etechblog

Zobrazení a porovnání verzí příloh ve vláknech Gmailu [Chrome]


E-mail je nástroj, který zmiňujeme pokaždé, když diskutujeme o produktivitě. Přestali bychom, ale e-mail je stále něco, co se lidé snaží zkrotit a zabírá hodiny času, které lze strávit skutečnou prací, a tak jsme šli a našli další nový nástroj, který usnadňuje manipulaci s e-maily. Jedná se o rozšíření pro Chrome s názvem Draftable for Gmail, které usnadňuje nalezení příloh, které jsou skutečně aktualizovanými verzemi stejného souboru rozesílaného opakovaně po dlouhém vláknu konverzace. Zní to jako noční můra, kterou jste mohli žít? Snažíte se najít správnou verzi dokumentu, protože si nikdo nemyslí, že přidání čísla verze do názvu je dobrý nápad? S tím vám kromě několika dalších věcí souvisejících s e-maily a přílohami pomůže Draftable for Gmail.

  Jak používat ID osobní schůzky Zoom

Draftable for Gmail potřebuje trochu času, než vám začne fungovat. Indexování vašich e-mailů může trvat až jeden den a požádá o povolení přístupu k vašemu účtu. Jakmile bude váš účet indexován, můžete otevřít vlákno e-mailu a rozšíření zobrazí seznam všech dokumentů, které k němu byly připojeny, v pravém postranním panelu. Rozšíření zobrazuje, kdy byla příloha přijata, a očísluje je za vás.

Draftable for Gmail má za sebou službu, která porovnává rozdíly mezi dvěma dokumenty. Klikněte na rozevírací seznam Porovnat a vyberte dva dokumenty, které chcete porovnat. Otevře se nová karta a služba za rozšířením najde rozdíly mezi dokumenty. Je to standardní srovnání textu, ale trochu vám usnadní práci. Osobně mám pocit, že index s časovým razítkem v pravé postranní liště je sám o sobě užitečný při hledání správného dokumentu.

  Co je plnění pověření? (a jak se chránit)

Kromě porovnání dvou dokumentů a výpisu všech příloh odeslaných ve vláknu konverzace přidává Draftable pro Gmail novou kartu Dokumenty, když hledáte e-maily od konkrétního kontaktu.

V neposlední řadě, pokud najedete kurzorem myši na dokument uvedený v pravém postranním panelu, zobrazí se možnosti pro připojení dokumentu k nové zprávě, jeho stažení, otevření dokumentu a další.

Draftable for Gmail se opravdu dobře integruje s rozhraním Gmailu; je to nenápadné a opravdu velmi funkční. Není to omezeno pouze na e-mailové konverzace, což dokládá karta Dokumenty přidaná při hledání e-mailu. Opravdu už nezbývá nic, co byste si přáli, a užijte si jen lepší přístup k přílohám e-mailů.

Nainstalujte si Draftable for Gmail z Internetového obchodu Chrome

  Jak nainstalovat a nastavit plugin Plex na OpenMediaVault

x