Převeďte časová pásma až pro pět míst odkudkoli na vašem iPhone


Pracovní místa se hodně změnila a je stále běžnější, že se pracovníci nacházejí v různých městech a dokonce i v různých časových pásmech. Tam, kde je to pro talentované lidi velmi snadné spolupracovat bez geografických omezení, je to trochu problém pro každého, kdo potřebuje zavolat nebo naplánovat schůzku. Klok je bezplatná aplikace pro iOS, která je skvělým nástrojem, který vám pomůže řídit komunikaci mezi různými časovými pásmy. Kromě toho, že je aplikace krásně navržena, přináší snadný přístup pomocí widgetu. Uživatelé mohou přidat až pět různých časových pásem a zmapovat časový rozdíl mezi všemi pěti.

Nainstalujte Klok a otevřete jej. Dodává se s již přidanými čtyřmi oblíbenými časovými pásmy. Přejetím doleva odeberete časové pásmo a klepnutím na malé tlačítko plus vpravo nahoře přidáte nové. Můžete si vybrat, jak jsou hodiny na widgetu uspořádány podle směru, tj. od západu na východ nebo od východu na západ. Pro ty z vás, kteří se diví, proč je to důležité, zvažte, co říkají o Japonsku jako o zemi vycházejícího slunce, tj. o den před Evropou a Amerikou. Ve widgetu si můžete vybrat zobrazení času v analogových nebo digitálních hodinách.

  Jak vyčistit jakékoli chytré hodinky, nositelné nebo fitness náramky

Až budete mít všechna časová pásma nastavena, stáhněte si Centrum oznámení a přejděte na kartu Dnes a přidejte widget. Klepněte na widget a připravte se na zamilování. Zvýrazněné bílé ciferníky indikují, že je vhodný čas pro uskutečnění hovoru v daném časovém pásmu. Pokud chcete vidět, kolik bude hodin v Londýně, když je v San Franciscu šest hodin, jednoduše klepněte na ciferník pro San Francisco a použijte číselnou řadu (označuje hodinu) ke změně času. Všechny ciferníky budou řádně aktualizovány, aby odrážely změnu času. Indikátory plus jedna a mínus jedna vám řeknou, zda je dané časové pásmo stále ve stejný den/datum nebo v předchozí.

Jestli tohle není působivý nástroj pro měření času, tak už nevím, co to je.

  Co znamená certifikace Apple MFi?

Nainstalujte Klok z App Store

x