Sdílejte odkazy na skladby a dejte uživatelům možnost poslouchat na YouTube, iTunes, Spotify, Google Play Music nebo Deezer

Sdílíme písničky s přáteli mnoha různými způsoby. Můžeme je zveřejňovat na sociálních sítích a sdílet je prostřednictvím mnoha aplikací pro zasílání zpráv, které používáme k udržení kontaktu s přáteli a rodinou. SongLink je aplikace pro generování URL, která je vytvořena právě pro takový účel. Aplikace generuje odkazy na skladby a po jejich otevření se příjemce zeptá, ve které z pěti podporovaných aplikací, iTunes, Google Play Music, Spotify, YouTube nebo Deezer, chce skladbu otevřít. Příjemce musí pouze nastavit preferenci jednou a od tohoto okamžiku se všechny odkazy na skladby, které vygenerujete ze SongLink, otevřou v dané aplikaci pro konkrétního uživatele.

  Jak přidat záložky do videa na YouTube [Chrome]

Navštivte SongLink a vyhledejte skladbu, kterou chcete sdílet. Vyberte skladbu ze seznamu v rozevíracím seznamu a počkejte, až vygeneruje odkaz.

Zkopírujte odkaz do schránky nebo jej sdílejte na sociálních sítích nebo e-mailem.

Když váš příjemce otevře odkaz, bude dotázán, ve které aplikaci chce skladbu otevřít. Příjemce si pak může nastavit, jakou aplikaci chce používat, a až příště budete skladbu sdílet prostřednictvím odkazu vygenerovaného na SongLink, zapamatuje si jejich preferovanou aplikaci.

SongLink spoléhá na soubory cookie, aby si zapamatovaly předvolby, což není velký problém, pokud jej používáte z počítače, ale může to být nepříjemnost, pokud jej používáte na mobilním zařízení. U mobilních zařízení musí být preference nastavena individuálně v jakékoli aplikaci, která podporuje prohlížeč. Pokud od vás příjemce obdržel odkaz na SongLink ve službě Facebook Messenger a zvolil iTunes jako preferovanou aplikaci, ve které si skladbu poslechne, bude muset znovu nastavit předvolbu, pokud od vás dostane další odkaz na Whatsapp. Pokud někdy budete chtít resetovat své předvolby SongLink, jednoduše klepněte/klikněte na Předvolby a upravte je.

  Co je YouTube Premium a stojí za to?

To znamená, že pokud sdílíte hodně hudby na sociálních sítích, SongLink je docela skvělá webová aplikace.

Navštivte SongLink

x