etechblog

10 nejlepších her pro Oculus pro nezapomenutelný herní zážitek

Posuňte svůj herní zážitek o úroveň výše s náhlavní soupravou Oculus Quest VR při hraní těchto nezapomenutelných her Oculus.

Co je Oculus Quest?

V roce 2019 Oculus oznámil Oculus Quest, samostatnou herní platformu pro virtuální realitu. Má sledování zevnitř ven, což eliminuje potřebu externích senzorů. Umožňuje skutečně pohlcující zážitek z VR nezávisle na PC nebo herní konzoli. Na platformě je k dispozici více než 200 her a interaktivních aktivit.

Společnost Facebook Technologies vytvořila osamocenou pokrývku hlavy pro virtuální realitu s názvem Oculus Quest. Byl k dispozici v květnu 2019 a sloužil jako náhrada za Oculus Go. V The Quest je k dispozici šest stupňů volnosti monitorování, které uživatelům umožňuje volně se pohybovat ve virtuálním světě, aniž by byli vázáni na PC nebo konzoli.

Quest je dodáván se dvěma dotykovými ovladači, které uživatelům poskytují pocit vlastních rukou ve VR a umožňují realistické interakce rukou. Podporuje také širokou škálu VR softwaru, včetně známých her jako Beat Saber a Superhot VR.

Pro přístup k zážitkům a zábavě PC VR lze Quest propojit s počítačem pomocí vhodného kabelu USB. Oculus Quest nabízí uživatelsky přívětivý a poutavý zážitek z VR bez nutnosti dalšího hardwaru.

Herní zážitek prostřednictvím Oculus Quest

Oculus Quest nabízí skutečně pohlcující a nespoutaný zážitek, který pozvedá herní vzrušení na zcela jinou úroveň. Hráči se mohou pohybovat ve fyzickém místě a interagovat s virtuálním světem svými těly díky Oculus Quest, což přidává stupeň autenticity, který byl dříve nemožný.

Nástroj sleduje pohyby hráče pomocí sofistikovaných senzorů a kamer. To jim umožňuje aktivně prozkoumávat a zapojovat se do herního světa.

Od intenzivních stříleček z pohledu první osoby až po kontemplativní logické hry, Oculus Quest poskytuje řadu zážitků, které maximálně využívají možnosti náhlavní soupravy. Zařízení také obsahuje živou a dynamickou online komunitu, kde mohou uživatelé komunikovat a zapojit se do hraní virtuální reality pro více hráčů.

Oculus Quest přináší skutečně transformační herní zážitek, který se nepodobá ničemu jinému na trhu. Díky svému špičkovému vybavení a rozsáhlé knihovně her a zážitků je potřeba pro každého, kdo chce pokročit ve svém hraní. Na trhu se objevuje spousta VR her.

Nyní máte docela dobrou představu o Oculus Quest. Pojďme tedy rovnou přejít na seznam nejlepších her Oculus. Všechny tyto hry si můžete užít s náhlavními soupravami Oculus VR.

Resident Evil 4

Oblíbená survival hororová hra Resident Evil 4 byla přizpůsobena systému virtuální reality Oculus Quest. Hra nabízí zcela strhující zážitek, který hráče vtáhne do akce. Takže můžete objevit kompletně předělaný vesmír Resident Evil 4 ve virtuální realitě.

Průzkum odlehlé španělské komunity plné nepřátelských nemocných obyvatel a dalších příšer je součástí hry. Hráč převezme postavu Leona S. Kennedyho, který musí používat různé nástroje a strategie, aby žil a zjistil příčinu vypuknutí.

  Oprava závažné chyby 1603 při pokusu o aktualizaci TurboTax

Adaptace VR Resident Evil 4 pro Oculus Quest využívá nejmodernější technologie náhlavní soupravy, aby poskytla intenzivně pohlcující zážitek.

Díky pohybovým ovládacím prvkům Questu mohou hráči interagovat s herním světem přirozeněji a mohou se rozhlížet po okolí, aby skutečně vstřebali herní náladu. Vzrušující zážitek z Resident Evil 4 VR na Oculus Quest udrží hráče na hraně sedadel.

Vader Immortal: Episode 1

Na Oculus Quest máte přístup ke zcela realistickému dobrodružství virtuální reality Vader Immortal: Episode 1. Jedná se o adventuru z pohledu první osoby ze Star Wars. Hráči se vžijí do postavy pašeráka, který se nechá zatáhnout do konfliktu se samotným Darth Vaderem.

Díky nádherné grafice a soundtracku, který hráče ponoří do vesmíru Star Wars, nabízí hra velmi pohlcující zážitek.

Díky jednoduché hratelnosti mohou hráči používat své ovladače Oculus Quest k procházení oblasti, používání Síly a používání světelného meče. Aby hráči postoupili, musí vyřešit interaktivní hádanky a výzvy prezentované ve hře.

Díky skvělému příběhu a ještě lepší grafice tato hra přesně poskytuje každému milovníkovi Star Wars to, co potřebuje. Nový a poutavý přístup k prožívání vesmíru Star Wars, Vader Immortal: Episode 1 je zábavný a vzrušující zážitek z virtuální reality.

Fanoušci série a ti, kteří oceňují pohlcující VR hraní, by si to měli vyzkoušet. Získejte to a zažijte to nyní na Oculus Quest.

BONELAB

Logická hra BONELAB založená na fyzice byla vytvořena nezávislým herním studiem VRGEN. Hráči provádějí experimenty jako laboratorní asistenti kostry, aby se dozvěděli více o kostech. Díky realistickým interakcím, které umožňuje fyzikální engine hry, je zážitek pohlcující.

Hrajete roli vyvržence, který po odsouzení k smrti unikne osudu a najde cestu do tajného výzkumného zařízení pod ním. Bude mnoho složitých experimentů a zjištění. Realistické fyzikální systémy v Boneworks byly zcela vylepšeny a vyleštěny.

Zapojte se do světa hry důsledně a sebevědomě. Také můžete bojovat s nepřátelskými střetnutími s využitím celého arzenálu zbraní na dálku, bojových a exotických fyzikálních zbraní, které máte k dispozici.

Hru můžete procházet s jakýmkoliv vzhledem, který si vyberete, a fyzickými statistikami, které s ní souvisí, díky importu vlastního avatara. Hra obsahuje řadu náročných hádanek, které vyžadují, aby hráči využili svou představivost a schopnosti řešit problémy k pokroku.

Platforma Oculus Quest jej zpřístupňuje a poskytuje uživatelům realistický zážitek z virtuální reality.

The Walking Dead: Saints & Sinners

Ve videohře The Walking Dead: Saints and Sinners musí hráči procházet pozůstatky New Orleans a zároveň odrážet zombie a další přeživší v postapokalyptickém prostředí. Složitá grafika a přesná fyzika jsou určeny k tomu, aby hra pohltila.

Hráči si mohou vybrat, zda budou hrát za svatého nebo hříšníka. Jejich rozhodnutí bude mít vliv na to, jak hra dopadne.

Součástí hry je craftovací systém, který umožňuje hráčům vyrábět si nástroje a zbraně, které jim pomohou přežít v nepřátelském světě. Hra také obsahuje denní a noční cyklus s jedinečnými obtížemi a nebezpečími v každou denní dobu.

Díky schopnosti pohybovat se a komunikovat s herním světem nabízí hraní této hry na Oculus Quest ještě interaktivnější prostředí.

  Jak vytvořit šablonu Tabulek Google

Díky bezdrátovým možnostem Questu je pohyb jednoduchý bez obav, že se zamotáte do kabelů. The Walking Dead, strhující VR titul na platformě Oculus Quest, poskytuje výrazný a pohlcující zážitek.

Star Wars: Tales from Galaxy’s Edge

Ve Star Wars: Tales from Galaxy’s Edge, akční dobrodružné hře, hrajete opraváře droidů, kteří pracují poblíž Vnějšího okraje. Úchvatná grafika hry a autentická hratelnost umožňují hráčům zažít vesmír Star Wars zcela novým způsobem.

Hra má četné cíle a dějové linie a na různých místech jsou představeny známé i zbrusu nové postavy. Spolu s prvky pro řešení hádanek a bojové hry nabízí hra výběr nástrojů a zbraní, které mohou hráči použít. Na planetě Batuu k setkání dojde poblíž základny Black Spire.

Grafika a zvuk hry jsou na nejvyšší úrovni. Technologie VR navíc umožňuje hráčům zažít vesmír Star Wars v plném rozsahu.

Celkově je Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge skutečně skvělým doplňkem katalogu Oculus Quest a poskytuje fanouškům franšízy a VR nadšencům fantastický zážitek.

Blade & Sorcery: Nomad

Blade & Sorcery: Nomad je graficky úchvatná hra, která efektivně funguje na Oculus Quest z hlediska výkonu.

Jedná se o průlomový středověký fantasy sandbox zdůrazňující boj na blízko, na dálku a magický boj, přičemž využívá zcela originální interakci a bojový engine založený na fyzice.

Čepele lze použít k propíchnutí měkkých materiálů nebo odklonění magie a hra byla vytvořena hlavně pro virtuální realitu. Přesné hitboxy řídí kolize, věci mají váhu a podřizují se pravidlům fyziky a zvířata mají celá těla a přítomnost.

Jelikož je boj ve hře založen na fyzice a je realistický, hráči musí používat akce a strategie z každodenního života, aby udeřili a bránili se. Hráči mohou také používat různé nástroje a schopnosti k navrhování svých bitevních scénářů v režimu sandbox hry.

Celkově se jedná o přesvědčivý a pohlcující zážitek z VR, který poskytuje náročný bojový zážitek na Oculus Quest.

Kupředu

Onward je oblíbená strategická střílečka pro více hráčů. Poskytuje realistický bojový zážitek ve virtuální realitě. Ve hře Onward hráči převezmou roli vojáků a bojují s ostatními hráči ve zběsilých přestřelkách.

Hra obsahuje několik režimů, včetně týmového deathmatch, typů misí s cíli atd. Hráči si mohou vybrat z různých zbraní, předmětů a doplňků, aby si přizpůsobili svůj náklad.

Špičková grafika a zvukové efekty dodávají hře vysoký pocit realismu. Aby hra vyhovovala různým herním stylům, nabízí také různé režimy pohybu, jako je plynulý pohyb, teleportace a kývání paží.

Také vaše schopnosti přežití a bojové dovednosti budou testovány na maximum, když se budete účastnit krvavých bitev pěchoty v různých prostředích a bojových scénářích, přičemž platformy jsou plně podporovány cross-play.

Závěrem lze říci, že Onward je nezbytným titulem pro každého, kdo hledá přesvědčivý a pohlcující herní zážitek ve VR. Platforma Oculus Quest, která přináší plynulý a kompletní VR zážitek, ho má na prodej.

Očekávám, že zemřeš 2

Společnost Schell Games vytvořila logickou hru pro virtuální realitu „I Expect You to Die 2“. Hráči ve hře převezmou roli špionů. Musí využít své schopnosti řešit problémy, aby dokončili úkoly a unikli obtížným situacím.

  Jak optimalizovat webovou aplikaci PHP Laravel pro vysoký výkon?

Díky realistickým funkcím Oculus Quest mohou hráči interagovat se svým prostředím a upravovat věci v herním světě. Hra poskytuje špičkový VR zážitek se zábavnou hratelností, náročnými hádankami a úžasnými vizuálními prvky.

Humor a děj hry z ní činí příjemný a zábavný zážitek. Také zahrnutí dalších nástrojů a mechanismů dává hře hloubku.

Hra je k dispozici na Oculus Quest a nabízí uživatelům jedinečný zážitek, jak překonat řadu problémů a překážek, zatímco jsou ponořeni do prostředí se špionážní tématikou. Tuto hru by měli hrát fanatici logických her a ti, kteří chtějí intenzivní VR zážitek na Oculus Quest.

Gorn

Směšně brutální simulátor VR gladiátorů se jmenuje GORN. Válečníci GORN mohou vynalézavě provádět své nejděsivější gladiátorské fantazie ve virtuální realitě díky jedinečnému, zcela fyzikálnímu bojovému motoru. Nadměrné násilí a krveprolití ve hře umožňují hráčům sťat, mlátit a rozřezat své nepřátele několika způsoby.

Díky soubojovému systému založenému na fyzice ve hře mohou být hráči při odstraňování svých nepřátel docela kreativní, což dává každé bitvě jiný a obohacující zážitek. Hráči mohou zvedat a házet předměty z prostředí a používat různé zbraně, jako jsou meče, palcáty a dokonce i jen holé ruce.

V nejděsivější a nejděsivější VR videohře, která rozbíjí tváře, jakou kdy člověk vytvořil, jsou jedinými omezeními chaosu vaše kreativita a smysl pro morálku.

VR zážitek z GORN je zábavný a přesvědčivý a dobře se hodí pro platformu Oculus Quest. Je to fantastická hra pro jednotlivce, kteří mají rádi intenzivní a zábavnou hru kvůli bitvě založené na fyzice a nadměrné brutalitě.

Do poloměru

Hororová hra Into the Radius s otevřeným světem z pohledu první osoby se odehrává v postapokalyptickém vesmíru. Objevíte se izolovaní od přírodního světa uprostřed depresivní oblasti. Jediné, co zbylo, jsou vaše zbraně a váš důvtip. Hráč zaujímá pozici zvláštního agenta pověřeného nahlížet do tajemného ‚Poloměru‘, domova nebezpečných anomálií a predátorů.

Hra má unikátní systém inventáře. Tím, že je uklízejí, umožňuje hráčům spravovat zdroje, jako je jídlo, voda a munice. Se zaměřením na průzkum a přežití má náladové prostředí hry vyvolat pocit napětí a úzkosti.

Díky technologii VR Oculus Quest se hráči mohou cítit jako ve světě Into the Radius, což zlepšuje pohlcující zážitek ze hry.

Je to zážitek z virtuální reality, který je dostupný na Oculus Quest a je vytvořen tak, aby nabídl pohlcující zážitek. Fanoušci survival hororových videoher shledají hru vzrušující. Edice Oculus Quest je skvělý způsob, jak hrát hry virtuální reality.

Závěr

Platforma Oculus Quest nabízí velmi pohlcující a přesvědčivý herní zážitek. Neomezená mobilita platformy a bezkonkurenční ponoření jsou umožněny jejím bezdrátovým a nepřipoutaným designem. Ať už hrajete poklidné průzkumné hry nebo akční střílečky, špičková grafika a plynulá hratelnost Quest zajistí bezproblémový herní zážitek.

S různými hrami a aktivitami, ze kterých si můžete vybrat, je Oculus Quest skvělou volbou pro rekreační a náročné hráče díky jednoduchému nastavení a intuitivnímu ovládání.

Můžete se také podívat na některé z nejlepších her pro PlayStation VR.

x