10 nejlepších hostingových platforem pro aplikaci Python

Kódování je s Pythonem zábavné a je skvělé pro rychlé a efektivní vytváření složitých aplikací.

Možná jste slyšeli toto oblíbené rčení –

„Věk je pouze číslo“

Toto rčení skutečně platí pro Python. Vzhledem ke své 30 let staré cestě jako objektově orientovaný programovací jazyk je oblíbený mezi technickou elitou i začátečníky.

Důvod?

Je jich tolik, ale shrneme-li to, jeho všestrannost, jednoduché kódování a perspektivní funkce, díky kterým je po všech těch letech odolný.

Python je ve skutečnosti jedním ze tří nejpoužívanějších programovacích jazyků po Javě a C index TIOBE. Tiobe odhaduje, že Python by mohl v nadcházejících letech překonat Javu a C a stát se nejoblíbenějším programovacím jazykem.

Po třech desetiletích jej využily špičkové společnosti jako Google, Mozilla, YouTube atd. společně s NASA, která jej využila k pomoci svým vědcům při urychlování částic a také při hledání života na planetě Mars.

Python je skvělou volbou pro tolik aplikací, včetně AI, strojového učení, datové vědy, internetu věcí (IoT) a vývoje webu spolu s Raspberry Pi. Nejen tento jazyk je fascinující na práci, ale také jeho příběh.

Rychlý příběh za jeho vytvořením

Python byl pojmenován po britském komediálním seriálu „Monty Python’s Flying Circus“, parodujícím legendu o králi Artušovi.

Tento programovací jazyk pramenil z nudy programátora v 80. letech. Guido van Rossum napsal interpret pro nový skriptovací jazyk a poté jej pojmenoval „Python“.

Python je objektově orientovaný programovací jazyk s čistým a stručným kódováním. Obsahuje anglická slova ve svém kódování, což přispívá k jeho jednoduchosti a čitelnosti, a navíc je nabitý výkonnými knihovnami, které vám to usnadní. Existuje tolik rámců Python, které jsou k dispozici, včetně Django, Pyramid, Flask, TurboGears a web2py. Díky tomu můžete snadno kódovat webové aplikace bez přemýšlení o protokolech, správě vláken, procesu a tak dále.

Proč lidé milují Python?

Čitelná a jednoduchá syntaxe

Python byl navržen tak, aby poskytoval výkonnou a elegantní platformu, která programátorům umožní efektivní kódování. Je zaměřen na zkušené i začínající uživatele, aby se rychle přizpůsobili jazyku. Uspořádá všechna vaše prohlášení pomocí odsazení, deklarování možnosti chyby nebo interpunkce a odstranění vizuálního nepořádku.

Žádné kompilace kódu

Protože Python je interpretovaný programovací jazyk, ušetří vám čas přeskakováním kompilace kódu. Všechny vaše programy mohou nativně běžet na Windows, Mac a většině variant Unixu.

Vestavěné moduly

Python je dodáván s všestrannou a bohatou standardní knihovnou a balíčky nemusíte instalovat samostatně. Zahrnuje podporu a nástroje pro protokoly, vytváření GUI, připojení k databázím, testování a analýzu. Můžete je propláchnout, abyste zkrátili délku a čas potřebný pro kódování.

Jednoduché se naučit

Python je srovnatelně jednoduché se naučit protože je navržen tak, aby byl přínosem jak pro zkušené programátory, tak pro začátečníky, protože jeho kódování je jednoduché a čitelné, jak je vysvětleno v prvním bodě.

Proč je důležité hostovat aplikace Pythonu na bezpečné a spolehlivé platformě?

Pokud jde o hostování Pythonu, i přes jeho popularitu a užitečnost jsou k dispozici omezené možnosti. Ale abyste ze svého hostingového plánu vytěžili maximum, musíte si vybrat spolehlivou a bezpečnou platformu pro lepší propustnost a dostupnost.

Slušný poskytovatel hostingu by vás uchránil od veškeré frustrace, bolesti a plýtvání časem, kterým můžete čelit na webu se špatným výkonem. Navíc, když je internet zranitelnější než kdykoli předtím, ochrání váš web před malwarem, phishingovými kampaněmi a dalšími hrozbami.

To znamená, že se podívejme na některé spolehlivé hostingové platformy pro aplikace Python.

Hosting A2

Využijte na míru šité, rychlé a vyleštěné hostingové řešení Python od Hosting A2. Využijte jeho vysoce výkonné a ultra rychlé servery Swift ke zvýšení rychlosti načítání stránek až 20krát rychleji.

  Jak extrahovat a upravovat ikony na počítači Mac

Od svého založení v roce 2003 se A2 Hosting soustředí na poskytování špičkového vývojového softwaru v těch nejlepších verzích. Zahrnuje Python, PHP, MySQL, PostgreSQL, MariaDB, PERL, Node.js, Apache, SFTP/FTP, bezplatný přístup SSL a SSH.

Díky neuvěřitelnému výkonu serveru vám A2 pomůže zlepšit vaše hodnocení SEO, míru konverze a míru okamžitého opuštění. Máte také svobodu vybrat si vlastní umístění serveru nejblíže vašemu místu.

Nestaňte se obětí kybernetických útoků; místo toho zvolte zabezpečenou platformu A2 Hosting. Pro blokování online hrozeb poskytuje zdarma ochranu HackScan.

Kromě toho A2 Hosting poskytuje zesílenou ochranu DDoS, aby byl váš web online i během pokročilých útoků. Migrujte svůj web na A2 Hosting buď svépomocí, nebo využijte zdarma odbornou pomoc jeho odborníků na migraci.

A2 Hosting se zavazuje k 99,99% dostupnosti, takže váš web zůstane po celou dobu dostupný a bude sloužit vašim návštěvníkům. Pokud však nenajdete služby odpovídající značce, můžete kdykoli uplatnit záruku vrácení peněz.

Kamatera Express

Kamatera je renomované jméno v cloudovém hostingovém prostoru s 25 lety zkušeností a 13 globálními datovými centry. Poskytují vám každý centimetr flexibility pro váš cloudový server, jako je počet procesorů, množství paměti RAM, úložiště SSD atd.

I když můžete jejich služby využít téměř pro vše, co je na internetu, nabízejí mnoho jako hostingová platforma Python.

Mohou se pochlubit výkonnými procesory Intel Xeon Platinum/Cascade Lake a neomezenou rychlostí sítě 40 Gbit/s pro každý server.

Navíc získáte standardní SSD disky a garantované vyhrazené zdroje pro vaše cloudové servery.

Ale nejlepší na tom je 30denní bezplatná zkušební verze bez závazků a bleskově rychlé nasazení.

Chemicloud

Hledáte nejlepší Python hosting pro aplikační projekty?

Snaž se Chemicloud!

Chemicloud poskytuje SSD disky, které zajišťují o 300 % rychlejší přístup k databázím a souborům spolu s doživotně bezplatnou doménou. Vyzkoušejte rychlejší načítání stránek a nejnižší latenci, které uživatelům umožňují snadný přístup k vašemu webu. To je možné, protože mají 8 různých umístění serverů po celém světě.

Kromě toho si vychutnejte výhodu bezplatného certifikátu SSL pro vaši doménu, který zvyšuje bezpečnost a také výhody SEO. S pomocí jejich odborníků na migraci můžete dokonce migrovat své webové stránky, e-maily a další služby. Kromě toho se můžete spolehnout na e-mailovou službu nabízenou společností Chemicloud ve spolupráci s MailChannels.

Pomocí rozhraní cPanel můžete snadno konfigurovat aplikace Pythonu a vybrat verze Pythonu, které se vám líbí. Chemicloud navíc nabízí bezplatné CDN díky partnerství s Cloudflare, aby web běžel neuvěřitelně rychleji.

Chemicloud využívá sofistikované technologie jako LiteSpeed, PHP 7 a HTTP/2 pro lepší výkon a zabezpečení. Tyto funkce pomáhají zlepšit hodnocení vašich vyhledávačů na Googlu a dalších a zároveň nabízejí návštěvníkům ten nejlepší zážitek. Poskytují také bezplatné denní automatické zálohování, ochranu proti malwaru, obnovení a zálohování jedním kliknutím a mnoho dalších funkcí.

Vyberte si svou hostingovou službu Python za počáteční cenu 6,95 $ měsíčně po dobu tří let a využijte mnoho užitečných výhod.

Zataženo

Cloudzy poskytuje různé Hostingové plány Python VPS které můžete využít ve více oblastech. Tato řešení Python VPS vám pomohou pracovat s oblíbenými vývojovými frameworky, včetně Flask a Django, bez jakýchkoli komplikací; poskytuje vám také prostředí serveru Linux, které můžete využít k dosažení plného potenciálu vývoje Pythonu.

Kromě toho vám řešení Cloudzy Python web Hosting umožňuje nasadit aplikace Python na vysoce výkonný server s nízkou latencí. Je navržen především jako vhodná volba pro vývoj, testování a tyto typy klíčových úloh.

Kromě toho, že zažijete skutečnou sílu Pythonu na vaší vybrané distribuci linuxového serveru, plány Cloudzy Python Hosting vám poskytují výhody používání spolehlivé a stabilní konektivity a téměř dokonalé doby provozu. Nabízejí vám 7denní záruku vrácení peněz, díky čemuž je celý nákup bez rizika a bez tlaku.

  Uživatelské rozhraní Fix System zastavilo černou obrazovku na Androidu

Cloudzy je navíc známý svou nepřetržitou technickou podporou; pokud narazíte na problémy s provozováním hostingové služby Python, můžete je kontaktovat.

Svou hostingovou službu Python můžete rychle spustit za cenu 7,95 $/m a využít příležitosti využívat celosvětová datová centra Cloudzy, optimalizované servery a infrastrukturu s vysokými specifikacemi.

PythonAnywhere

Využijte kompletní prostředí Pythonu, které již máte nainstalované PythonAnywhere. Začátek nevyžaduje žádnou údržbu nebo konfiguraci webového serveru; stačí psát kódy a vytvářet své aplikace. Rozvíjejte se „kdekoli“, pokud máte připojení k internetu a prohlížeč.

Pokud spouštíte projekt Django, můžete to udělat během několika minut pomocí jednoduchého procesu v PythonAnywhere bez nutnosti systému Linux nebo webového serveru.

Poskytuje vám také rychlé instalační programy, které můžete využít k instalaci Django, Flask, Bottle a web2copy. Mohou zpracovat více rámců WSGI, které již mohou být nainstalovány. Pro škálovatelnost nabízí různé plány, které si můžete vybrat, jak vaše firma roste.

Programy můžete také psát pomocí editoru nebo spuštěním konzolových relací prostřednictvím prohlížeče. PythonAnywhere podporuje různé verze Pythonu od 2.7 do 3.6 spolu s výhodami, které přicházejí s instalacemi Pythonu.

Zahrnuje užitečné knihovny, jako je NumPy, Mechanize, SciPy, pycrypto, BeautifulSoup a další. Výkonný server Amazon EC2 hostí platformu PythonAnywhere.

Spravujte soubory pomocí jejich webového uživatelského rozhraní nebo pracujte s příkazovými řádky z Bitbucket, GitHub nebo jiného veřejného úložiště. Využijte možnost naplánovat úlohu ke spouštění skriptů Pythonu v pravidelných intervalech. Můžete skartovat webové stránky, připojit se k systémům domácí automatizace, archivovat tweety a tak dále.

Platform.sh

Pro milovníky Pythonu, Platform.sh nabízí podnikový hosting s „baterií v ceně“, což znamená, že je k dispozici pro použití přímo se standardní knihovnou a bez požadavku na samostatné balíčky.

Můžete si tedy užívat bezproblémové nasazení spolu s certifikáty MariaDB, MongoDB, PostgreSQL, Redis, RabbitMQ, Elasticsearch a SSL bez dalších nákladů. Poskytuje nativní podporu a mikroslužby pro Python, Node.js a Java pro vytváření robustních aplikací.

Platform.sh nabízí okamžitou přípravu, takže můžete provádět nepřetržité nasazení. Za tímto účelem vám poskytuje neměnnou infrastrukturu pro hostování projektů Pythonu. Podporuje Python 2 a Python 3 spolu s jejich pracovním postupem založeným na Git, který usnadňuje testování vaší aplikace v Pythonu 2, připravené pro Python 3.

Platform.sh je PaaS druhé generace a zahrnuje řadu hostingových služeb vhodných pro různé projekty. Poskytují knihovny šablon pro Django, uWSGI a Python 3. Knihovna nabízí snadno použitelný a efektivní způsob, kde můžete interagovat s jejím prostředím. Pro čistý přístup ke vztahům a trasám můžete najít různé obslužné metody.

Pokud potřebujete pouze hostovat svou aplikaci Django, můžete to zkusit Kamatera také. Nabízejí hosting Django za pouhých 4 $ měsíčně.

FastComet

Výkon a vlastnosti FastComet stojí za to investovat své peníze. Nabízí rychlý převod domény zdarma spolu s bezplatným obnovením na jeden rok. S úložištěm SSD získáte přístup ke svým souborům a databázím o 300 % rychleji.

Distribuujte obsah po celém světě a buďte blíže svým zákazníkům s Cloudflare CDN zcela zdarma. Poskytuje výkonný ovládací panel – cPanel pro správu vašeho hostingového účtu FastComet. Chraňte svá data pomocí záloh na denní a týdenní bázi zdarma.

Z důvodu zabezpečení nabízí FastGuard jako zabezpečení svých webových stránek, které chrání jeho servery a tvoří globální obrannou síť pro boj proti online hrozbám a zvýšení výkonu. Vrstva zabezpečení zahrnuje izolaci účtu, ochranu hrubou silou, bezplatný certifikát SSL, bránu firewall webových aplikací, detekci malwaru a také odstranění, odstranění DDoS a detekci.

FastComet nabízí instalaci aplikací jedním kliknutím pro více než 450 dostupných aplikací. Pro podrobné pochopení nabízí DIY řešení sestávající z vývojářských nástrojů a více než 20 rámců, návody krok za krokem. Díky sledování pozorovatelů můžete získat poznatky.

Všechny plány zahrnují bezplatnou migraci stránek pro všechny vaše e-maily, databáze a soubory. Získáte bezplatnou prioritní podporu 24/7 pro řešení technických potíží.

  Streamujte fotografie z Androidu do televizoru pomocí Photowall pro Chromecast

Heroku

Vytvářejte aplikace a API Pythonu pomocí Django, Falcon, Twisted, Tornado, Pyramid a API Star. Své aplikace můžete snadno nasadit, spravovat a škálovat podle jednoduchých postupů v Heroku.

Nasaďte aplikace z Git, CI systémů nebo GitHubu. Heroku provozuje všechny aplikace v dynamickém, bezpečném a chytrém kontejneru – Dyno. Můžete si také vybrat preferovanou verzi Pythonu. Spravujte aplikace z podrobného řídicího panelu nebo pomocí CLI.

Pomocí App Metrics můžete sledovat CPU, propustnost, dobu odezvy a paměť a diagnostikovat chyby. Správný čas pro škálování webu můžete také určit podle obrázků na řídicím panelu. Podívejte se na všechna vydaná nasazení a v případě potřeby se vraťte k předchozím verzím.

Můžete také získat agregace protokolu událostí, abyste věděli o chování vašich aplikací. Vytvářejte webové aplikace MVC s Django, flexibilní aplikace s Pyramid, odlehčená API pomocí Flask, aplikace pro bezhlavé pracovníky a aplikace pro události pomocí Twisted. Využijte Gunicorn nebo jiné servery WSGI, jako je uWSGI. Spouštějte aplikace WebSocket pomocí Flask-Sockets, zpracujte asynchronní práce s Celery.

Rozšiřte své aplikace pomocí Postgres, SQL s podporou JSONB pro rychlý přístup k polostrukturovaným datům. Heroku nabízí 175+ doplňků, které spravují cloudové služby třetích stran, a poskytují lepší funkčnost, včetně ukládání dat, protokolování atd. RedisGreen můžete použít k zefektivnění asynchronních úloh v Celery.

Navíc nabízí Papertrail pro protokolování aplikací a NewRelic pro monitorování.

NodeChef

Hostingová služba Pythonu NodeChef je postaven na spravovaných kontejnerech, které využívají integrované MySQL, MongoDB, Redis, PostgreSQL a další robustní doplňky k nasazení a spouštění aplikací Python. S NodeChef Cloud je nasazení aplikací možné během několika sekund.

Připojte úložiště z GitLab, Bitbucket nebo GitHub pro rychlé nasazení. Stačí pouze jeden příkaz pro instalaci CLI a nasazení složky projektu. Můžete také archivovat svou složku pomocí Tar nebo Zip, přistupovat k řídicímu panelu a vybírat soubory a nahrát projekt.

NodeChef nabízí vysoce výkonné SSD servery, které poskytují výkonnou infrastrukturu. Umožňuje vám spouštět databázi a aplikace na vyhrazeném CPU, úložišti a paměti RAM. Poskytuje také nástroje pro správu databází a podporuje obnovu dat, průběžné zálohování a pomalé profilování dotazů.

Poskytuje monitorování výkonu s pravidelnými metrikami dostupnosti s podrobnostmi o latenci odezvy, instancích, protokolech HTTP, paměti a využití CPU.

Datová centra NodeChef se nacházejí v následujících čtyřech regionech.

  • Severní Amerika
  • Evropa
  • Austrálie
  • Singapur

NodeChef přináší nulové prostoje pro aplikace Python s horizontální a vertikální škálovatelností. Kontejnery můžete na požádání přidat nebo odebrat jednoduchým kliknutím.

Google Cloud

Profitujte z vysoce škálovatelné a bezpečné infrastruktury Google Cloud k hostování vašich aplikací Python. Umožňuje vám snadno vytvářet aplikace, nasazovat je a monitorovat je pomocí pokročilých technologií. Pomocí jeho rozhraní API můžete snadno čerpat užitečné statistiky pohledem na svá data.

Google Cloud nabízí tolik knihoven a rozhraní API Pythonu ve váš prospěch. Nabízí výkonné monitorování, diagnostiku a protokolování. Pravidelně získáte lepší přehled o výkonu, dostupnosti a celkovém stavu vašich cloudových aplikací Python.

Kromě toho můžete vytvářet modely ML pomocí výkonných rozhraní API Google Cloud a také provádět analýzu dat.

Závěr

Uživatelsky přívětivý design, všestrannost, křivka učení a mnoho dalších atributů Pythonu nutí vývojáře provádět úkoly bez námahy, včetně těch složitých. Zvyšte proto jeho výkon tím, že jej doplníte o skvěle fungující hostingovou službu, abyste ze svých aplikací Python získali maximum.

x