10 nejlepších bezplatných rozšíření VPN pro Google Chrome

Rychlé odkazy

Přemýšlíte o použití bezplatné VPN pro Chrome? Existuje mnoho rozšíření VPN pro Chrome, ze kterých si můžete vybrat, takže si musíte být jisti, že jste vybrali nejlepší VPN pro vaše potřeby – a my jsme odhalili některé z nejlepších možností.

Nejlepší bezplatná rozšíření VPN pro Chrome

Existuje hromada rozšíření Chrome VPN, z nichž každé nabízí svět a používá stejný marketingový jazyk. Není snadné zjistit, která VPN skutečně chrání vaše soukromí před těmi, které jsou bezpečnostním kouřem a zrcadly.

Zde je náš výběr deseti nejlepších bezplatných rozšíření VPN pro Chrome.

1. Procházení VPN

 • Počet volných serverů: 4
 • Umístění serveru: Velká Británie, USA, Singapur, Nizozemsko
 • Datový limit: Bez omezení

Velkým prodejním bodem Browsec VPN je rychlost připojení. Nabízí až 100 Mb/s, což je mnohem více než u mnoha jiných sítí VPN obchodu Chrome Store.

Nevýhodou je, že Browsec sídlí v Rusku. Je to země, která není známá svým tolerantním přístupem k VPN, a společnost se vašich údajů vzdá, pokud o to vláda požádá. Služba také nabízí pouze čtyři místa: Nizozemsko, Singapur, USA a Spojené království.

Kromě rozšíření Browsec pro Chrome můžete VPN používat také na Androidu a iOS.

  Jak používat VPN na Chromebooku

Stažení: Browsec pro Chrome (Volný, uvolnit)

2. CyberGhost

 • Počet volných serverů: 4
 • Umístění serveru: Rumunsko, Německo, Nizozemsko, USA
 • Datový limit: Bez omezení

Bezplatná Chrome VPN společnosti CyberGhost se neuvěřitelně snadno používá. Jakmile si stáhnete rozšíření, jednoduše na něj klikněte na liště rozšíření Chrome, vyberte jedno ze čtyř nabízených umístění, stiskněte tlačítko připojit a je hotovo!

Toto rozšíření má neomezené procházení bez otravných měsíčních nebo týdenních datových limitů. Bezplatné rozšíření CyberGhost má však velmi omezený výběr serverů a nenabízí žádné další funkce, ale je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí rychlou a základní ochranu při používání Chrome.

CyberGhost nevyžaduje, abyste si vytvořili účet, abyste mohli používat jeho rozšíření pro Chrome, takže věci jsou pro vás ještě rychlejší a pohodlnější.

3. ZenMate pro Chrome

 • Počet volných serverů: 4
 • Umístění serveru: Německo, Singapur, Rumunsko, USA
 • Datový limit: Bez omezení

ZenMate Free zašifruje veškerý provoz vašeho prohlížeče pomocí AES-128 a umožní vám zfalšovat virtuální umístění. Bezplatní uživatelé také získají přístup k funkci VPN „Smart Price“. Poskytuje nákupní doporučení na základě nejnižších cen požadovaných položek.

ZenMate má také plnohodnotné aplikace pro Windows, macOS, Android a iOS.

Stažení: ZenMate pro Chrome (Volný, uvolnit)

4. Betternet Chrome

 • Počet volných serverů: 1
 • Umístění serveru: USA
 • Datový limit: Bez omezení

Betternet Chrome neuchovává protokoly a na rozdíl od mnoha bezplatných sítí VPN pro Chrome není podporován reklamou. Ale nebojte se; nejste produktem. Betternet vydělává peníze promítáním videí.

Myslíme si, že Betternet Chrome je skvělá volba pro lidi s malými zkušenostmi s používáním VPN. Rozhraní rozšíření Chrome je jednoduchý přepínač zapnutí/vypnutí, i když umístění jednoho serveru může být pro vás velmi omezující.

Stažení: Betternet Chrome (Volný, uvolnit)

5. VeePN

 • Počet serverů: 6
 • Umístění serveru: Velká Británie, USA, Nizozemsko, Singapur, Francie, Rusko
 • Datový limit: Bez omezení

Bezplatné rozšíření Chrome od VeePN je všestrannou možností, která nabízí šest různých umístění serveru a žádné omezení dat, což znamená, že můžete procházet, kolik chcete, a přitom zůstat chráněni. VeePN používá šifrování AES-256 k ochraně provozu vašeho prohlížeče a může se pochlubit působivou rychlostí.

  9 nejlepších YouTube VPN pro odblokování geografických omezení

Stažení: VeePN (Volný, uvolnit)

6. Hotspot Shield Chrome

 • Počet volných serverů: 1
 • Umístění serveru: USA
 • Datový limit: 250 MB za den

Hotspot Shield Chrome je další z nejlepších bezplatných sítí VPN pro Chrome, která nabízí šifrování AES-256 pro provoz vašeho prohlížeče. Stejně jako DotVPN nabízí doplněk VPN neomezenou šířku pásma.

Hotspot Shield Chrome také pravidelně zavádí nové funkce, včetně blokování reklam, blokování sledování, blokování souborů cookie a ochrany proti malwaru.

Stažení: Hotspot Shield Chrome (Volný, uvolnit)

7. TunnelBear VPN

 • Počet volných serverů: 44
 • Umístění serveru: USA, Velká Británie, Austrálie, Kanada, Nový Zéland, Německo, Francie, Itálie, Nizozemsko, Řecko, Rakousko, Švýcarsko, Maďarsko, Norsko, Česká republika, Irsko, Finsko, Španělsko, Dánsko, Moldavsko, Polsko, Lotyšsko, Litva , Kypr, Bulharsko, Belgie, Švédsko, Srbsko, Rumunsko, Portugalsko, Argentina, Mexiko, Peru, Kolumbie, Brazílie, Jižní Afrika, Nigérie, Keňa, Filipíny, Korea, Japonsko, Malajsie, Tchaj-wan, Indonésie.
 • Datový limit: 2 GB za měsíc

TunnelBear již nabízí skvělou bezplatnou VPN aplikaci a její bezplatné rozšíření Google Chrome VPN je podobně dobré. Rozšíření TunnelBear Chrome poskytuje uživatelům šifrovaný proxy server AES-256 a nabízí 44 různých umístění serveru, i když se jedná pouze o země, nikoli města.

Mějte však na paměti, že bezplatná VPN od TunnelBear pro Chrome bude šifrovat pouze váš provoz při prohlížení. Nešifruje ostatní provoz na vašem počítači. K tomu je třeba upgradovat na placenou verzi VPN. Upozorňujeme, že k použití rozšíření TunnelBear Chrome je také nutné vytvořit účet.

Stažení: TunnelBear VPN (Volný, uvolnit)

8. Hoxx VPN

 • Počet volných serverů: 5
 • Umístění serveru: USA, Velká Británie, Nizozemsko, Japonsko, Francie
 • Datový limit: Žádný datový limit, ale 30minutový limit na připojení k umístění serveru pro bezplatné uživatele.

Hoxx VPN je další dobré bezplatné rozšíření VPN pro Chrome, které svým uživatelům nabízí pět různých umístění serverů z celého světa. Upozornění je, že každé umístění serveru má 30minutový limit připojení pro každého uživatele namísto limitu dat.

  Top 9 nejlepších bezplatných neomezených VPN pro Android

Stažení: Hoxx VPN (Volný, uvolnit)

9. Nastavení VPN

 • Počet volných serverů: 5
 • Umístění serveru: Velká Británie, USA, Švédsko, Kanada, Švýcarsko
 • Datový limit: žádný limit, ale 30minutový časový limit pro připojení ke každému serveru pro bezplatné uživatele.

Další VPN v Google Chrome, která stojí za zvážení, je SetupVPN. Bezplatná verze rozšíření SetupVPN Chrome nabízí pět umístění serveru, ale uživatelům zdarma umožňuje pouze 30 minut na umístění serveru.

SetupVPN pro Chrome zašifruje veškerý provoz vašeho prohlížeče pomocí RSA 4096bitového zabezpečení na vojenské úrovni.

Stažení: Nastavení VPN (Volný, uvolnit)

10. Windscribe

 • Počet volných serverů: 30
 • Umístění serveru: Východ USA (New York, Chicago, Miami, Washington DC), Střední USA (Atlanta, Dallas), Západ USA (LA, Seattle), Kanada (Montreal, Toronto, Vancouver), Velká Británie (Londýn), Německo (Frankfurt Castle, Frankfurt Wurstchen), Francie (Paříž Seine, Paris Jardin), Norsko (Oslo), Rumunsko (Bukurešť), Nizozemsko (Amsterdam Tulip, Amsterdam Canal, Amsterdam Red Light), Švýcarsko (Zurich Alphorn, Zurich Lindenhof), Turecko (Istanbul ), Hong Kong.
 • Datový limit: 2 GB bez ověření e-mailem, 10 GB s ověřením e-mailem.

Windscribe si vybudoval pověst rychlého, bezpečného a spolehlivého placeného poskytovatele VPN, ale společnost také nabízí jedno z nejlepších rozšíření VPN pro Chrome.

Zablokuje reklamy a sledovače a umožní vám přístup k blokovanému obsahu. Nabízí také další funkce ochrany osobních údajů, jako je blokování WebRTC, spoofing API, spoofing časového pásma a blokování oznámení.

Bezplatné servery VPN jsou k dispozici ve více než 30 zemích. Konkrétní města si můžete prohlédnout výše. Všechna umístění serveru se symbolem hvězdičky jsou vyhrazena pouze pro prémiové uživatele.

Stažení: Windscribe (Volný, uvolnit)

Nejlepší VPN pro Chrome: zdarma vs. prémiové

Se všemi VPN získáte to, za co platíte. Jak se tedy obecně liší bezplatné a placené VPN?

Většina bezplatných VPN není srovnatelná s prémiovou službou VPN, pokud jde o kvalitu, rychlost nebo zabezpečení. Mnoho bezplatných služeb VPN například nabízí pouze protokol PPTP. PPTP není tak robustní jako jiné protokoly VPN, jako je L2TP/IPSEC, OpenVPN, SSTP nebo SSH – z nichž většinu nabízejí přední placené služby.

Musíte také zvážit rychlost prohlížení. Provoz a správa serverů VPN jsou drahé. Pokud používáte bezplatnou službu, je pravděpodobné, že bude přetížena jinými uživateli. Prémioví poskytovatelé znovu investují do serverů a šířky pásma, aby zlepšili služby, rychlost připojení a další.

Jsou tu i další věci k zamyšlení. Můžete očekávat spolehlivou podporu od bezplatného poskytovatele? Blíží se doba provozuschopnosti 100 procentům? A hlavně, proč je služba zdarma? Pamatujte na staré přísloví: pokud neplatíte, jste produktem vy.

Pamatujte, že následující sítě VPN jsou pro Chrome. Pokud chcete plné předplatné VPN pro jakékoli zařízení, podívejte se na našeho průvodce nejlepšími službami VPN.