Uložte jakýkoli příspěvek na Facebooku pro pozdější zobrazení v prohlížeči Google Chrome

Gigant sociální sítě Facebook je známý tím, že udržuje svou uživatelskou základnu zapojenou do nových funkcí a funkcí, které jsou zaváděny v průběhu každého roku. Přesto, bez ohledu na to, kolik funkcí do něj přidají, vždy bude prostor pro další. Pokud sociální síť oficiálně nenabízí to, co hledáte, může existovat nástroj, aplikace nebo rozšíření prohlížeče třetí strany, které k ní požadovanou funkci přidá. Jeden skvělý příklad, na který jsem nedávno narazil, je Facebook Favorite for Chrome, jednoduché a lehké rozšíření, které vám umožní ukládat příspěvky na Facebooku na později. Je to něco jako Pocket pro Facebook.

  Jak zablokovat uživatele Facebooku, aby vám posílali zprávy na Instagramu

Jen pro upřesnění, je to pouze podobné aspektu záložek Pocket a neumožňuje ukládání příspěvků pro offline čtení. Je to stále docela užitečné pro uživatele s mimořádně vytíženými nebo přeplněnými zpravodajskými kanály.

Po instalaci rozšíření (odkaz na konci) obnovte svůj Facebook a pod každým příspěvkem si všimnete nového tlačítka „Oblíbené“ vedle obvyklých možností To se mi líbí, Komentář a Sdílení. Kliknutím na toto tlačítko uložíte příspěvek do rozšíření, takže k němu budete mít přístup, kdykoli budete potřebovat, aniž byste jej museli ručně hledat prostřednictvím zdroje.

Chcete-li později přistupovat k uloženým příspěvkům, můžete kliknout na ikonu na panelu nástrojů Oblíbené na Facebooku. Vyskakovací okno, které následuje, zobrazuje všechny příspěvky, které jste kdy uložili, a umožňuje vám je také procházet v zobrazeních „Seznam“ a „Feed“, které se otevírají na samostatných kartách.

  Jak přidat tlačítko Nelíbí se k příspěvkům na Facebooku v Google Chrome

Zobrazení Seznam nabízí rychlý a jednoduchý pohled na uložené položky, vyhledávací pole, které se může hodit, když se počet vašich oblíbených položek zvýší, a možnost odstranit nechtěné oblíbené položky. Pohled Feeds na druhou stranu prezentuje vše elegantním způsobem jako na Pinterestu.

Všechny oblíbené položky můžete také rychle odstranit stisknutím tlačítka „Vymazat mezipaměť“. Tím se však odstraní všechny příspěvky, které jste kdy uložili, takže buďte opatrní, abyste na toto tlačítko omylem neklikli.

Oblíbené na Facebooku je k dispozici zdarma v Internetovém obchodě Chrome. Můžete jej nainstalovat do Chromu z odkazu uvedeného níže.

Nainstalujte si oblíbené na Facebooku z Internetového obchodu Chrome

x