10 čističek vzduchu pro boj se znečištěným vzduchem a úlevný povzdech

Ve světě sužovaném znečištěním se čističky vzduchu objevují jako majáky naděje, bojující proti kontaminantům, aby si oddechly.

Díky špičkové technologii a neochvějnému závazku k čistotě odfiltrují škodlivé částice a promění prostory ve svatyně klidu. Jsou vybaveny pokročilými HEPA filtry a zachycují nepolapitelné znečišťující látky, alergeny a pachy. To také chrání naše dýchací cesty.

Od domovů až po kanceláře fungují jako tiché strážce a zajišťují čistý vzduch pro všechny. Zhluboka dýchejte, když vás provedeme mlhou znečištění a vyživujeme vašeho ducha osvěžujícím vzduchem.

Vdechněte příslib světlejší budoucnosti, kde vládne modrá obloha a úlevný povzdech se stane hymnou znovuzrozeného světa.

Význam čističek vzduchu v domácnostech🏡

Čistička vzduchu hraje významnou roli při vytváření zdravého domácího prostředí. Úspěšně odstraňuje nebezpečné znečišťující látky a zlepšuje kvalitu ovzduší. O čističce vzduchu by se mělo uvažovat, zvláště s rostoucími obavami ze znečištění ovzduší.

Prach, srst domácích mazlíčků, pyl, těkavé organické sloučeniny (VOC) a dokonce i choroboplodné zárodky nebo viry mohou způsobit, že vnitřní vzduch bude kontaminován více než venkovní vzduch. Vdechování těchto toxinů může mít za následek alergie, respirační poruchy, astmatické epizody a dlouhodobé následky.

Proč byste měli používat čističky vzduchu?

👉 Dobrá čistička vzduchu dokáže účinně odstranit nečistoty ze vzduchu, jako jsou nečistoty, pyl, alergeny, spóry plísní a bakterie. Nejvíce z toho budou těžit lidé s alergiemi, astmatem nebo dýchacími potížemi.

👉 Používání čističek vzduchu zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu odstraněním nebezpečných částic. Úroveň znečištění vnitřního ovzduší je více než pětkrát vyšší než znečištění venkovního ovzduší. Má to spoustu zdravotních následků.

👉 Vaření, domácí mazlíčci, kuřáci nebo chemikálie mohou také přispět k vytváření nepříjemných pachů, které čističky vzduchu pomáhají odstranit. Zpříjemňují okolí tím, že osvěžují vzduch.

👉 Spánek v čistém prostředí může zlepšit kvalitu vašeho spánku. Příjemnější a osvěžující zážitek ze spánku umožňují čističky vzduchu. Tím se eliminují vzdušné alergeny, které by mohly narušovat spánek.

Kdy byste měli používat čističky vzduchu?

Když je třeba zlepšit kvalitu vnitřního vzduchu, například když je přítomno velké množství alergenů nebo znečišťujících látek, měla by být použita čistička vzduchu; největší prospěch z něj mohou mít lidé s alergiemi, astmatem, jinou citlivostí nebo dýchacími potížemi.

  Jak povolit gesta virtuální plochy v systému Chrome OS

V domech s domácími mazlíčky, během pylové sezóny a na místech se špatnou kvalitou venkovního vzduchu, kouřením nebo chemikáliemi mohou být užitečné čističky vzduchu. Díky tomu je domov zdravější a příjemnější.

Pojďme si uvést ty nejlepší čističky vzduchu pro boj se znečištěným vzduchem a filtraci vašeho příjmu škodlivých látek!

Čistička vzduchu LEVOIT

Představujeme čističky vzduchu Levoit, které čistí vzduch a vyhýbají se používání UV-C světla, protože může ovlivnit domácí mazlíčky a lidi s astmatem. Core 200S obnovuje vzduch pětkrát každou hodinu v prostorách o velikosti až 17 m2. Díky malému rámu a 360stupňovému designu. Core 200S je moudrý, pokud trpíte alergiemi na kouř nebo znečištěné ovzduší.

Funkce:

 • H13 True HEPA filtr zachytí 99,97 % znečišťujících látek ve vzduchu s účinností 0,3 mikronu. Ultra jemný nylonový předfiltr a vysoce účinný filtr s aktivním uhlím zachycují velké částice a pohlcují pachy a pachy.
 • Core 200S čistí vzduch při hladinách hluku pouhých 24 dB.
 • Core 200S je kompatibilní s Amazon Alexa a Google Assistant.
 • Přístupné odkudkoli a snadné nastavení.

Čistička vzduchu LEVOIT splňuje přísné požadavky Kalifornie a je uvedena na seznamu ETL, má certifikaci FCC a certifikaci CARB.

Chytré čističky vzduchu Govee Life

Díky zcela novému automatickému režimu detekuje kvalitu vzduchu. Inteligentní čističky vzduchu Govee Life mohou také automaticky upravovat rychlost filtrace podle kvality vzduchu, kterou zaznamená. Budete rádi, když uslyšíte, že zařízení je energeticky úsporné pro celodenní používání. Denně spotřebuje méně než 0,9 kWh elektřiny.

Funkce:

 • Čistička vzduchu do ložnice H7123 má o 30 % více uhlíku a HEPA filtr H13. Omyvatelný předfiltr snižuje zanášení a prodlužuje životnost filtru o 6 až 8 měsíců.
 • Omyvatelné filtry dokážou vyčistit místnost o velikosti 198 čtverečních stop pětkrát za hodinu.
 • Jednou za hodinu může také vyčistit místnosti o rozloze 991 čtverečních stop. Tím se zachytí nejméně 99,97 % částic o velikosti 0,3 mikronu ve vzduchu.
 • Chytré ovládání přes aplikaci nebo Alexa.

Během spánku můžete nerušeně dýchat na čerstvém vzduchu. Díky podsvícení displeje čističky vzduchu a nízké hlučnosti chodu cca 24 dB.

Čističky vzduchu AROEVE

Klíčovými vlastnostmi čističky jsou indikátory kvality v reálném čase pro dobrou, střední nebo špatnou kvalitu vzduchu. Čistička vzduchu AROEVE kombinuje technologii UV-C světelné terapie a H13 True HEPA filtr. To dokáže odfiltrovat částice o velikosti až 0,3 mikronu.

S integrovaným senzorem PM2,5 této čističky vzduchu se můžete vyhnout používání nosu k předvídání množství znečišťujících látek.

Funkce:

 • S ním můžete za hodinu zchladit plochu až 1095 čtverečních stop (asi 100 metrů čtverečních).
 • Filtr uvnitř lze snadno vyjmout nebo vyměnit. Pravidelně měňte vzduchový filtr (přesně 3 až 6 měsíců), abyste udrželi kvalitu vzduchu na vysoké úrovni.
 • Je to ideální partner na spaní, protože vydává malý hluk a pohybuje se pomalu.
  Potřebujete Raspberry Pi 4? [+ 5 Online Platforms to Buy]

Navíc přidání této čističky vzduchu AROEVE do vašeho nákupního seznamu je snadné!

Čističky vzduchu HIMOX

HIMOX Air Purifiers je perfektní produkt pro vaše velké prostorné místnosti. S časovačem 1/2/4/8H, LED indikátorem kvality vzduchu, dětskou pojistkou, režimem spánku a tlačítkem RESET filtru je to jediné svého druhu. Smoke má hodnocení 250 CFM CADR 235, pyl má hodnocení 240 a prach má hodnotu 246. Čističe vzduchu s programováním umožňují tvorbu jedinečně přizpůsobených inteligentních programů.

Funkce:

 • Čistí 99,99 % azbestu, VOC, choroboplodných zárodků, plísní a nebezpečných částic.
 • 20 dB nebo méně v režimu spánku vám poskytne relaxační a tichý noční spánek.
 • Pomocí aplikace můžete sledovat kvalitu vzduchu a dozvědět se o kvalitě vzduchu v reálném čase, jak je znázorněna barvou.
 • Ovladatelné pomocí funkcí aplikace/hlasu/dálkového ovládání a 100% bez ozónu.

Zbývající životnost filtru můžete také zkontrolovat pomocí indikátoru životnosti filtru.

Chytré čističky vzduchu HATHASPACE

Filtrováním 99,97 % látek znečišťujících ovzduší a polétavých částic zaručují chytré čističky vzduchu HATHASPACE čistý vzduch jako vždy. Jejich filtrační systém 5 v 1 filtruje pachy, kouř, VOC, pyl, prach a srst domácích zvířat. 0,3 náš H11 HEPA filtr zachytí mikronové částice v 99,9 % případů. Kvalitu vzduchu můžete také zjistit pomocí systému zpětné vazby.

Funkce

 • Čistička vzduchu funguje jako čistič vzduchu i jako odstraňovač zápachu. Díky speciálnímu voštinovému filtru s aktivním uhlím pohlcuje pachy, kouř a VOC.
 • V období alergií napomáhá a podporuje přirozenou reakci těla.
 • V režimu AUTO důmyslný senzor kvality vzduchu detekuje nečistoty ve vzduchu a okamžitě upravuje rychlost ventilátoru.

Nedělejte kompromisy ve vzduchu, který vy a vaše rodina vdechujete. Jděte a pořiďte si chytré čističky vzduchu HATHASPACE ještě dnes!

Inteligentní čistička vzduchu Nuwave OxyPure ZERO

Inteligentní čistička vzduchu Nuwave OxyPure ZERO má čtyřstupňový filtrační systém. Dva filtry Hi-Tech Bio-Guard a jeden filtr Bio-Guard 360 účinně odfiltrují škodlivé pachy a částice ve vzduchu. Kouř, prach a pyl jsou jen některé ze vzduchem přenášených částic nečistot, které Zero zcela absorbuje.

Funkce

 • Snižuje hladinu škodlivého ozónu v domácnosti na méně než 1 ppb, což je asi 70krát méně, než je doporučeno.
 • Snižte dopad kašle, překrvení nebo dýchacích problémů vašeho mazlíčka.
 • Aktivace režimu Ultimate Clean maximalizuje jeho kapacitu, stejně jako režim turbo.

Je to produkt Amazon’s Choice, který zaručuje spolehlivost nákupu.

Domácí čističky vzduchu Slevoo Air

Domácí čističky vzduchu Slevoo Air, speciálně navržené s vynikajícím zvlhčovacím aromaterapeutickým zařízením bez mlhy, jsou spolehlivější a mají dlouhou životnost než standardní houbové vonné zařízení až 2x.

Filtr H13 True HEPA, volitelný ionizátor a voštinový filtr s aktivním uhlím jsou součástí domácích čističů vzduchu. Tyto filtry mohou snížit odpor větru, zvýšit rychlost čištění o 20 % a snížit 99,97 % částic.

  3 způsoby, jak používat Google Chrome jako hudební přehrávač pro místní soubory

Funkce

 • Čističky vzduchu v ložnici mají inteligentní infračervený prachový senzor, který sleduje částice ve vzduchu. Graficky zobrazuje stupeň znečištění rychle se měnícími modrými, žlutými a červenými světly.
 • Odstraňuje 99,97 % částic, včetně prachu, pylu, kouře, srsti domácích zvířat a zápachu, až do velikosti 0,3 mikronu.
 • Se svým stejnosměrným motorem dokáže zařízení každou hodinu vyčistit až 1505 čtverečních stop plochy a má CADR 200+.

Dopřejte si zdravý spánek s vaší čističkou vydávající minimální decibel zvuku.

Čističky vzduchu MOOKA

Čistička vzduchu MOOKA má vysoce účinnou filtrační technologii a vejde se do každé místnosti od malých po velké. Jednotka o velikosti 1076 čtverečních stop dokáže zachytit znečišťující látky ve vzduchu o velikosti pouhých 0,3 mikronu. Otočení o 360 stupňů a všestranné pokrytí osvěží místnost 6krát za hodinu.

Funkce:

 • Je obzvláště energeticky účinný, protože pracuje s nízkým výkonem. Dětské pojistky zabraňují poruchám způsobeným zvířaty nebo malými dětmi.
 • Noční světlo, 4 režimy ventilátoru a 4 nastavení časovače
 • Ideální pro majitele domácích mazlíčků, malé děti, starší, novorozence a kohokoli, kdo chce zlepšit kvalitu vzduchu.

Vzhledem k funkčnosti a provozuschopnosti si toto zařízení jistě zaslouží být předním hráčem v nákupním seznamu.

Čistička vzduchu Vewior

Čistička vzduchu Vewior vytváří pohodlné prostory se 3 rychlostmi ventilátoru, 6 časovači, automatickým režimem a tlačítky zapnutí/vypnutí. Předfiltr, HEPA filtr a filtr s aktivním uhlím tvoří třístupňový filtrační systém. Na ovládacím panelu ukazuje PM2,5, aby byl zaručen zdravý a útulný čerstvý vzduch.

Funkce

 • HEPA čističky vzduchu běží při nízkých otáčkách a nízké hladině hluku, aby zaručily, že vaše čtení nebo spánek nebude přerušován.
 • Inteligentní čistička vzduchu nabízí 6 možností časovače a šetří energii. Je bezpečný pro mladé lidi, starší lidi a domácí mazlíčky.
 • Čistička vzduchu Aroma má houbu s esenciálním olejem, kterou můžete použít k přidání kapek vašich oblíbených esenciálních olejů.

Doporučuje se měnit filtr každé tři až šest měsíců, aby se zajistilo, že mini čistička vzduchu funguje co nejlépe.

Čističky vzduchu AMEIFU pro domácnost

Vícevrstvý systém čištění vzduchu zmírňuje příznaky alergie a snižuje podráždění očí, nosu a krku. 99,97 % polétavých částic je odstraněno touto čističkou vzduchu s filtrem H13 HEPA, která také snižuje a absorbuje je prostřednictvím skutečného HEPA filtru.

Funkce

 • V automatickém režimu je čistička vzduchu vybavena senzorem PM2,5, který na dotykové obrazovce ukazuje, jak nečistý je vzduch.
 • Spánek tím nebude narušen.
 • Promyšlený design dětského zámku pomáhá předcházet zraněním kojenců a jakýmkoli nepředvídaným změnám nastavení způsobeným dotykem při nehodě.

V důsledku toho si AMEIFU Air Purifiers for Home zde jistě zaslouží vaši pozornost pro své úžasné vlastnosti!

Závěrečná slova

Čističky vzduchu se staly spolehlivou odpovědí na problém kontaminovaného vzduchu a umožňují lidem pohodlně vydechovat. Tyto špičkové přístroje využívají sofistikovanou filtrační technologii k účinnému zachycování a odstraňování znečišťujících látek, alergenů a nebezpečných částic z vnitřních prostor.

Čističky vzduchu svými účinnými systémy čištění vzduchu zlepšují nejen kvalitu vzduchu, který dýcháme, ale také naše celkové zdraví a pohodu. V důsledku toho můžete nákupem našich nejlepších tipů učinit své domovy zdravějšími a čistšími a snížit rizika spojená se znečištěním ovzduší.

Dále se podívejte na nejlepší zařízení pro sledování kvality vzduchu.