Prohlížeč Fix Field Browser neobsahuje platnou konfiguraci aliasu

Webpack je balík modulů s otevřeným zdrojovým kódem pro soubory JavaScript. Pokud se pokoušíte provést sestavení, může se stát, že prohlížeč pole neobsahuje platnou chybu konfigurace aliasu. Pokud se vyskytne stejný problém, nezoufejte! Přinášíme vám perfektního průvodce, který opraví Modul nenalezen. prohlížeč pole neobsahuje platnou chybu konfigurace aliasu. Také, pokud používáte Webpack2 a pokusíte se znovu vytvořit konfigurační soubor, můžete také čelit uvedenému problému. Takže pokračujte ve čtení!

Jak opravit, že prohlížeč polí neobsahuje platnou konfiguraci aliasu

V dnešní době je vývoj webu jednodušší díky různým knihovnám. Než se budeme muset naučit HTML, CSS a JavaScript, abychom mohli vytvořit webovou aplikaci. Ale nyní jsou k dispozici různé knihovny, které nám usnadňují vývojový proces, jako je React JS, Node JS atd. Webpack je také oblíbeným nástrojem pro svazování souborů JavaScriptu. Ale při práci s tímto nástrojem můžete čelit několika chybám, pokud s ním nejste noví. Zde v tomto článku jsme uvedli kroky k opravě uvedené chyby nenalezen modul. Uvedená chyba může způsobit, že webové aplikace nebudou správně fungovat. Chcete-li problém vyřešit, postupujte krok za krokem podle těchto kroků.

  Jak deaktivovat primární konzoli PS4

Krok 1: Upravte cesty importu

Nejprve musíte upravit cestu importu. Pokud před cestu nepřidáte ./, může se vám při spuštění sestavení zobrazit uvedená chyba. Zde jsou kroky k úpravě cest importu.

1. Přejděte dolů a najděte následující řádek v kódu;

import DoISuportIt from 'components/DoISuportIt';

2. Nyní změňte výše uvedený kód na daný kód;

import DoISuportIt from './components/DoISuportIt';

3. Nakonec restartujte NPM a zkuste provést sestavení znovu.

Krok 2: Zajistěte správnou vstupní hodnotu

Musíte také zkontrolovat vstupní hodnotu. Chcete-li upravit konfigurační soubor, abyste opravili pole prohlížeče neobsahuje platnou chybu konfigurace aliasu, postupujte podle těchto kroků.

1. Otevřete konfigurační soubor.

2. Zde najděte vstupní hodnotu.

  Jak přesunout Google Authenticator do nového telefonu (nebo více telefonů)

3. Přidejte znak ./, pokud chybí,

4. Také se ujistěte, že je přidána hodnota rozlišení.

Krok 3: Upravte aliasy

Pokud používáte nějaké aliasy, jejichž jméno je již dříve použito, můžete čelit uvedené chybě. Použití stejných proměnných může způsobit chybu v konfiguračním souboru JavaScript Webpack. Chcete-li tento problém vyřešit, musíte se ujistit, že názvy aliasů již nejsou obsazeny.

Krok 4: Ověřte chyby syntaxe

Pokud je v souboru webpack.config.js nějaká překlepová chyba, vede to také k uvedené chybě. Musíte tedy zkontrolovat celý konfigurační soubor, zda neobsahuje nějaké syntaktické chyby. Ještě důležitější je, že modul nebyl nalezen. pole prohlížeč neobsahuje platný alias konfigurace, může dojít k chybě, pokud na konci souboru nepoužijete příkaz export. Abyste předešli chybě, přidejte následující exportní příkaz.

export default Config;

Krok 5: Změňte velikost písmen syntaxe

Další možnou příčinou této chyby je konkrétní případ použitý v syntaxi. Chcete-li opravit změnu případu, postupujte podle těchto kroků;

  Jak získat upozornění na narušení dat z Mozilla Firefox Monitor

1. Otevřete konfigurační soubor a najděte daný řádek;

./path/pathCoordinate/pathCoordinateForm.component

2. Změňte výše uvedený řádek pomocí následujícího kódu;

./path/pathcoordinate/pathCoordinateForm.component

***

Doufáme, že jste se naučili, jak opravit, že prohlížeč pole neobsahuje platnou konfiguraci aliasu pro Webpack. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Dejte nám vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x