Tato aplikace tvrdí, že odstraňuje vodu z reproduktoru vašeho iPhone


Lidé si s sebou berou telefony do koupelny. Pravděpodobně můžeme diskutovat, proč je to hloupé to dělat, ale nemá to smysl. Lidé to prostě dělají a nemůžete je zastavit. V důsledku toho se objevilo mnoho telefonů, které skončily ve vodě a tím se poškodily. Abychom byli spravedliví, nejde jen o nebezpečí v koupelně. Může se to stát, pokud máte telefon u bazénu nebo vedle kuchyňského dřezu. Základní rada, když k tomu dojde, je vyjmout telefon z vody, vypnout ho, dát ho do sáčku s rýží a možná na něj použít fén. Sonic je aplikace, která tvrdí, že dokáže odstranit vodu z reproduktoru vašeho iPhone.

Zvukový je jednou z těch posledních aplikací, které můžete použít, pokud váš iPhone spadl do vody a reproduktory neznějí správně. Aplikace vám umožňuje přehrávat zvuk na různých frekvencích od 258 Hz až po více než 1100 Hz. Účelem je dostat těch posledních pár kapiček vody z reproduktorů jejich vibrováním na nízkých nebo vysokých frekvencích.

  Jak připojit ovladače GameCube k Nintendo Switch

Stáhněte si aplikaci a klepněte na Přehrát. Přejetím nahoru frekvenci zvýšíte a přejetím dolů ji snížíte.

Náš iPhone jsme nekoupali a pak jsme tuto aplikaci neotestovali. Pokud byl váš iPhone ve vodě příliš dlouho, je velmi nepravděpodobné, že by vám tato aplikace pomohla. Aplikace to výslovně neříká, ale je to opravdu užitečné pouze na iPhone 7. iPhone 7 je „vodě odolný“. To mohlo povzbudit uživatele, aby si vzali telefon do sprchy a vyzkoušeli karaoke aplikaci nebo dvě. Bohužel, voděodolnost není to samé jako voděodolná a vlhkost ve vzduchu může skutečně poškodit váš telefon. Pokud váš iPhone utrpěl menší poškození vodou, Sonic vám může pomoci.

  Jak rozšířit schránku prohlížeče na 10 položek

Sonic můžete stále vyzkoušet, i když vlastníte starší model iPhone. Možná bude Sonic schopen odrazit malé kapičky ven. Aplikace je zdarma a velmi snadno se používá, takže nemáte moc co ztratit. Bez ohledu na to, zda aplikace funguje nebo ne, vezměte svůj iPhone do obchodu Apple. Pokud zbude i trochu vody, telefon se může časem stát nepoužitelným. Sonic generuje zvuk na různých frekvencích, nepřidává do telefonu vysoušeč, takže není zaručeno, že vlhkost bude 100% pryč. Pouze zaměstnanec obchodu Apple vám může skutečně říci, zda došlo k nějakému trvalému poškození.

x