi-Fi volání, aby udrželi uživatele připojené ke své službě a pomohli uživatelům, i když nejsou připojeni k jejich Wi-Fi sítím. Tracfone svým uživatelům účtuje několik minut, ale přesto, plány, které nabízí, obsahují dostatek minut pro volání, které běžný uživatel nebude schopen vyčerpat za měsíc, a i když vyčerpáte všechny minuty, můžete si je znovu zakoupit. z Tracfone. To je důvod, proč se volání Tracfone Wi-Fi započítává do minut.

  Pro, Air, Mini nebo Regular: Který iPad byste si měli koupit?

Jak se odečítají minuty Tracfone?

Minuty Tracfone se odečítají u všech typů hovorů, ať už jde o příchozí nebo odchozí hovory.

  • Minuty se odečítají po celých jednotkových přírůstcích a dílčí minuty se zaokrouhlují na další minuty nahoru.
  • Tracfone odečte minuty na základě minut, kdy jste byli na hovoru, a za přerušené hovory se nepřidělují žádné kredity.
  • Pokud používáte funkční telefon, budou vám účtovány minuty za příchozí i odchozí volání za použití textových zpráv a přístup na Tracfone Mobile Web.

Jak povolit Wi-Fi volání na Tracfone?

Chcete-li vědět, jak povolit volání Wi-Fi na Tracfone, postupujte takto:

Poznámka: Ujistěte se, že vaše zařízení podporuje Wi-Fi volání a že máte aktivovanou Tracfone SIM kartu.

Možnost I: Povolte Wi-Fi volání na iPhone

1. Otevřete na svém iPhonu aplikaci Nastavení.

2. V nabídce Nastavení klepněte na Telefon volba.

3. Klepněte na možnost Wi-Fi volání.

4. Zapněte přepínač pro možnost Wi-Fi volání na tomto iPhone.

5. Klepnutím na Povolit povolte Wi-Fi volání na iPhone.

Možnost II: Povolte Wi-Fi volání v systému Android

Poznámka: Vzhledem k tomu, že chytré telefony nemají stejné možnosti Nastavení, liší se od výrobce k výrobci. Před změnou jakéhokoli nastavení na vašem zařízení proto zajistěte správná nastavení.

1. Stáhněte dolů panel Rychlá nastavení z horní části obrazovky.

2. Klepnutím na možnost Wi-Fi Calling ji povolíte.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli, zda Tracfone využívá minuty na Wi-Fi a povoluje Wi-Fi volání na Tracfone. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x