Vytvoření vyzváněcího tónu pro iPhone je s těmito 8 nástroji snadné

Pokud jste milovníkem hudby, možná se vám bude líbit, když si nastavíte své oblíbené vyzváněcí tóny namísto výchozích tónů dodávaných s mobilním telefonem. Vytvořte si svůj oblíbený vyzváněcí tón pro iPhone pomocí špičkových nástrojů.

iPhone má nepochybně jednu z nejlepších a nejpůsobivějších kolekcí vyzváněcích tónů. Dokonce i uživatelé s mobilními telefony Android si rádi stahují výchozí vyzváněcí tóny pro iPhone a nastavují je na svých telefonech.

Představte si, že jste v davu, kde někomu zvoní iPhone, a vy nakonec zkontrolujete svůj telefon. Může být velmi frustrující, že několik uživatelů vytváří a nastavuje vyzváněcí tóny podle vlastního výběru.

Při vytváření vyzváněcích tónů pro iPhone je snadné spoléhat na aplikace, ale najít to správné je složité. Člověk potřebuje znát funkce aplikací, které mohou dokonale vyhovovat jejich požadavkům.

Pojďme tedy začít vaši hudební cestu s těmito vlastními aplikacemi pro vyzvánění.

iRingg

iRingg může pomoci při vytváření vyzváněcích tónů pro váš iPhone okamžitě bez iTunes. Uživatelé mohou vytvořit vyzváněcí tón a přenést jej do svých iPhonů bez technických znalostí. Tvůrce vyzváněcích tónů pro iPhone dokáže vše snadno změnit pomocí technologie 6-Sense.

Cílem je nabídnout nový zážitek pro sběr poslechových návyků a dat uživatelů. iRingg doporučuje vyzváněcí tóny uživatelům pomocí algoritmu pro učení dat, který dokáže rychle analyzovat a předvídat prvky a stopy.

Pomocí SndMoji™ je také možné dodat vyzváněcím tónům osobní dotek pomocí skvělých zvukových efektů ke změně vzhledu, pocitu a nálady uživatelů. Uživatelé mohou vyhledávat vyzváněcí tón z YouTube nebo SoundCloud, aniž by porušili autorská práva. Po dokončení jej rychle přesuňte do iPhonu pomocí technologií αWiFi nebo UCB a nastavte výchozí vyzváněcí tóny.

  Jak obnovit svůj Instagramový účet

EaseUs

Vytvářejte vyzváněcí tóny pro své iPhony pomocí EaseUs během několika sekund při získávání zvuků z videí YouTube, PC nebo SoundCloud. Uživatelé mohou také přidávat speciální efekty a exportovat konečné výsledky do iPodu, iPadu nebo iPhonu. Je také kompatibilní s Windows 8.1, 8.7, 10 a 11.

EaseUs umožňuje uživatelům vytvářet vyzváněcí tóny pro iPhone pomocí různých video a audio souborů převáděných do formátů WMA, MP3, WAV, OGG, FLAC, AAC, AIF a M4R. Uživatelé mohou extrahovat videa z YouTube nebo hudbu SoundCloud a převést je na vyzváněcí tóny podle požadavků. Je také snadné přidat speciální efekty pro vytvoření personalizovaných vyzváněcích tónů.

Neopakovatelné a jedinečné vyzváněcí tóny umožňují uživatelům integrovat nahrávku do vyzváněcích tónů, přejmenovat tón, upravit hlasitost, zobrazit náhled výsledku, zeslabit značky (vstup nebo zrušit) a přidat zvukové efekty. Je také snadné poslat výsledky přímo do iPhone nebo je uložit do počítače.

TunesGo

Nyní mějte svou oblíbenou hudbu kolem sebe, abyste se mohli kdykoli zabavit TunesGo. Tento nástroj umožňuje přenášet skladby, opravovat hudební značky, vytvářet vyzváněcí tóny pro iPhone, zálohovat hudební knihovnu a mazat duplicitní skladby bez stahování iTunes.

TunesGo je skvělý nástroj, který uživatelům umožňuje okamžitě přenášet videa, hudbu a další média. Uživatelé mohou převést soubory do jakéhokoli kompatibilního formátu a zachovat kvalitu zvuku. Cílem je vytvořit vlastní vyzvánění pro Android a iPhone bez jakýchkoli omezení.

Uživatelé mohou upravovat informace o hudbě, přeskakovat duplikáty a ponechat si původní hudbu, aniž by zabírali další úložný prostor. Vezměte si svou oblíbenou hudbu, přizpůsobte si ji, odstraňte nebo upravte části a okamžitě získejte vyzváněcí tón, který chcete.

  11 nejlepších programů doporučení pro růst vašich uživatelů a podnikání

Tvůrce vyzváněcích tónů

Ringtones Maker – aplikace pro vyzvánění je místo, kde si snadno přizpůsobíte vyzváněcí tón na svém mobilním telefonu bez připojení k počítači nebo PC. Uživatelé mohou nastavit shromážděné skladby a snadno z nich vytvořit vyzváněcí tón. Aplikace přichází s několika funkcemi, jako je aktualizace vtipného vyzvánění v reálném čase, oblíbeného vyzvánění, SMS vyzvánění atd. pomocí iTunes a GarageBand.

Pokrývá také všechny modely iPhone od iPhone 4s až po iPhone 13, 13 Max nebo 13 Pro, a to velmi podrobně. Uživatelé si mohou vybrat video, extrahovat zvuk, importovat jej přes Uniform Type Identifiers (UTI), nahrát jej do telefonu, ostříhat vyzváněcí tóny, nastavit zvuk jako nabíjecí tón a sdílet jej, pokud chcete.

Syncios

Syncios je nástroj pro správu pro mobilní telefony Android a iOS, který uživatelům umožňuje rychle obnovit nebo zálohovat kontakty, hudbu, fotografie, zprávy, hovory, aplikace, e-knihy a další. Spravuje také hudební soubory pro duplikování nebo úpravu podrobností skladby.

All-in-one mobilní správce funguje jako dostupné a užitečné nástroje, jako je převodník HEIC na JPG, tvůrce vyzváněcích tónů, komprese fotografií, převod videa a převod zvuku. Chcete-li převést hudbu na vyzváněcí tóny, můžete převést zvukové soubory do M4A, MP3, AAC, CAF, M4R atd. Video soubory lze také snadno převést na standardní MP4 jako vyzváněcí tóny.

Clideo

Clideo je tvůrce vyzváněcích tónů pro iPhone, který umožňuje zdarma přidat melodii do smartphonu. Online tvůrce vyzváněcích tónů pro iPhone je kompatibilní se všemi operačními systémy, jako jsou Android, iOS, Windows a macOS.

Uživatelé mohou nahrát hudební skladbu nebo soubor z Disku Google nebo Dropboxu, kde nástroj automaticky extrahuje zvuk. Ořízněte zvuk ručně nastavením časování nebo pomocí posuvníku. Je snadné používat různé funkce a podle toho vybrat zvuk. Po dokončení si stáhněte vyzváněcí tón a přesuňte se do cloudového úložiště nebo osobního zařízení.

  Čtěte a ukládejte technické novinky určené speciálně pro vás

MusicToRingtone

Vytvářejte vyzváněcí tóny z hudby nebo videí zdarma pro váš iOS MusicToRingtone bez jakéhokoli PC. Jedná se o snadno použitelný nástroj, který uživatelům umožňuje převádět video nebo hudbu na vyzváněcí tóny. Aplikace obsahuje několik funkcí, jako je Fade in a Fade out. Spolu s tím mohou uživatelé upravovat metadata pro exportované soubory M4A, převádět je z knihovny iTunes a snadno vytvářet vyzváněcí tóny.

Já jsem taky

Já jsem taky je skvělý způsob, jak vytvořit vyzváněcí tón pro iPhone z video a audio formátů před přenosem do telefonu. Spolu s tím nástroj podporuje iPad a typy iPhone přenášejí vyzváněcí tón do iTunes. Je také snadné oříznout video a audio segmenty, upravit hlasitost a použít několik dostupných funkcí.

Vestavěný přehrávač také umožňuje převést soubory podporující iPhone 3G na nejnovější iOS 7 a iPad Air. Uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje snadné použití a okamžité přidávání skladeb nebo videí.

Závěr

Nyní je čas vyniknout, vytvořit si vyzváněcí tón a užít si své oblíbené linky, když vám zazvoní telefon. Začněte stažením tvůrce vyzváněcích tónů pro iPhone a vytvořte si vlastní.

x